Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka_28

Maz zabrania mi siedzenia w necie....

Polecane posty

Gość dobretakiemałepytanka
oj mój tez warczy i mnie podejrzewa jak się zasiedzę na kafe-ewa_28 to norma na kafe ,że ktoś dowali się do ciebie w trakcie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki :) nie wiem czy to norma bo jestem tu nowa dopiero pare dni ale jak widac spodobalo mi sie :D szkoda ze tylko jak maz w pracy:(:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja spadam bo za chwile wrrrrrrrrrrr wroci do domu i znowu bedzie warczal:p:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też zabrania:) Zazdrosny nawet o koleżanki jest, zupełnie nie wiem czemu :) Ewka nie daj się tym dzieciakom zprowokować tylko o to im chodzi, żebyś się zdenerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he u mnie jest nieco inaczej bo partner jest informatykiem, podobnie jak ja. Sytuacja jest o tyle zabawna , że każdy z nas ma prywatny komputer. On jest wniebowzięty jak sobie siedze na necie i nie zatruwam mu głowy kolejną propozycją w stylu \"spacer\" lub \"porozmawiajmy\". Nie powiem, że mnie to czasami nie doprowadza do białej gorączki, ale moi znajomi mają zawsze ubaw po pachy jak wchodząc do mieszkania znajduja każde osobno przy swoim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dzieki agosia za rady nie przejmuje sie juz :Dtroszke poznalam juz o co tu chodzi:) moj tez zly nawet o kolezanki :P ale zaczynam z nim negocjowac :P ja net on telewizorek......hehehh ale ciagle mam rozmowy kontrolowane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggia
Ty net on telewizorek ciekawe kto zajmuje sie dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przebywam tu 24h na dobe dzieci na pierwszym miejscu!!! przewaznie jak siedze na kompie sa w szkole, lub maja swoje sprawy i zajecia nie sa juz tacy mali.... wiec wtedy nie potrzebuja mojej opieki...zawsze jest czas na zabawe spacer i rozmowe wtedy komp sie nie liczy...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zabraniaj mu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×