Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

:) ponoc tak:) dzisiaj chyba tez, bo inaczej sie rozpuszcze:) wiesz co..moze otworz okno, to moze jakis rycerz wleci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okno mam otwarte :) Hę, a od kiedy to rycerze latają? Czyżbym o czymś znowu nie wiedziała? Czy Ty Chmureczko czarujesz, hihi. 👄za wyobraźnię, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa...to jesli ma to byc konkretny, musisz otworzyc dwa okna:) nigdy nic nie wiadomo, moze wleciec, albo wpasc przez okno..uwazaj zeby Cie nie porwal w czasie snu:P nie nie..ja nie czaruje:) calusy..ide zaraz sie polozyc bo jutro wczesnie wstaje:/ papa..kolorowych snow i rycerza w oknie:P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa...to jesli ma to byc konkretny, musisz otworzyc dwa okna:) nigdy nic nie wiadomo, moze wleciec, albo wpasc przez okno..uwazaj zeby Cie nie porwal w czasie snu:P nie nie..ja nie czaruje:) calusy..ide zaraz sie polozyc bo jutro wczesnie wstaje:/ papa..kolorowych snow i rycerza w oknie:P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko moja kochana, dość wysoko u mnie :P a porywać może do woli, hihi :P ja też mykam do łóżka, bo oczka już mnie bolą od literek śpij słodko, może truskawkowo...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Anielica
witam jak minal wam dzionek widze ze chumorki dopisuja pozdrawiam wszyskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie denerwuj sie tyle, bo to niepotrzebne... jutro to tylko formalnosc ojej...przytulam ja dzisiaj zaliczylem egzamin, wiec zostak mi jeszcze jeden:) spalo sie strasznie krociutko, przed chwila mialem drzemke i troche dosypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj, weź i się denerwuj. Mam już 2 za sobą, ale i tak nie dodaje mi to otuchy, buuuu :(. I co najmniej nie wspominam ich miło :P. Formalność formalnością, ale ja chcę 5 :P gratuluję, widzisz trzymałam kciuki :D anielica stres mnie zżera, a poza tym superrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcialabym pojdzie Ci napewno wszytsko wpozradku i zdasz na 5.O zobaczysz...trzymam kciuki za was i gratuluje za wszytskie zdane ;D Mnie nistety sres nie zzera w srodku ale bol w sreduszku ale tak to juz czasem jest niestety Milego wieczorq wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica 🌼ból z czasem mija :) Będzie dobrze, ja w to wierzę :) Chmuruś przytulaj, przytulaj, pogłaskać po pleckach też możesz, hihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam do łóżka, bo jutro mam pobudkę w środku nocy, właściwie za 5 godz. może nawet uda mi się zasnąć. Śpij słodko, dobranoc... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynik
moze lepiej podrapie po pleckach?;) powodzenia jutro! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam ślicznie i pozdrawiam wszystkich. Do napisania jak wrócę :) Dzięki za kciuki :) Chmuruś jestem Twoim dłużnikiem ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nie zniknalem:) ciezki dzien mialem wczoraj, a poza tym ucze sie jeszcze, za tydzien jak dobrze pojdzie beda juz wakacje:) pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was cieplutko jak tylko coś zjem i troszkę dojdę do siebie to poczytam i coś napiszę ;) Chmuruś 👄 i nie smutaj się :D będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pachnąca :). Chmuruś ;) może pomogę, Ty nigdy nie nudzisz :) Śliczne opowiadanie :) i poza tym, też masz rację z resztą :) 🌼 Anielica wiem, doskonale rozumiem, ale niestety tak się nie da. Trzym się ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge .czytakac to az sie poplakalam ;( tak bradzo brakuje mi te mojej polowki z tora juz niejestem od 4 miechow ;((((((((((((( caluski dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica 🌼 jeżeli Ci to pomaga to pisz. Przykro mi bardzo... Musisz być silna! Chmuruś Ty też musisz być silny :D i nie poddawać się nastrojom :D 👄 Ale ciepluchno u mnie, ale superrrrrrrr jestem w swojej temperaturze :D Gdybym tak jeszcze była nad morzem, jech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×