Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

nie było cie chmurusiu:) w spinozie nie widziałam twoich blond włosków i dużych mądrych i pieknych niebieskich ocząt:) czyzby jakis atak z powodu eurowizji?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Panie po 30, madry kochajacy calym sercem:) to wcale nie jest naiwne, ja tak nie mowie, to piekne:) miłosc to miłosc ❤️ moj rycerzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz jestem! tak..wole Cie na czarno:) gasze pragnenie:* :* Lilijka! W spinozie bylem, od 17 do 17.40..blond wloskow nie mam i nigdy nie mialem (skad Ci sie to wzielo?) a lat mam 23 a nie 30:( chyba nawalilas... ladnie tam jest...siedzialem kolo kominka! szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie jestem zmeczony...fajny dzien,troche samotny, ale jakos przelecial:) buziolek:* tak wspomnienia...i kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... i co z tym zrobimy?? Chmuruś będzie dobrze, musi... ale to jeszcze trochę potrwa... Przytulam najmocniej jak potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiedz kiedy, żebym zdążyła się spakować :D oj Chmurko, gdyby to było prostsze...Ale choćby zaraz... porywaj... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam pakowac sie...jak sie porywa to nie ma czasu na takie rzeczy:) wiem ze nie jest proste..chcialbym zapomniec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, bo ja taka perfekcjonista jestem, zawsze wszystko mam dopięte na ostati guzik. I tak porwanie, hę... dla Ciebie... kiedy tylko chcesz...👄 a propo, może nie warto zapominać? Lepiej niech tylko przestanie boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez pakowania... 👄 widzisz przeżyłeś z Nią wiele wspaniałych chwil, to część Ciebie, te wspomnienia... w jakiś sposób też Cię ukształtowały... nie zapominaj... Kiedyś po prostu przestaniesz kochać... przestanie boleć... i znowu włożysz różowe okulary... oby jak najszybciej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalym Ci czasu zebys mogla sie spakowac;) :* tak tak..zapomniec nie zapomne..ale wlasnie odkochac sie! jest jeszcze jedno..pierwsza milosc! niby kazda kolejna jest pierwsza..ale sam nie wiem..a co jak sie kiedys odezwie? czy umialbym powiedziec NIE?! moze jak sie odkocham bedzie inaczej..ale ja jestem za dobry w pewnych sytuacjach..to mnie kiedys zgubi:/ buziolek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruniu jak miłość stuka do serca, to jej sie nie tylko otwiera, ale i spotyka sie z nia:) i pamietaj: niz nie jest, ze jak sie pisze to jets inaczje, a jak sie spotyka inaczje. ja mam tego dowod pszyjaciolka z kilc. poznalam ja listownie, na postkanich bylo to samo. to samo tu, tym bardziej, ze znam z wizji sercem i wiem:) mialbys tyle laurow jako pisarz, nie marnuj sie:) i co napiszesz kopiuj i do koma:) ja juz nie mam miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczysz się, obrośniesz w siłę i powiesz, nie... Ale nie myśl o tym, nie potrzebne zamieszanie wprowadzasz do głowy... W życiu różnie bywa... ja mogę Ci tylko powiedzieć o tym, co przeżyłam... Przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz:) juz nie mysle..o tym. Lilijka! jaki tam ze mnie pisarz?:) a co mi odpowiesz na to co Ci napisalem u gory?? blondyn Ci sie marzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak blondyn, niebiskie oczka, smukla szyjka, dlonie, talent pisarza, blekitny jak chmurka:) no chmurus wazna tylko jedna najcudownosc:) milosc buzilkii zawsze spiewalam chcialbym chciala:) zycie tworzy ksiazki, niki, itp:) pisz:) masz talent i mnoga pomysłow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyjemy zobaczymy:) :* fajnie miec tu kogos zeby pogadac:) dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjemy i widizmy:) ale oky zycie pisze dalej:) i ty pisz:) cmok:* dobranoc, nie sune dzis, ciagle Ty, blond wloski, Twoje slowa, pozja, serce:) pisz masz talent, a pisze sie po to, aby ukazac innym droge np co to milosc, jak wybierac aby było dobrze, jak budowac zycie, zwiazek, dla potomnosci sie pisze, dla postaw, cos aby pokazac, ukazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwałes sie chmurek bo czasem sie chmurzysz, ale i czasem sam siebie okreslasz, ze lubisz bujac w oblokach:) marzyc:) sciales wloski dla niej, kochasz:) oj oj :) do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×