Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

okey piatek:) to co pisałam w spinozie, napisze na gg te nasze od dawna uzywane;) godzinka 17:) no ja makijaz musze zrobic:) oj jak sie ciesze:) ok na czarno bardziej wiarygodna;) okey, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem wiecej...bo co to za przyjemnosc bedzie, jak wszystko wypaplam;) juz ja tam wiem swoje:) :* to teraz w nosek, zeby katarek zniknal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ontuicja w czasie typowania oj mjusic;) intuicja co do osoby:) to chmuruś ma:) ale są takie kobiety, które wzbudzają poczucie winy, i potem taki pan ma czasem zachwianą intuicję, nie dziwe się, pociągac za serce, za sumienie.. nonsesn, bo baba sobie ponawymyslała bog wie co a on od razu mowil: nie kocham, nie pokocham.. ale baby takie są, nie chca tego słuchac. a potem szukaja na kogo walic wine.. okropnosc. skarbek :)👄 oj jak calusnie bedzie w piatek, wreszcie te ustka ujrze;) i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dawna uzywane...hmm ciekawe:) tylko bez smutnych minek..bo mam do nich slabosc:) a jutro to nie wiem..pewnie sie troche poucze..poleniuchuje..nie ma planu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe:) wazne ze my wiemy:) hmm poleniuchuje hmm ciekawe:) a na małe bon voyage z bukietem buziolków nie cche sie przybyc?:) hm;)? a kurat wloski zrobiłam, a do piątku moga się przykurzyc i efekt bedzie belejaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może coś z Ciebie wyciągnę, co?? :(... :) to poleniuchuje za mnie?? Bo ja nie mogę:( A najlepiej to mnie zmobilizuj i po południu powinnam mieć to z głowy, więc będziemy mogli na spacer pójść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej na uszko:) za Ciebie tez poleniuchuje...a co masz do roboty?? intuicja mowi, ze pewnie praca:/ wloski piekna rzecz..ale nie najwazniejsza:) piatek bedzie sloneczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, oczeta tez, wlasnie mi sie tusz skonczył:) do piatku zdarze kupic:P oj i pogoda daje wiele, nozek nie ochlapie, wlosek nie zmocze:) czyli najpiątkowszy piątek słoneczny:)❤️ pięknie) buziek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca, praca 😭 już mi uszami wychodzi, a przecież to taki wdzięczny temat i ciekawy również. Ech... co za dużo to nie zdrowo :( Jadę w niedzielę do Wawy, bo umówiłam się z promotorem na poniedziałek rano. Nie będzie mnie ze 2 dni nawet. na uszko, hmmm... milusi, ale Ty szybciej zasypiasz :) i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade, ale nie przemeczaj sie... ojejku..az 2 dni:( na szczescie kontakt bedzie:) postaram sie nie szybciej..chociaz przez weekend:) najpiatkowszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super najpiątkowszy:) buziolkiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) no nie przemecze sie, zrobie, choc mysli beda przy Tobie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ale będziesz mnie miał do popołudnia w niedzielę i we wtorek pewnie już będę :D no dobra, to ja się zgadzam na uszko... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzies mnie mieć na smutek i żal, na radosc i slonce na dalsza droge w dal❤️ jelsi tylko chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutko sie zrobilo:) slucham sobie Shakin Stevensa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutko bo ty skarbek jestes:) jak isc to tylko w strone ciebie a dni sa tylko po to by isc moja tesknota do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! fajnie sie spalo..nawet cos mi sie snilo, ale juz nie pamietam:) nie zabieralas, bo cieplutko bylo:) pozdrawiam!! buziol:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cieplutko, otulona twym szeptem i sercem spałam jak zabita i tez mi się cos sniło:) buziolek:* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) ale mi sie nie chce juz uczyc..:/ wlasnie odebralem kartke, ale jakas taka smutnawa:/ jak tam popoludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie leniwie:) a teraz prasuję pranie :) kartka?? pomyślałam o Tobie i o mnie... i o tym co sobie piszemy :) i tak jakoś, nie omieszkałam się podzielić spostrzeżeniami... Nie miało być Ci smutno... chociaż może faktycznie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mi smutno:) tak ja odebralem, bo nie wiem co tam na dole jest...pomyslalem ze sie nie udalo przeskoczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×