Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

może pomogę- po równo się przytulamy :) ale Chmuruś jest większy, więc siłą rzeczy nie wiele mnie widać za jego ramion... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..ja tez chce nad morze!:) nie wiem czy porowno..w koncu byl zaklad o to:) mysle ze ja bardziej..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziemy?? :D Oj... chciałabym, chciała... o nie, nie zgadzam się :D ja mocniej... ale to może kiedyś sparwdzimy... a tu chodziło kto kogo bardziej, więc no nie wiem... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok..niech bedzie...ja bardziej i MOCNIEJ hihi:) pojechalbym nad morze..tez chce a propos..co planujesz na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej... więcej...to może tak, bo Ciebie więcej jest :D... ech ale mocniej, oj nie, nie zgadzam się. wiesz, w zasadzie nic nie planuję. Jak odbiorę dyplom to wypadałoby pójść na jakiś staż. A poza tym to nie bardzo mam z kim, bo fumfele od kawy, albo znajomi od piwa mają swoje połówki, albo nie mam ochoty przybywać z nim dłużej niż kilka godzin. Po prostu. A samej?? Raz,że nie bardzo bezpiecznie, dwa, że nie bardzo mi się chce. Bo tak jak mogę chodzić sama do teatru czy na spacer, tak wakacje odpadają. :( Nie wiem. Pewnie będę w miarę często w Wawie, ale co to za wakacje. Ech... A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam planow...ech! czeka mnie przeszkolenie wojskowe dla studentow..w zeszle wakacje nie chcialem, bo mialem praktyke..i egzamin mi zostal na wrzesien. Wiec przenioslem to sobie na ten rok..nie wiem dokladnie kiedy przyjdzie wezwanie..podobno od 4 do 6 tygodnii to trwa:/ zobaczymy! Chetnie gdzies bym sie wybral poza tym. Tez teraz nie mam z kim. Beznadzieja:/ Nachodza mnie wspomnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkolenie, to obowiązkowe? To w takim razie jeżeli nadal będzie tak dalej, spotykamy się gdzieś w połowie drogi na \"kawę\" :D i co dalej, zobaczymy :) nie smutaj się, jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest obowiazkowe! po 2 roku studiow byly zapisy dla chetnych i pod koniec sem. zdawalo sie egzamin z PO, ci co zdali mogli zlozyc wniosek o to przeszkolenie..wole isc teraz na ten miesiac niz nie daj Boze po studiach gdyby im cos odbilo i wezwali na 9 miesiecy czy rok.. chetnie wsiade w pociag:) zmeczony jakos jestem..oczka mi sie zamykaja:) do tego mysli sie kotluja, a to znak ze trzeba isc lulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, to jakieś 4 tygodnie masz z głowy. A możesz poprosić o rejon do którego Cię przydzielą, bo u mnie jest jednostka :) To w takim razie widzimy się za jakiś czas... :) Ja myję ząbki i też zmykam do łóżka... śpij słodko... spokojnie... może malinowo?? Przytulam...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba moge..ale dowiem sie wszystkiego kiedy mnie wezwa..rok temu cos mowili o Wrocławiu...nie wiem:) dobranoc:* moze malinowo..zobaczymy:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Rzeczywiscie dzien paskudny, wietrznie i pochmurnie:/ Czuje sie tak samo jak pogoda..kryzys:(, najchetneij przespalbym caly dzien:( Juz przestaje bolec, za mocno przytulalas..dochodze do siebie:) Przyjezda dzis do nas babcia z dziadkiem, a ja musze jeszcze sie troche pouczyc. Milego popoludnia! cmok! moze pomoge--) zostan tutaj:) nie mam Cie dosyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jakoś smutno, a właściwie to wściekła jestem. Piszę tą pracę i okazało się, że to więcej roboty niż przypuszczaam. Wrrrrrr, wściekła jestem na siebie, te moje lenistwo wychodzi. Wrrrrrrrr. Brakuje mi ostatnio motywacji, ech... Za mocno?? Oj, nie wiedziałam, że mam tyle siły. 