Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość lilia_wodna
jak to kto, kochaj ąca ja:)))))) to 3 dni raju i szczescia dla mnie:) no, ale jak chcesz:) ja jestem za:) a piatek to juz mam w sobie, juz juz:) buziollki ;* w piatek te w policzki, całusnie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruś, bo zaraz tyłek Ci skopię, jak nie zaczniesz wierzyć w siebie. A 3 dni z Tobą, oj nie jedna, nie jedna... chciałaby spędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro niejedna..to moze jakimis adresami rzuccie;) chyba mi sie nalezy kop w tylek:)..ale ja wierze w siebie, tylko to co innego powoduje ten smutuś:) a jak minal dzien? :* a piatek trzymaj w sobie..bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
oj piatek, nasze rendy vous:) jakbys tchankl we mnie zycie, oj od jutra bede sie szykowac;) makijaz, i te inne;) buzioleeeeeeeeeeeeeeeee:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień?? Do przodu ;), a poza tym to standardowo, szpital, spacer, praca. Jakiś Pan próbował mnie dzisiaj \"podrewać\" na ulicy, hihi. No cóż, jakoś nie mam ochoty na takie znajomości, hihi. Nigdy nie miałam...Uśmiałam się tylko, później (nie przy Nim oczywiście). Oj... Adres w swoim czasie Chmurko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
wszystko czka od dawna, oj jak pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie:) Slonko..a jesli to byl TEN? jedyny..ojoj..ja tam dalbym sie poderwac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruś, nie na taki tekst, hihi :D absolutnie to nie był TEN, hihi.Widzisz, a mi szkoda czasu... Kompletnie niczym mnie nie ujął i jeszcze próbował mi wmówić, że się znamy, hihi. Oj, uśmiałam się... i tyle... Poczekam, aż mi serducho powie, warto spróbować... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, ze to nie Ten:) bo nie byloby Cie juz tutaj:/ napewno podpowie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ja
Mogę się z wami zaprzyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez jest dobrze....jeszcze gdybym tylko tak umial kontrolowac mysli:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
CHMURUŚ bo ty to TEn, zatem daj się bezchmurnie poderwać;) oczywiście mozna sie przyjaznic z chmurusiem, ale kochac nie, bo juz zajety, serduszko jego moje, a moje jego, toćka!!!;):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) a czy ja --) oczywiscie ze mozesz sie zaprzyjaznic:) zapraszamy:) liche to sloneczko dzisiaj, bo zimno mi bylo:) kino praktycznie pusciutkie i jakos tak smutnawo:/ buziol dla tej co obok..! widze ze ktos mi serduszko porwal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
porwał, skor ty porwałes moje:) w milosci jak w fizyce musi byc rownowaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 🖐️chmurek zagladam na twoj topik zeby sprawdzic jakie twoje samopoczucie ale widze ze calkiem calkiem dobrze sie trzymasz :) i oby tak dalej :) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
Miłość jak wino uderza do głów... Trzeba jej pragnac i pić aż do dna .....:) bez słów:) wymaluje ci je pocałunkami;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za herbatke:) pyszna byla...a co pozniej?;) nawet Koszyczek mnie tutaj odwiedza..dziekuje! buzia! Miłość jak wino uderza do głów... u mnie to chyba cos mocniejszego niz winko bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
u mnie też, bardzo mocne niz wino:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak minal dzionek? pewnie ciezka harowka..z praca, co?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mam prawie całą, ale męczę się z metodologią, wrrrr. A idzie, ojjjj, strasznie, bleee :P A poza tym spokojnie :) Na jakim filmie byłeś?? I co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×