Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

wierze..tak Cie troche podpuszczam:) nie nie..to Ty za daleko!!! buziak:* *: wymuszony:P ale prawdziwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wolalbym spotkac sie w ciagu dnia..niz przed kompem siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze wstawac calkiem rano..a zamykac i tak sie beda w ciagu dnia;) cmok za troske!!!:* w sumie nie ma problemu:) moze maly, techniczno-czasowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja też taka troskliwa bywam :) si, techniczny. Ja po obronie :) mogę najwcześniej, A ty pewnie po sesji. Chociaż wolałabym już Cię wyrzytulać. Ale... :( 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palec nadal boli, więc trzeba coś więcej niż tylko podmuchać :) Do napisania :) 👄 może pomogę :) jakoś sobie poradzimy, ale dzięki ;) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej_cn
czeesc.. jaki kacik ! .. kawe juz wypilem .. lubie babskie pisma, slodkie likiery, przepisy, pogaduchy.. pora na obiad a tu nadal kawa neci.. ..taka sobie Rybka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ale dzis mam kryzys...😭 nie moge sie pozbierac co z tym paluszkiem? mozemy go podmuchac i opatrzyc..ewentualnie wycalowac...lub uciac:P wroble cwierkaja ze masz nowa fryzurke...fiu fiu oczywiscie na jajecznice mam ochote..a mowilas ze nie umiesz gotowac:) buziolek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje?? Chmurko... 👄 palec zmienia kolor, uszkodziłam go tą szafą 😭 to ja poproszę o wycałowanie... Nic innego nie wchodzi w grę, bo jakoś muszę pisać sms-y do Ciebie. Prawda?? :D zaszalałam dzisiaj z włoskami :D tj. mój fryzjer zaszalał :D Rewelka, znowu jestem inna :D:D:D:D:D gotować?? Pewnie, że nie umiem. Jajecznice smażyłam, hihi... Ktoś mi obiecał, że się nauczy :D:D:D Już się cieszę na tą okoliczność :D 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnienia i zal...minie kupa czasu zanim sie uwolnie:/ oj!..jesli juz zmienia kolor, to nawet wycalowanie nie pomoze..trzeba bedzie do gipsu:) a smsy jakos musisz...musisz;) :* fajnie ze Ci sie podoba fryzurka...rob sobie zdjecia za kazdym razem gdy jestes inna...komisja kiedys oceni, co i jak:P gotowanie, smazenie...a co za roznica??:) wazne ze smakowalo! nie zostawials mi nawet odrobinki??? kurcze ale wpadlem..musze uwazac na przyszlosc z obietnicami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minie... kiedyś...jeszcze trochę... przytulam mocniuchno!!!! 👄 malinowy... uszkodziłam macierz, takich rzeczy nie gipsują :) bardzo chętnie, ale nie mam jak... buuuu, muszę chyba kupić sobie jakiś aparat :) A z resztą co to za przyjemność robić sobie samej zdjęcia? Eeeeeeeee. A poza tym ostatnia fryzurka już przepadła, bo nie mam jej nigdzie uwiecznionej :( A też była śliczna :D oj, o tej obietnicy to nie zapomnę, hihi... Bo lubię dobrą kuchnię :D Już zacieram rączki, oj miodzio... :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie..kiedys...przytulam sie! ja tam dalbym do gipsu:) :* same sliczne fryzurki...to ja tez musze miec ladna;) nie zacieraj raczek, bo minie duzo czasu i przypalonych garnkow zanim uda sie cos jadalnego zrobic:) a gdzie tam do dobrej kuchnii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko,ale jak mnie zagipsują to jak będę do Ciebie pisać?? :( Myślę, że wystarczą całusy, żeby przestało boleć :D a ty masz przecież ładną :D. Wiesz, ja włosami zawsze szokowałam. Bo z takich do pasa kiedyś zrobiła się zapałka. Ale zawsze były równe, klasyczne. A teraz przechodzę samą siebie :D. I rewelacyjnie mi z tym:D:D:D. Łamię większość swoich zasad ubraniowych, takie swoje konwenanse :D. Chyba dopiero teraz tak naprawdę czuję się wolna... oj, nie wierzysz w siebie? To ja wierzę za Ciebie:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
a ja spac nie moge bo moj mily chyba tak zeby pokazac jak bardzo mnie kocha opowiedzial mi histryjke z wyjazdu naktorym teraz jest jakto jakas laska sie na niego rzucala i mowila ze ona nie ma nic przeciwko byc tą drugą a jaki on dzielny powiedzial zeby sie odczepila ........no chyba mnie tu cholera zje grrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×