👄 dla osłody 👄 👄 👄 bo mi brakuje... może pomogę, pisz Kobieto, bo lubię Cię czytać :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nutellki na poprawę nastroj, hihi :D Nie ma to jak czekolada, mniami... Nie ma naturalnych przyjemności, jest nutella:D (półśrodek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie..tez mam lenia i nic mi sie nie chce! Motywacja jest to, ze napiszesz i bedziesz miec to z glowy:) mam ochote..pewnie..w takim towarzystwie:) a ta chwila relaksu to co??;) nutellke lubie bardzoo.. buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmurko, kawka ze mną i nutelką to chwila relaksu. A co już pomyślałeś, hihi?? 👄 👄 👄 i wracam do pracy;) DO później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez, z Toba to najlepsza chwila relaksu:) nic sobie JUZ nie pomyslalem..relaks=leniuchowanie;) nie pracuj za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy?? Hihi... 👄 muszę Chmurko, muszę, jeszcze jeden konspekt napisać. A później już leniuchuję, z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kwiatek :D pierwszy od Ciebie... dziękuję :D 👄 jesteś miłym oderwaniem od rzeczywistości dzisiejszej... ciągle piszę, ale już nie dużo :) może pomogę :) do spania to jeszcze trochę zostało. Pzodrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge--) a co Tobie tak to spanie po glowie chodzi?;) napewno spanie???:P yhym..kwiatuszek ode mnie dla Ciebie:) pisz pisz...co masz zrobic jutro, zrob dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wycieczke do Koksownii:) najlepsze, ze mamy sie spotkac na miejscu..a nie bardzo jeszcze wiem jak tam dojechac:) przed chwila skonczylem pisac sprawozdanie, teraz slucham sobie muzyczki...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przerwę na Kubę :) Ale szare komóry mi się przegrzały, wstaję jutro wcześniej i dokończę. W sumie tylko przepisać to muszę, uffffffff. A jak ładnie rymujesz, hihi... :D. Lubię kwiatki (dostawać), ale tylko cięte :) Koksownia?? A co będziesz tam robił?? A jaka muzyka?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ten rym dopiero teraz zauwazylem:) przypadkiem wyszlo.. A Koksownie bedziemy zwiedzac..(tam sie wegiel przerabia na koks, ktory pozniej uzywany jest jako opał w hutach:)) ale przynudzam..:) słucham sobie: Happysad - Z pamietnika mlodej zielarki Foreginer - I Want To Know What Love Is Alphaville - Forever Young Limahl - Never Ending Story KAT - Łza dla cieniów minionych Moonlight - List z raju Black - It\'s A Wonderful Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja ciekawska jestem, więc pytam o przeróżne rzeczy. Nie przynudzasz! :) czy Ty w jakiś sposób wyglądasz tak jak to czego słuchasz?? KAT, hę. T-shirt z zespołem, albo coś?? np. jeden kolorek ubrania?? "Ciężkie" butki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) az sie usmiechnalem.. z KAT-em trafilas..bo to jedyny utworek z tych co wypisalem jest taki wlasnie mocniejszy:) powiem Ci tak, ze obecnie nie wygladam juz w ten sposob:) gleboko w szafie napewno znalazlaby sie jeszcze jakas koszulka z dawnych czasow, dlugie wlosy mialem..jeszcze dwa miesiace temu...na czarno lubialem sie ubierac, zwlaszcza w liceum, obecnie rzadko sie zdarzy..kurtke skorzana mam..a ciezkie buty gdzies w piwinicy (ostatnio je mialem na koncercie) wiec ogolnie tak z 2 lata temu tak jeszcze wygladalem..ale nie bylo to jakas wies..tylko ladny sweterek, dzinsy, kurtka..zadnych bluz czy koszulek na pokaz nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×