Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Cześć 🖐️ a nic nowego. Dawno was nie było na tym topiku, aż zdziwiłam się gdy zajrzałam dzisiaj na forum, a temat na pierwszej stronie. Jastrząb - Gdzie Ty podziewałeś się? Mam szykować prezent na Twoje wesele czy już było tylko zapomniałeś mnie powiadomić ;) Wiecie, w tym roku latem mam wesele kuzynki :O będę musiała iść. Nie bardzo mam ochotę, bo raz, że pójdę sama, dwa, że prawie nikogo tam nie będę znała. Chmurek -Opowiadaj, co zmieniło się, jak w pracy, jak życie uczuciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp też masz temat w ulubionych? :) . No niestety, tak to bywa, Chmurek zakochany po uszy, ja też i chyba już tak nie wypada...??? a gdzie te wesele? Weźmiesz mnie ze sobą, ja bardzo chętnie, lubię takie imprezy:D. Obiecuję dużo pić i tańczyć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym... - To wesele jest ok 10km od miasta w którym mieszkam. Chętnie oddam Ci zaproszenie, będziesz mogła pobawić się z mężem, wypić coś procentowego ;) Pewnie i tak nikt nie zauważy, że przyszła nie ta co trzeba osoba. Rodzina ze strony panny młodej zapewne pomyśli, że to gość pana młodego, a ci ze strony pana młodego, że to ktoś od panny młodej ;) Nie, tematu nie mam w ulubionych, chociaż kiedyś owszem miałam, ale przy jakiejś okazji czyściłam ciasteczka i wyleciał mi. A że nic nie działo się na topiku, to nie umieszczałam go na nowo. Wczoraj wchodząc na forum zauważyłam topik, bo Setunia wpisała się i podniósł się do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym, aby ktoś poszedł za mnie :D Jeszcze zobaczę czy pójdę na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co słychać?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona chmurka :p
Chmurek się ożenił z tego co wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×