Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego.......

sił mi brak mam dosc tego wszytskiego ile jeszcze moge wytrzymac....

Polecane posty

Gość ona jedna
tak, ale ja wiem o nim, gdzie pracuje, pisalam nawet z jedna jego znajoma tak sie zlozylo (nie znamy się blisko, ale pisalam z nią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a kontaktowaliście się kiedyś poza netem, to była tylko znajomośćinternetowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
hmmm wiecie co teraz mi sie przypominiało ze jak sie poznałam ztym moim byłym to co jakis czas cos złego sie działo w domu umnie jakies awarie non stop co nigdy nie było zarowki palace sie co kilka dni i jeszcze inne rzeczy ...moze on tez miałze soba jakas zła energie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
spotkalismy się raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
a po co sie spotlkaliscie w jakim celu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a u mniewłaśnie wszystko było cacy, pięknie jak w bajce dopierojak się roztaliśmy wszystko się posypało i sypie się do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
randka w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
no tow sumieniezblizylisncie się do siebie tak bardzo nie byliście ze sobą to czego tak właściwie żałujesz czego Ci brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
weryfikcja tozsamosci..tyle, ze to ja bylam w dupnym stanie emocjonalnym, w ktorym bylam podatna na jakiekolwiek zainteresowanie ze storny faceta wczesniej pogonilam dwu - jeden zonaty z symaptii a drugi cham jakis co mi naublizal na koniec ten chociaz milczal, ale to milczenie bylo dla mnie trochę jak policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
a ile rozmawialiscie na necie ze soba ???? i z jakiego mista jestes onajedna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
nakrzyczycie na mnie, ale: świetnie sie przy nim czulam, ajk przy nikim wczesniej, moze to byly feromony...poświecil mi uwagę, przytulil mnie i świetnie calowal nie ublizyl mi - poprzedni faceci po prostu mnie poobrazali, to byl ciąg trzech buraków a po nich on no, ale zerwal kontakt i okazalo się, to cos ie okazalo - nie ma zadnego rozwodu jak sądzę, a mam podstawy trak sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
a moze nigdy miało go nie byc tego rozwodu moze chciał sie troche zbawaic poprostu a jak zobaczył ze sie w to angazujesz to sie wycofał najnormalniej ...zwiał poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
ale to było tylko jedno spotkanie nie można budowac zamków na piasku moze to lepiej że więcej go nie zobaczyłaś bo czr by szybko prysł, pewnie by tak było dlatego więcej się nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
tez tak myslę, ale boli i jego milczenie i to, ze się odezwal w necie i to, ze widzialam gdzies w necie jego fotki z jakąś laską ze świeżą datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
rafia--->to ja mu kazalma najpierw sie rozwizc i pokazac papierek, o tym tu jeszcze nie napisalam i wtedy kontakt się urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego......
ona jedna - tto było wysłac ta fotke jego zonie jak tyle o nim wiesz:P skad jestes ona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a może to typowy internetowy podrywacz,sama mówiłaś byłaś rozchwiana emocjonalnie, podatna na wpływy on to wiedział i wykorzystał by Cię zmanipulować, po prostu swietny z niego amant, szkoda łez na takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
ja tę story z nim opisalam babce, z ktorą on pracuje zmieniajac imiona glownych bohaterów i swoje wlasne tez :P..to chyba wystarczająca zemsta i stac byly moje wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
w końcu i tak ostanie zaswoje nie ma takiej winy która nie byłaby ukarana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
ona takie historie milosne miala na swoim blogu, no to jej podrzucialm...trochę przegielam,a le bylo mi wszytsko jedno... i wiecie co? nie mialam i nie mam z tego satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
zemsta niuc nie daje tym bardziej ze w rzeczywistości nie masz powodu się mścic, niczego Ci nie obiecywał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
to nie chodzilo o zmestę - po prostu wtedy wszyscy sie ode mnie odwrocili matka zamykala mi drzwi rpzed nosem, gdy chcialam porozmawiac, do tej pory placze w poduszkę chcialam, zeby on zrozumial mnie, ale jest takie powiedzenie "nie bedzie przyjacielem kobiety ten ,kto moze byc jej kochankiem"..jemu chodzilo o sex a ja potrzebowalam chociaz dobrego slowa..wszyscy mnie wtedy olali - 2przyjaciolki, w zasadzie osoby, ktore traktowalam jako jakies powierniczki, matka, rodznestwo...byly wakacje, wiec nawet sprawa nowej pracy szla ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
a ja uważam ze za takim gościem nie warto płakac.Wyidealizowałaś to spotkanie, to że było miło to jasne, w koncu musił czymś Cię nakłonić do tego byś poszła z nim do łóżka, faceci tacy są i powinnaś to zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
nie bylismy w łóżku! bylismy w pubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
ale pewnie do tego zmierzał, tak to już jest w kontaktach damsko-męskich, że facet zawsze beędzie zmierzał do jednego, a czym szybciej chce CIe posiąść tym mniej godny jest Twojej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia
uciekam, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
ale wiecie co? ja chyab wiem, po co m się to przydarzylo: ja dop tej pory uwazalam,z e nigdy nie wyjde za mąż nie chcialam, bo widzialam, jak rozpadalo sie malzenstwo moich rodzicow a tu widzę jak trzyma się taka proewizorka kolesia, ktory mojemu ojcu - choc tata idealem na pewno nie byl, byl tyranem - nie dorasta do pięt pod pewnymi względami balam się tego, ze bede zdradzana jako zona a tu - taka ironia losu: ze mna chcialo juz 2 zdradzać, ten byl drugi..juz nzalam ten schemat, wiec go nagonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
rafia🖐️ milych snow..a niech tam nawet erotycznych :D dzieki za mila rozmowe, jakos mi lzej dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×