Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

dobry wieczor! egzamin zdalem na piatke:) teraz jeszcze zostalo mi czekac na wyniki wczorajszego kolokwium...i albo poprawa albo juz wakacje:) jakies marne dzis mam samopoczucie:/ bede musial sie czyms pozytecznym zająć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie odpisywalem! polozylem sie na chwile i zasnalem, bo zmeczony jestem! jakos sie zdolowalem wakacjami, bo bedzie mnostwo wolnego i zarazem suzo czasu do myslenia o glupotkach:) ide sie popluskac! a jak tam u Ciebie minal dzien?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak doskonale Cię rozumiem. Nie chcę WAKACJI!! Kto się zamieni? aj, z pozoru jest lepiej... ale nie w środku... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..szkoda gadac! ciekawe ile to bedzie sie za mna ciagnelo wszystko? przytulam mocno! zaraz ide sie polozyc, moze przysni mi sie cos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... wiesz ja nawet spać nie mam ochoty iść, bo mnie nawiedzał przez 2 ostatnie noce. Ech, zawsze jak mam kryzys to mi się śni. I po co? Żeby mnie jeszcze bardziej dobić. Aaaaaaaa... I widzisz kryzys kompletnie z Nim nie związany, ale co z tego? Śpij słodko, dobranoc 👄 Ja nie wiem jeszcze co ze sobą zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez idz..nie ma co siedziec i rozmyslac. moze jutro bedzie lepiej? buziolki:* dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapowiadał się taki fajny weekend. Mieliśmy się spotkać z ludzmi z roku na działeczce u kumpeli na grillu. A tu lipa. Jednego kolegi tata w szpitalu i wszystkim przeszła ochota na imprezę. Oj... Impreza przełożona, termin nie znany. Ciekawe czy uda nam się znowu skrzyknąć ludzi? Ale nie ważne, oby ten tata się wykarskał... Miłego dnia wszystkim 🌼 Chmuruś lepiej? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozeslalam do wszytskich znajomych a oni do nastepnych./.ja oddalam dwa glosy bo mam dwie skrzynki mailowe ..mam nadzieje ze cos pomoglam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) noo..szkoda tej imprezki, ale moze sie odbedzie, trzymam kciuki:) samopoczucie dzis troche lepsze:) moze dlatego ze dzis cwiercfinaly:) pozdrawiam cieplutko, bo jakos dzis chlodno buziol:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie tej imprezy na 100% nie będzie, bo ludzie mieli przyjechać jutro rano do mnie (a mają po 200km), a po południu mieliśmy jechać dalej. I najważniejsze kolegi tata nie oddycha już samodzielnie. Także nie ciekawie :( ale dzisiaj zaprosił mnie inny znajomy na imprezę w knajpie, też z powodu obrony. Został mgr w czwartek :). Więc jak się nic nie zmieni, to pójdę jutro wieczorkiem. Co prawda nikogo nie znam oprócz kumpla, ale co tam ;) chłodno? Chmuruś śliczne słoneczko było :D widzisz, zapraszałam na ławeczkę :D Ja opaliłam sobie plecki w parku:) 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! to fajnie, ze jednak jakas imprezka sie skroila:) teraz nie znasz ale poznasz:) dzionek jak narazie marny - juz mialem kryzys, ale moze sie rozkreci:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodź ze mną :D wtedy na 100% będę się dobrze bawiła :D Ptysiek uszka do góry, trenuj, trenuj 👄 U mnie też różnie, ale teraz mam chwilę i postanowiłam, że się nie dam, o ;) . Zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wstawac wstawac:D slonko swieci:) kawa zaparzona... oj, chyba ciezka pobudka bedzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pusciutko:/ a gdzie sie podziewa Zabka;)? dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Już jestem, wśród żywych :D Przepraszam, za wczoraj, ale nie byłam w stanie. Oj, dawno już tak nie umierałam. Impreza się udała, wróciłam do domu o świcie, hihi. Oj... Chmuruś a jak Twój dzień? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny film wlasnie ogladalem! wiesz co, musze sie jeszcze uczyc,jednak nie mam wakacji:( tamto kolokwium oblalem i musze sie z kolesiem umowic jeszcze teraz w lipcu, bo poprawkowe jest dopiero we wrzesniu, a mnie nie bedzie...ale lipa:/ super ze impreza sie tak udala, nalezalo sie pani magister:) ja dzis to ksiazke czytalem, troche na ogrodku siedzialem a pozniej zabralem sie za filmy! nie smutaj sie! usmiech, rogalik prosze!!!:) ja jeszcze zabki i tez bede zaraz w pizamce! buziolki:* kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki? e to rzeczywiście lipa. Ucz się pilnie i zdaj jak najszybciej ;) umówiłam się dzisiaj po południu na kawę z kumpelą z liceum, to sobie trochę powspominamy :). Dziwne uczucie, Ona już mężatka :), poważna Pani. Zawsze tak myślałam, jak miałam jakieś 5 lat :). Ech... I ja też już mogłam być... Ale to nie było to, jak dobrze :) a zarazem przykro :( Ech... Dobrego dnia Chmuruś i zabieram Cię dzisiaj na spacer :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Najpierw ogladalem Aleksander a pozniej Nikotyna, ten mi sie bardzo podobal. Do 15 lipca koles bedzie na uczelni, wiec wybiore sie w przyszlym tygodniu. Ja juz dawno nie widzialem sie z nikim z liceum. Wiesz niektorych to wczesniej spotyka, a innych pozniej:) Dobrze bedzie! Przykre to, ale trzeba przyznac ze mialas szczescie w nieszczesciu:/ spacerek chetnie..juz sie zbieram:) pozdrawiam..buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chmurek:) co tam u ciebie wyleczone serduszko?? jak sie twoje sprawy maja??:) pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja :) wpadłam na chwilkę do domu. Byłam w Urzędzie pracy, dali mi karteczkę i kazali przyjś 2 tyg. i o co chodzi? szczęście w nieszczściu? Hę, mam nadzieję, że za kolejny rok, 5 lat i 30 też tak powiem. Ech... a teraz już zabieram Cię na ten spacerek :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem o co chodzi:/ moze maja za duzo ludzi, nie wiem..albo jest jakas kolejka? ja wierze, ze wszystko sie ulozy i wlasnie tak powiesz usmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak to tam wyglada wiec nie martw sie do przodu:) to na wakacje chcesz prace czy juz ogolnie, pytam bo wspominalas kiedys o innym kierunku, ktory chcesz rozpoczac:) tego nigdy nie wiadomo! ale uszka do gory, bo musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×