Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość poradzcie cos
chmurku jako ze jestes facetem moze pomozesz mi rozwiklac zachowanie mojego ex: zisiaj moj byly facet przyslal mi na gg swoje fotki, gdy sie go zapytalam po co mi to przysylal to odpowiedzial ze po to abym wiedziala jak teraz wyglada..... o co mu chodzi? napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic sie nie stalo. Po prostu spadek formy..potrzebny mi ktos fizycznie:/ Przytulam sie..buziak:* poradzcie cos---) a ten Twoj byly to ile sie wczesniej nie odzywal? i czemu jest byly? pewnie nie chce zebys o nim zapomniala i sie przypomina..moze liczy na cos wiecej...stesknil sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
czytam i zastanawiam sie....chmurku jakie to dziwne wszystko prawda?? czy wszystko musi byc takie zagmatwane...ale widocznie tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie cos
nie jestesmy razem juz pond pol roku, odszedl ode mnie z niewyjasnionych przyczyn, odszedl tylko na p[apierze, kontaktu nigdy nie zerwal, smsy i gg pozostalo, jakies 2 miechy temu zwierzyl mi sie ze teskni i kocha nadal, ale nie zroil nic zebysmy znow razem byli.... ja zniknelam z gg, sprawa ucichla, a teraz te foty... nie rozumiem juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie cos
dziekuje Wam, ale napiszcie prosze jak Wy to odbieracie? gdy go zapytalam to on odpowiedzial "zebys zobaczyla jak teraz wygladam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie dzien, ze wsiade..i nic mnie nie zatrzyma:) o tak, listonosz przyszedl..i sprawil ze sie usmiechnalem:):* landrynka205---) dziwne i zagmatwane, bardzo bardzo..a jak boli...:/ poradzcie cos--) skoro zeral to chce wrocic, ale nie wie bardzo jak to zrobic..chyba liczy na Twoja inicjatywe:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie cos
co ja powinnam zrobic? przeczekac? napisac ze go kocham i rowniez tesknie? dlaczego nie napisze co czuje, nie poprosi o spotkanie? przeciez taki "twardziel" z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
jednak nie jestem sama na swiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyjezdza niedlugo do Niemiec..i jesli go kochasz to dzialaj! sama zagadaj, byc moze to ostatnia szansa..nie unos sie honorem..nie czas na to! Ech...Landrynko, szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak...?? to dobrze, bo o to chodziło 👄 Panie, trzymam kciuki :) Może przyjdzie dzień kiedy i ja coś zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
dlaczego tak jest, ze niektórzy wcale nie rozmunieją potegi miłości!!!! przecież miłość może być taka piękna...ale chyba nie każdy to rozumie...chmurek dajesz nadzieje...wiesz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rozklad:) :) Zaraz sprawdze...;) Dobranoc moze pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc Lazienki:) Dziekuje Landrynko..szkoda ze sobie nie potrafie dac tej nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
a powinienes bo przeciez życie nie kończy sie na jednej miłości...właśnie sie o tym przekonałam...wiesz zawsze jest pieknie na początku a potem jest juz normalnie...tylko żeby ta normalnośc było fajna to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziolkiiii:) 👄👄👄 więcej w piatek:) wsiadaj w pociag i do mnie:) potem ja do ciebie, do Łazienek i nie tylko:) miłosc jets piekna, reszta słodkosic na gg tym naszym;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilkę zmykam na kawę, bo się umówiłam z fumfelą. A Ty masz mi się nie smutać :). Cały czas mam Ciebie na oku, także... :D. Przytulam i całuje w czółko 👄 i nie tylko... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milego kawowania sie:) postaram sie czyms zajac i nie smutac:) masz mnie na oku:> chyba tez pogoda nie dopisuje... cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×