Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

najlepiej zajmij sie tym co najbardziej lubisz... nie smutaj sie...uszy i nosek do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialbym burze:) jest tak goraco, ze przed chwilka raczylem sie zimnym prysznicem:) ide sie jeszcze pouczyc...spij slodko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) egzamin mam pojutrze, jutro mam kolokwium jeszcze:/ samopoczucie dzis dobre, bylem rano na uczelni a potem sie uczylem..jakos dzien zlecial:) a co u Ciebie? co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki za jutro i później też :) Kończę \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\" widziałeś? Samopoczucie beznadziejne... jak już dawno nie... Właśnie i dzień zleciał... a w nim nic konkretnego ani sensowenego... Aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialem jeszcze! przez wakacje moze nadrobie zaleglosci filmowe:) uszy do gory...swiezo upieczona pani magister, a tu taka smutna buzia..?! przytulam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prostu jest, taka kolej rzeczy:) ale to nie powod do smutkow...teraz masz wakacje, wiec korzystaj jeszcze poki mozesz! napewno bedzie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chyba nie potrafię już cieszyć się wolnym czasem. Pracoholizm to nazywają. Ech. Jak widać jak mam za dużo czasu to dopada mnie dół. A właściwie dogania samotność. Aaaaaaaaaale marudzę, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno potrafisz:) wierze w Ciebie:* ide sie pluskac! rano musze wczesnie wstac wiec bede tez juz zmykal...dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nowa fryzurka a ja starej nie widzialem, ojoj:/ mam nadzieje ze humorek sie jednak poprawil:) truskaweczke chetnie..w sam raz w przerwie na nauke:) poszlo mi srednio..jutro mam jeszcze egzamin i ten jest wazniejszy:) jak tam dzionek? buziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednią mam na zdjęciach :), a do nowej mogę podać link jak chcesz:). A humorek troszekczkę tak... to jutro też trzymam kciuki, będzie ślicznie :) Zdolny chłopczyk jesteś w końcu :) a dzień? Byłam na długaśnym spacerze, przemyślałam kilka spraw i droga mi się skończyła :(. Może będzie dobrze...??? Przytulam się mocno... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..wlasnie zabrali mi prad na jakies pol godzinki..wykorzystalem ten czas na pluskanie:) nie ma jak po ciemku:P hmm..to jakas modna fryzurka skoro linki sa;) dziekuje za trzymanie kciukow! czy ja wiem czy zdolny??? eee...raczej nie:) napewno bedzie dobrze!!! buzia! ja dzisiaj przy ksiazkach siedze caly czas, moze juz ostatni dzien?:) humorek nawet dobry...nie chodz slepymi uliczkami:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ciemku, oj trza było sobie chociaż świeczulkę wziąść :P hmm... bo ja ostatnio szaleję, kilka m-cy temu zmieniłam fryzjera, a Ona ma takie szalonneeeeee pomysły, hihi. I co kilka tygodni mam przeróżne cięcia, hihi :D i o dziwo takie kombinacje, których kiedyś- oj niet. Ty, że niby nie zdolny? Phi, nie wierzę :P. Chmurki to same zdolne chłopaki, wiem co mówię :D droga mi się skończyła, bo dotarłam do domu :( a tu cztery ściany :( 👄 👄 👄 chcęęęęęęęęęę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej po ciemku..musisz sprobowac:) i trzeba bylo sobie wtedy powiedziec, ze nie ma jak w domu:) dla chcacego nic trudnego;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales Ty wyglodniala:P buziolki:* oczy mi sie zamykaja, a jeszcze mam sporo do przejrzenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem..masz calkowira racje.... ide chrpapac a jutro rano jeszcze cos przeczytam:/ dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×