Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

chciałabym...--------> nie wiem czy myslimy o takiej samej pogodzie u mnie w tej chwili w pokoju sa 32 stopnie drzwi balkonowe otwarte na calego i zero wiatru...:( jesli taka wlasnie pogode uwielbiasz to podziwiam!!:)🌼 dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubanka ludziom samotnym bardzo często jest nieustannie zimno... To dlatego lubię taką pogodę :) A poza tym ja z importu jestem i w lecie czuję się najlepiej, powyżej 30 :D dobranoc ;) jużmnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie ale nie roztopiona:) widze ze fajnie dzien spedzilas! ja teraz ogladalem filmek i tez zmykam spac, bo jutro ciezki dzien, najpierw mam mecz a pozniej impreze w klubie:) kubanka--) nie marudzisz:) a wiatraczek przyda sie, pewnie:) tylko ze ciezko teraz taki kupic... rowniez zycze slodkich snow!!! buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym...---------> aaaa to w takim razie wszystko jasne:) a dzis wyjatkowo Ci zadroszcze takiej aklimatyzcji do upałow bo ja dzis ide na wesele i jestem przerazona ze sie w tym ubraniu rozplyne hihihihi fryzjera mam na drugim koncu miasta wiec zanim dotre do domu to nie chce myslec co bedzie z uczesaniem :) chmurku....----------> dostalam cynka ze wiatraczki sa do kupienia w tesco ;) jak dak dalej pojdzie to ja nie widze innego rozwiazania :) a tak w ogole co do tego slubu to ehhh taka chodze podenerwowana troszke... ciesze sie naprawde ich szczesciem zwlaszcza ze moja kumpela to wspamiala dziewczyna i na nie zasluguje ale tak mi jakos pusto w srodku...wiem ze kazdy zasluguje ale nie wiem czemu jakos sie tak podzialo u mnie dziwnie... :( udanego dnia zycze 🌼 chmurku baw sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienie twych rąk Hillar Małgorzata Kiedy wspomnę pieszczotę twych rąk nie jestem już dziewczyną która spokojnie czesze włosy ustawia gliniane garnki na sosnowej półce Bezradna czuję jak płomienie twoich palców zapalają szyję ramiona Staję tak czasem w środku dnia na białej ulicy i zakrywam ręką usta Nie mogę przecież krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) powolutku wracam do zywych:) ciezki dzionek dzis mam, zwlaszcza poranek byl chyba najgorszym w moim zyciu:/ co tam slychac fajnego?:) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche przesadzilem wczoraj:) ale teraz juz prawie OK! a to co sie stalo to nie nadaje sie do opisywania, tylko do szybkiego zapomnienia:) musze jutro znowu isc do lekarza, bo wysypka cos nie chce znikac:/ oj, same problemy:) ale dzis goraco....ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, czyli impreza sie udała :). A może coś narozrabiałeś, co? :P oj, a co to za wysypka? Smarujesz się tymi cudami? ufffff, jak ciepło, ufff, jak dobrze. Śpimy bez piżamki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza byla fajna, wrocilem gdzies o 3 do domu. Niee..nie narozrabialem:) ja jestem grzeczny:) Nie wiem co to za wysypka, jutro ide juz do specjalisty wiec mam nadzieje ze on mi powie:) Smaruje, lykam jakies tabletki, ale z marnym skutkiem! Nooo..dzisiaj to raczej bez, bo nie da sie wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę, bo Ty grzeczny chłopczyk jesteś, hihi :P a może trochę cierpliowości :). Może Ci nic nie odpadnie :D:D:D miodzio :D a jak twoje samopoczucie ostatnio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym..grzeczniutki:) jestem cierpliwy, ale wkurza mnie to juz:) nie strasz mnie, nic nie odpadnie:) ostatnio nawet dobrze:) nie narzekam, dziekuje ze pytasz:) jakis slaby jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie mam zamiaru Cię straszyć :D Gdzież bym śmiała :D oj, słabiutki, kacyk męczy? Biedactwo:P Przeżyjesz :) Pogłaszczę po główce, buzi w nosek też dam 👄 może będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalem krotko dzis, no a ten lobuz tez jeszcze meczy:) najgorsze juz za mna, chyba:/ och..od razu lepiej! ide sie umyc i wskakuje do lozka! spij dobrze:) buziolek na dobranoc!