Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego.......

sił mi brak mam dosc tego wszytskiego ile jeszcze moge wytrzymac....

Polecane posty

Gość rafia
a j a uważam ze powinnaś skonfrontować to z nim, wiesz rodina nie o wszystkim musi wiedziec albo specjalnie nie chcą Ci nic zdradzać zeby Cię nie zdradzić, z drugiej strony jeśli on zmyśla to coś tu jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
rafia uwazam ze on chcial i sobie wmowił ze jestem zła zeby nie miec wyrzutow sumienia szukał za sile robi z siebie meczennika jaki on jest dobry a wszyscy go krzywdza tak mu chyba wygodnie i teraz zrozbił to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
akurat w to wierze ze nie miał i nie ukrywala by tego przede mna bo jej nie powiedział o tym owszem była taka dziewczyna tylko ze ona nie chciała z nim byc i na zwyklych hmmm podchodach sie skonczyło a on mi mowil ile to z nia nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
wiesz a ja myślałam że to mi ise tylko taki trafił a widać to plaga jakaś z tymi facetami-tchórzami, a może my o tym samym mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a długo już z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
juz nie jestem tak mi zonajmił a ty ile byłas ??? i czy jestes moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
byłam 8 miesięcy to krótko ale bardzo się zaangażowałam zmieniło się moje całe podejście do świata, nigdy dotąd z nikim tak się nie czułam. Rozstaliśmy się 19 maj zeszłego roku, niedługo będzie rok a dla mnie jakby jeden dzień minął, wciąż tak samo go brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
a mnie bardzozraniło jego podejscie nie sadzialam ze faceci moga byc tak egoistyczni i zapatrzeni w siebie mam wrazenie ze zadnemu nie zaufam juz nie daje rady wiary w to mi brak kazdemu jakossie uklada a dlaczego ja nie moge miec norlamnie dlaczego musze miec to cierpienie .....za co za to ze nigdy nikomu nic złego ni zrobiłam za to ze zawsze pomagałam wszytskim za uczciwosc dostałam zapłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
nawe pozadnie nie potrafie opowiedziec o co chodzi tak jestem zdenerwowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
jak mozna poiwedziec jdenego dnia ze sie kocha a drugiego ze juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a dlaczego myślisz że za bycie dobrym czekaCię nagroda, to trzeba nmiędzy bajki włożyć, trzeba byc takim jak się czuje w danej chwili nic na siłe. MOże byłaś dla niego zbyt wyrozumiała i on to wykorzystywał bo wiedział że Cię zdominuje. Czasem trzeba ryknąć na faceta i wyłożyć mu kawę na ławę wtedy uczy się szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
wiesz faceci to potrafia ja też to usłyszałam na dwa dni pzred rozstaniem a nawet jie miał odwagi wyttłumaczyć mi o cochodzi, roztaliśmysię na gg, więcej go nie widziałam-i to jest fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
na poczatku sobie wyjasnilismy ze nie pasuje nam to czy tamto i było ok ale do czasu gdybym na niego rykneła to by chyba mi nie wybaczył nigdy ja nie mowie ze mam dostac nagrode za to ze jestem uczciwa i dobra wobec innych ale licze na to ze otrzymam to samo a nie tylko ciosy i bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
rafia skad ty jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
ale on wobec Ciebie jest obcesowy,sama mówisz, wiec może pomyśl jak to by było potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
bo naprade mam wrazenie jakbysmy mowili o tym samym facecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
chyba nie bo z tego co wiem to do mojego byłego dziewczyna jutro ma przyjechać(bo już ma nową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
ale wiesz oni wszyscy są podobni, te same schematy myśłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
wszytsko było dobrze do jakiegos momentu tylko nie wiem co sie stało czy moze w gre wchodzi tu inna osoba ze moze poznał kogos i chciał sie z inna zaangazowac i szukał pretekstu tylko sama nie wiem co myslec bo ja jak sam mowił byłam idealna dla niego az sam jak twierdził nie wie czym sobie na mnie zasłuzył juz nie chodzi mi o to co by było potem bo to i tak skonczone teraz ale sposob w jaki mnie potraktował ze zrobił ze mnie czarny charakter i sam sie wybielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
rafia widzisz on sobie znalazł inna a ty płaczesz w duchu za nim i takie my głupie baby jestesmy .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
tak to napewno nie ci sami ale zachowanie bardzo podobne .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
a wiez co jest jeszcze przykre ze tamte swieta przepłakałam łzy lay sie strumieniami nie miałam prawie swiat bo sie nie nadawałam nawet zeby usiasc do wigilji a teraz funduje mi to samo wiesz jak to boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
skąd ja to znam.....ja sobie to tak wytłumaczyłam że on po prostu się znudził, spowszedniałam mu a zbliżało się lato zatęsknił za rozrywakmi z kumplami wiedział że swoim zachowaniem doprowadzi w końcu do tego że powiem koniec, i on tylko na to czekał bo ja go chciałam opzrestraszyć a on to podchwycił i pociągnął. Może u Ciebie też tak jest że on szuka preekstu bo już Ci ę nie kocha a przeciez nie przyznasię do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
no głupie głupie zamiast olac temat i żyć pełną piersią zamartwiamy się o farjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
to po co mi mowił ze chce ze mna byc i miec dom rodzine po co te puste słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
ja nie mam zamairu plakac ani jeden łzy juz uronic za to jak sie zachował nie zapomne mu nigdy i nigdy z nim juz nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
zadał mi tylebolu przez ten czas ze chyba nie zdołam juz nikomu zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
aale co zrobic jak głupie serce nie słucha. Ja wiem że kocham ideał który on stworzył dla mnie a w rzeczywistosci wcale taki nie jest bo to się szybko okazało. Tylko że to już miał być ten jedyny i ciężko się pogodzic z myślą ze nie jest i trzeba zaczynać życie od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
dobrze mowisz widzimy ludzmi takimijak chcemy zeby byli ja tez widziałam tylko to co dobre w nim a nie patrzyłam na te jego słowa z zarzytami wobec mnie i zle robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×