Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

🖐️ chyba się jednak nie zrozumieliśmy:o zostawmy to już w spokoju:) przetestuje:) a dzisiaj byłem na takim \"zwyczajnym\" z przyjaciółką i jak jej powiedziałem co się działo z A. to mi odpowiedziała, że szukam kogoś na siłę:o nie zgadzam się z tym, ale dało mi to do myślenia! na pewno:) u mnie jak na razie sam miód i orzeszki: albo trafiam na niewłaściwe osoby, albo przesypiam te właściwe:o boję się o tą osobę, która uruchomi te większe nakłady:P oby ją to nie przygniotło:P trzymaj mocno!!!:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) wiesz co, już sama nie wiem :(, bo moim zdaniem to powinno już nastąpić dawno temu, bo niepotrzebnie myślisz o głupotach... Ale może Ona ma też trochę racji?? spokojnie, będzie miała silną osobowość, nie da się :) zmykam do łżóka, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno temu nie mogło, bo przecież znam ją jakieś 1,5 miesiąca:) gdyby sama nie sprowokowałaby swoim zachowaniem tej sytuacji myślę, że jeszcze trochę by to trwało:) a z Nią się nie zgadzam, bo gdyby tak było, zapisałbym się na jakieś randki.pl i próbował robić casting:) ponadto czasy liceum już dawno za nami, żeby robić jakieś podchody i czekać na zmiłowanie boskie:) Ropuszko, a skąd Ty wiesz jaką będzie miała osobowość? znasz ją czy to siódmy zmysł 👄? jak tam mija dzień? jeszcze tylko jutro i weekend:) ja przed chwilą wróciłem od dentysty, pogoda barowa i nic tylko położyć się spać:/ Wezmę się chyba za pisanie tej pracy! miłego popołudnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może się zapisz?? :) zdecydowanie siódmy zmysł:D pracowicie, ten cholerny awans :O. Ale dzisiaj to już się tylko pakuję, upiekę ciasto, zrobię sałatkę i już nas nie ma :). Jupiiiiiiiii:) to może moją też popiszesz?? Dobrego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz?? wtedy to będzie desperacja:o zdecydowanie mam nadzieję, że tak źle nie jest! a ma on sprawdzone działanie czy jestem królikiem doświadczalnym?:) Tobie to dobrze:)! ciasto i sałatka, ech...zazdroszczę wyjazdu:( a ja znów sam! jeśli uważasz, że sobie poradzę to podrzuć instrukcję. Z miłą chęcią Ci pomogę! pozdrawiam ciepło!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uważam, żeby to była desperacja, tylko sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Szczęściu czasem trzeba pomóc :). spoko, spoko, krzywdy zrobić Tobie nie pozwolę :P. właśnie wyszłam z kuchni, zaczęłam się pakować :) tylko pogoda do d.... Zapraszam na herbatkę i ciacho :). no ba, przecież Ty zdolna bestia jesteś :) jak dzień? A. się odzywała?? ściskam :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już będę tak bardzo kogoś szukał to się tam wpiszę:) jak na razie zostawiam to normalnemu zbiegowi wydarzeń. A może założę sobie nowy temat na kafe:) a nuż trafi się Ktoś kto będzie chciał ze mną pogadać;) ho ho, a czym sobie na to zasłużyłem?;) chętnie na mały kawałeczek wpadnę:) dziękuje! pogoda może się jeszcze poprawi. Kiedy wyjeżdżasz a kiedy wracasz?:( chyba zdolny leń:) do 13 siedziałem w lab. a tam trochę pogadałem z fajną koleżanka:) w domu małe sprzątano i czekam teraz na dzisiejszy ważny mecz w TV:) A wczoraj się odezwała na gg, co mnie zaskoczyło! Trochę pogadaliśmy, pożartowaliśmy jakby nigdy nic. Do tematu jednak nie nawiązała, ale definitywnie mnie zaczepiła, abym tylko się odezwał:) całuje mocno, najmocniej :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy post, a to dobre :D a musiałeś czymś zasłużyć?? Dobra Istota z Ciebie to wystarczy :) to już leci :). Wyjeżdżamy jutro, myślę, że około 10 rano, a wracamy w niedzielę, ale jeszcze nie wiem konkretnie. Wypadałoby wcześniej niż w nocy, bo muszę usiąść do teczki :O. a to już inna sprawa ;) a kto gra? To już widzę jak ten mój Rycerz się spakuje, bu ha ha :) ja nie wiem o co jej chodzi:O najmocniej to tylko ja potrafię :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co?:) myślisz, że to już nie przejdzie:P dobra to jest książka, albo film:P a tak serio, to ciekawe, że nikt tego więcej nie widzi:) baw się tam dobrze 👄 jak będzie Ci się nudzić to możesz pomyśleć o mnie i o tym, że tutaj jest jeszcze nudniej:) nie chce wiedzieć:P grała Chelsea i Manchester United! skończyło się źle dla mnie, bo moja Chelsea przegrała pechowo w karnych:( ja też nie, ale nie myślę zbytnio o tym! słuchaj uważnie, bo nie będę powtarzał:P jestem większy i to ja umiem dużo mocniej:D kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, próbuj :). a oni co ślepi?:P Widzi, widzi tylko tak Ci się wydaje :) nudzić, no coś Ty :). Rycerza zawsze mogę pomęczyć, za ucho pociągać w razie nudów ;). bu ha ha:) kiepski argument:P bo