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a czemu mialbym sie wstydzic? oczywiscie ze moglas:) fajnie sie spalo, ale krotko i niespokojnie troche bo nie chcialem zaspac na autobus! z reszta okazalo sie ze dzis nieczynne i musze jutro znowu jechac:/ nie chce mi sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty tak bez piżamki, to może się wstydziłeś, co coś? :D A wiesz, że ja się narzucać nie lubię. oj biedaczek, głaskam po główce na pocieszenie :) Jak dzień? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstydzilem sie:) wreszcie troche chlodniej, wiec odrobinke kosilem ogrodek, a pozniej ksiazke sobie czytalem:) nic specjalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...nie wstydz sie:) nie chcialem;) jutro mam trening, wiec to beda przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, już, już ;) rozumiem, że mógłbyś tak trenować codziennie :) A ile godzin? Od kilku dni mam Cię zaptać co czytasz i ciągle tak jakoś zapominam. Tak więc, zdradzisz co to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tak bylo troche chlodniej, to moglbym codziennie pograc, kiedys przez wakacje - kiedy bylem piekny i mlody:P to codziennie biegalem z kumplami! tak serio to czekam juz na te rozgrywki, bo to cos nowego, inne druzyny i wogole dreszczyk emocji:) czytam serie \"Tomkow\" Szklarskiego:) jestem teraz na 3 tomie...\"Tomek na wojennej ścieżce\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny i młody :D :D :D ha ha ha, a teraz to co? Si, adrenalina cudna sprawa, uwielbiam... Jak kiedyś wychodziłam na scenę, ten czas tuż przed odsłonięciem kurtyn. Oj... to były czasy... aż się rozmarzyłam... Chmurko, ale już w piątek też będziesz miał adrenalinkę, trochę inną, ale zawsze coś ;) czyli Tomek nadal na czasie :D I jak ten 3 tom? Nigdy tego nie cyztałam. Opowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaa
chmurku a moge zapytac z ktorej lidze grasz lub w jakim wojewodztwie twoja druzyna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to juz tylko piekny:P po wakacjach mialo juz cos ruszyc o ile dobrze pamietam, co?:) noo..piatek juz tuz tuz:) opowiadac zbytnio nie umiem, 3 tom tak jak tamte dwa pierwsze jest ekstra:) swietnie sie czyta, wciaga maksymalnie! ogolnie ta czesc opowiada o tym jak tym razem Tomek wyrusza do Ameryki Północnej. Miał ku temu dwa powody. Po pierwsze, poznana wcześniej w niezwykłych okolicznościach w Australii młodsza od niego Sally, udając się obecnie do szkoły w Anglii, zatrzymała się po drodze na dłuższy wypoczynek u swego stryjka zamieszkałego w Nowym Meksyku. Tomek miał spędzić z nią wakacje a potem wspólnie odbyć powrotną drogę do Anglii:) a po drugie - Tomek, jego ojciec oraz ich dwaj przyjaciele, Smuga i bosman Nowicki, wciąż trudnili się łowieniem dzikich zwierząt dla wielkiego przedsiębiorstwa Hagenbecka, dostarczającego do ogrodów zoologicznych i cyrków różne okazy zwierzat.:) musisz kiedys sobie wypozyczyc:) ameliaaa--) to jest jeszcze podokregowa liga, wiec naprawde nie ma sie czym chwalic:) woj. slaskie, a dokladniej to Rybnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×