Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

czesc:) spalo sie dobrze..nawet bardzo, choc nad rankiem jak zawsze mysl, ze nie mam dla kogo wstawac:) bylem dzis na wycieczce, fajnie bylo ale nogi bola bo duzo chodzenia po zakladzie, poczestowali nas kawa, herbata i krakersikami:) a Ty Biedactwo pracujesz i pracujesz.... przed chwila wrocilem z treningu! nie lapie dola...jaka Ty agresywna:P buziolek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz po co?? A dzień dobry kto mi powie?? :P Paskud normalnie:P ja dzisiaj też trochu potuptałam, odebrałam papiery z praktyki, już z głowy :). Szukałam kartek na dzień dziecka moim dziewczynkom i nic nie znalazłam. Jech, nie robią kartek na dzień dziecka czy co?? A poza tym praca, bleeeeeeeeee. Mózg mi się zlasował, bleee :P I głupawa mi odbija :P. Ja agresywna?? O nie, no co Ty... słodka co najwyżej 👄... malinowa 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dzien dobry\" oczywiscie ze powiem:) jak moglbym zapomniec:P dobrze ze masz juz te praktyki za soba..a ile tych dziewczynek masz?:) ja sie chyba spotkalem z takimi kartkami..napewno znajdziesz nie glupiej mi:) kilka przysiadow zrob:P agresywna, a jak...kto przed chwila chcial mi skopac tylek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedną chrześniaczkę i jej starszą siostrę:). Widzisz, byłam już w kilku sklepach z kartkami i marnie :(. A szkoda, bo nie mam czasu, żeby do nich pojechać, a przynajmniej na chwilkę pojawił by się uśmiech u moich księżniczek :D Może w Wawie coś znajdę, zobaczymy :) Wieczorny zestaw ćwiczeń będzie :) spokojnie ;) ten tyłek tak na przebudzenie :) żeby Ci się w glowie przestało przewracać. Z troski Chmureczko, z troski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy znajdzie sie..napewno:) Ty tez sie katujesz wieczorkami?? ojejku, po co??;) z troski mowisz..haha, dobre:) mnie sie juz dawno przewrocilo w glowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z czasem trochę kiepsko, ale może się uda :) nie, nie katuję się:) Lubię ruch :) a poza tym przestałam trenować, ale forma zawsze potrzebna ;) i płaski brzuch też lubię :) bo widzisz, ktoś musi dbać o Ciebie ;) Więc jak tylko jakiś dołek to zawsze mogę Ci skopać pupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mialas kontuzje?:/ mam delikatna pupe..wiec na kopanie sie nie zgadzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, chyba musiałabym długo wymieniać, hihi... :) A kręgosłup strasznie szybko mi się męczy i wtedy boli, tak więc trzymam go mięśniami brzucha. Widzisz nazwijmy to w ty wypadku profilaktyką, dbam o siebie, po prostu :) wrażliwcze, uwielbiam Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie masaz pleckow potrzebny jak nic:) pod jablonia..albo i grusza:) a tam..nie mam nic, co mozna by uwielbiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj potrzebny, bardzo... :D coraz miłej... :D grusza, yhmmmm... już się rozmarzyłam... ech... Twoje poczucie humoru można uwielbiać i to w jaki sposób mnie rozbawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojku, Ty juz sie rozmarzylas...najpierw musisz obronic sie na piatke;) mobilizuje Cie jak tylko moge:) milo to slyszec, ze potrafie Cie rozbawic:) hmm...poczucie humoru mam, hihi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż poradzę, że taka idealista jestem z głową w chmurach... a za mobilizację dziękuję 👄 czasami mnie zatyka, po przeczytaniu jakiegoś fragmentu od Ciebie... ze śmiechu... widzisz brak mi słów, a chciałam powiedzieć jeszcze kilka rzeczy i nie potafię ich nazwać...określić... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj slyszalem taka piosenke w radio, cos w tym stylu: ..\" i znow jestem głowa w chmurach, ale bzduura, milosno mi..\" :) nie moge znalezc calego tekstu:) nie zartuj, ze Cie az zatyka..przeciez tu malo co smiesznego pisze:) uspokoj sie..i powiedz mi jeszcze tych kilka rzeczy;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam, a nie wiesz kogo??:) widzisz zależy kiedy :) A poza tym to może to nieświadomie, co?? Hihi :) O, jaki łasuch :D Może powiem Ci na uszko...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie..ale koles tak smiesznie to spiewal, ze zapamietalem sobie:) no nie powiem, czasami sie staram cos smiesznego pisac..ale tak to chyba nieswiadomie:) smiech to zdrowie..wiec.. na zdrowie:) lasuch lasuch...pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja jestem głową w chmurach, ostatnio codziennie :D jak po treningu, masz mecz w niedzielę?? Ja będę w Wawie, a to już bliżej Ciebie :) 👄 łasuchu, czarujesz ślicznie, a ja połykam haczyk i słodzę, ech... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trening fajny byl..troche popadalo na poczatku, a tak duzo zabawy z pilkami..bardziej strzelecki, bo w niedziele mecz:) blizej, blizej..ale wciaz daleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza sezonem trenujecie na hali czy macie przerwę?? Nie interesowala Cię nigdy halówka?? Czy wolisz jednak kontakt z trwą?? :) yhmm... a szkoda...a w sumie ile mamy do siebie kilometrów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima na hali..ale to tak dopiero od stycznia. Sezon trwa od kwietnia do polowy czerwca..a pozniej od polowy sierpnia do polowy pazdziernika. W lipceu mamy troche przerwy, ale nie za dlugo zeby nie stwardniec:) zdecydowanie wole na trawie i swieze powietrze:) 527 km.. horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.... mnie sie smutno zrobilo! ide sie plumkac...na uszko jeszcze cos powiem... papa!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nie lubie takich wolnych dni.. zabieram sie zaraz za nauke pozdrawiam goraco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób cokolwiek tylko nie myśl :) Chmureczko, przytulam... koniec, nic już nie poprawiam, nic nie piszę. KONIEC!!! Jadę na kawę do fumfeli i od razu zrobię wydruki. Idzesz ze mną?? Ale leje, u Ciebie też?? 👄 na poprawę nastroju i drugi 👄 na malutki uśmiech dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze juz masz koniec:) u mnie juz slonko teraz..ale zimno nie bede Wam przeszkadzal...w koncu to babskie pogaduszki:) buziak:* i usmiech dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczym jaki będzie koniec i co promotor powie. Ale może z moim darem przekonywania (hihi) to już faktycznie koniec. Super by było :). 👄 na rozgrzanie, a może herbaty z miodem?? Hę :) Aj tam babskie :D O piłce też możemy pogadać, no dobra o zawodnikach, hihi :D trzym się ciepło, do później 👄 i przytulam, tak na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno go przekonasz..jestem pewien:) o tak, herbatke w takim towarzystwie to ja chetnie:) milego spotkanka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Chmurko samopoczucie?? Nie smutałeś się jak mnie nie było?? Zostwiłam Ci uśmiech do towarzystwa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×