Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

no tak, teraz to już zdecydowanie tylko piękny, hihi :D myślę, że coś ruszy, ale na scenę to już raczej nie wyjdę... Zostanie czysta przyjemność :D Teraz jak jest tak ciepło to przestałam ćwiczyć, rozleniwiam się w słońcu :D teraz to już się nie wymigasz od bajek na dobranoc, oj nie ;) Dziękuję :P Wypożyczyć owszem, ale to jak mi kiedyś Ciebie zabraknie, hihi:P. zmykam myć zeby i do łóżka. Śpij dobrze :) i wpadnij się przytulić i oczywiście bajki chętnie posłucham :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze zeby ruszylo, a pozniej to sie zobaczy:) tez pedze spac! bajki to ja bede wnukom opowiadal:P slodkich snow!!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnukom?? Jestem niepocieszona, buuuuu :( Chmurko, ale to już czas najwyższy żebyś nabrał wprawy :). W końcu najmłodszy już nie jesteś :P Buha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś naknociłam w kompie. Aaaaaaaaaa, Kto mieszka nie daleko i mi go przeinstaluje??? Zaraz wyjdę z siebie. Wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) co to za problemy z kompem? sama dasz rade przeinstalowac, jesli masz plytke z programem to nie bedze problemu:) nie rozwalaj kompa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś, gdyby jeszcze potrafiła Ci wytłumaczyć co to za problem. Aj, to już bym wiedział od czego zacząć. Zniknął mi word? A jakim cudem? Nie wiem... I oczywiście chcąc go przywrócić namieszałam jeszcze bardziej. Chyba... Bo ja tego nie wiem... Aaaaaaaaa... Nie po drodze Ci do mnie, co? Właśnie wróciłam do domku :D więc może być troszeczkę hę, nie w ładzie i składzie, hihi. Przyjechała moja dobra fumfela i jutro znowu wyjeżdza, więc jestem niepocieszona, buuuuu :(. I znowu nie będę widziaa jej przez kilka m-cy. Aaaaaaaaa...Pocieszysz?? a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do łóżka, bo wstaję bardzo wcześnie. Ach, te moje dobre serce :D Cóż, grunt to być skromnym. Spadam, bo język mi się rozwiązał, hihi... Chmuruś nie rozpychaj się tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nie rozpycham sie! smacznie mi sie spalo:) jesli zniknal Word to mysle ze wystarczyloby odinstalowac caly MS Office i pozniej jeszcze raz wszystko wgrac! No:/ nie po drodze! Chetnie bym pomogl! Obijam sie dzis w domku, przed chwila brat wrocil z nad morza i opalony jak murzyn:) A fumfelke mozesz niedlugo teraz Ty odwiedzic! Buziol na poprawe humorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, to szkoda, że nie po drodze :(. Dzisiaj nie mam siły na worda, pomyślę jutro ;) oj chciałabym bardzo, ale Ona w świat rusza znowu :) może gdzieś się zachaczy do pracy, może nie. Kto to wie? Równie dobrze może wrócić za m-c jaki i za kilka :). To taki Jasio wędrowniczek, stopowy :). dziękuję za buziaka :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien pelen leniuchowania:) ksiazka, muzyka, mecz:) usmiecham sie :D a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak oszdzędzaj siły, hihi:P dziękuję ślicznie :D a ja dzisiaj byłam za miastem :) zawiozłam fumfele w jedno miejsce, bo chiała i tak jakoś zanim wróciłam była 14, obiadek i tak mi się błogo zrobiło, że zasnęłam nad książką :). Więc koczuję przy kompie do rana, zapewne. Nie najgorzej dzień minął :). Jutro mam też trochę biegania, później się spakować i w drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co mam oszczedzac te sily? az tak chcesz mnie wymeczyc?:P oj, ja do rana bym nie wytrzymal..juz mi sie oczka kleja:) noo..ja tez jutro musze kupic bilet i tez cos do torby wrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja bardzo męcząca jestem, hihi. Nie wiesz jeszcze? :D Przespałam pół popołudnia i teraz będzie problem jak nic, jech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic na ten temat;) ale skoro tak mowisz, to sie wkrotce przekonam... ja juz zmykam, bo polkne monitor, tak strasznie ziewam:) spij smacznie:* nie siedz zbyt dlugo:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz? To może to tylko moje zdanie? Hę ;) dobrze, postaram się zmusić do spania. Dobranoc Chmurko :) 👄 śpij słodko, śnij kolorowe sny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie w temacie, jestem co to za podroz i w ogole jakies szczegoly poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to ja cos niedoczytalam najwidoczniej hihihihi dzieki za info :) w takim razie ja tez czekam na relacje z tego wyjazdu ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich poczytujących i grzecznie się melduję, jestem :D Miło do Was wrócić, po 🌼u dla Was :D Chmuruś 👄 wracam do siebie, a tu na niebie chmurzyska, blee. Zabieraj znajomych , słońce oddawaj ;) I zaspakajając ciekawość :) poczytujących Chmuruś niedługo też zapewne będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę niezmiernie mi miło z tego powodu :) Co słychać? po 3 dniach z prysznicem jak to błogo wziąć gorącą kąpiel... miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) tez juz jestem:) nie wierze, ze az tak sie stesknilyscie:P milo mi strasznie! ledwo zyje po tej jezdzie pociagiem, mysle ze na rowerku osiagam wieksze predkosci niz ten niby pospieszny pociag:) metro, Lazienki (lazienka tez:P) Starowka--)wszystko super:) juz mi brakuje odglosu sloni zamieszujacych obrzeza Warszawy:) dla niewtajemniczonych dzwieki takie wydaja lokomotywy w czasie postoju na bocznicy:) ide sie pluskac cmoki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że padnie to pytanie, hihi :D :D :D Chmuruś co powiesz, hihi? Milusi weekend ;) (jutro, może wykażę się większą inicjatywą) bo dzisiaj zmykam do łóżka. Dobranoc Chmuruś 👄, może pomogę 🌼 i reszcie ekipy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu niesmialo?;) jak najbardziej pozytywne! chcialoby sie wiecej:) weekend minal nadzywaczaj szybko, za szybko!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×