to ja jestem malutka i figlarna i umiem mocniej :D zapraszam na kawę i ciacho. Pobudka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a nie chce, jeden słodki Łobuziak mi wystarczy;) nie sądzę, bo nikt mi o tym nie mówi:/ mam nadzieję, że dba o Ciebie przynajmniej tak samo:) inaczej ma minusa dobrze, dobrze:) jak to udowodnisz, to może uwierzę;) słodkości z samego rana? ja o tej porze śniadanko jadłem:) a nie śpię od 6 więc nie myśl sobie, że ze mnie taki śpioch:) udanej wycieczki!!! wracaj do mnie prędko:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D e tam, łobuzów nigdy za wiele :P:D mi też, a ja i tak wiem swoje, o :) tia:P palce na żebrach nadal czuję ;) a już byś chciał :P a Tyś nienormalny, o 6 w wolny dzień?? Spać trzeba było :). zdecydowanie za szybko minęła ta wycieczka ;) a jak u Ciebie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho Symku 👄 ale ja bym tylu nie dał rady:) ciekawe:) hmm..to może ja już o nic więcej nie będę pytał:P przykro mi, że jest tak mało delikatny:P po pierwsze, jeśli się już przechwalam, to muszę mieć na uwadze to, że w każdej chwili będę musiał to potwierdzić czy udowodnić:) a po drugie...chciałbym:) no co??:P cały weekend miałem na spanie:) dzisiaj też siedzę w domku, bo badania praktycznie skończyłem i teraz wziąłem się za opracowywanie wyników i pisanie pracy:) i jak wycieczka? opowiadaj,bo skoro za szybko minęła musiało być super:) dzisiaj też strajkujesz jak większość??? u mnie nic nowego:) poza tym, że na czwartek rano zamawiam trzymanie kciuków, bo idę na rozmowę:) wczoraj po miesiącu odezwali się z Koksowni, miła pani zadzwoniła do mnie i umówiła z kierownikiem na 8 rano:) buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to wymyślił, żeby tak wcześnie wstawać :O jjjjje tam, jak każdy facet momentami ;) da się przeżyć:P że niby ja?? Przechwalam?? Oj nieee, musiałam Ci tylko pewne sprawy uświadomić :). ja po powrocie jeszcze siedzę nad teczką i płodzę, dość mam :O fantastyczne miejsce :) cisza, spokój, las, jezioro, mmmmm :D:D:D tak, wczoraj też strajkowałam. Ciekawe czy coś wskóramy?? załatwione :). Powodzenia :) dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś przed 5, bo musiałem na 8 zdążyć:) ależ, protestuje:) nie mów za wszystkich:P oj Ty, tak, właśnie:P wydaje mi się, że w tych przechwałkach bez pokrycia po prostu się pogrążyłaś:P i jak ta Twoja teczka??? hihi..skojarzyło mi się z teczkami agentów:P mam nadzieje, ze już to wymęczyłaś:) 👄 za wysiłek hmmm..no to cudnie:) ja to chyba sie w takie miejsce nie prędko wybiorę:/ sam jestem ciekaw, jak się to skończy. Trzymam kciuki!!! rozmowa okazała się sympatyczna:) jutro mam zadzwonić czy się decyduje! muszę się jeszcze z tym przespać:) dziękuje 👄 👄 :) kolorowych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, i jeszcze powiedz, że tak nie masz, bu ha ha :P a już, już chciałbyś :P. I nie uda Ci się mnie sprowokować:P si, si prawie. Jedną poprawkę mam zrobić, ale to po niedzieli. Dzisiaj leniuchuję, jutro śmigam na wesele, a w niedzielę będę odpoczywać ;). dać namiary? Jak się tylko chce to można bardzo szybko się tam znaleźć :). trzymaj, trzymaj, bo jak w przysłym roku dostanę taką samą klasę to zmieniam zawód :O zdecydowałeś się?? Ja bym poszła, spróbować nie zaszkodzi, a nóż Ci się spodoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś sobie nie przypominam:P nie muszę Cię prowokować:P wszyscy tu czytający już wiedzą, że poległaś na całej linii:P to fajnie, cieszę sie:) udanej zabawy na weselu:) heh, bardzo chętnie:) tylko, że teraz kompletnie nie będę miał czasu, a ponadto co ja bym tam sam robił:/? jaki zawód?? będzie ok:) masz do tego powołanie!!! zdecydowałem się:) zaczynam 9 czerwca, na początku 3miesięczny okres próbny:) zobaczymy jak będzie:) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmurko, Chmurko... nawet tego nie skomentuję:P oj to kogoś ze sobą weźmiesz :) czasem zaczynam w to wątpić :O dobrze będzie :). I super, gratuluję :)))) Jak niedziela?? Bo ja swoją praktycznie całą przespałam ;). dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj, wiem:) Chmurki są super:P prawda w oczy kole:P ha, a kto by tez chciał ?? przestań! nadajesz sie i basta:) nie Twoja wina, że rodzice tak a nie inaczej wychowują swoje dzieci 😠 dziękuje:) 👄 niedziela na spokojnie, bo leniuchowałem sobie:) mecz grałem w sobotę, więc od niepamiętnych czasów mogłem posiedzieć w niedziele w domu. oglądałem \"chłopiec z latawcem\":) super! dzisiaj na uczelni byłem zrobić ostatnie pomiary i teraz przygotowuje prezentacje na czwartek:/ muszę tez ta prace do piątku skończyć, żebym mógł już coś oddać promotor:/ siedziałem dziś trochę z A. na ławeczce za uczelnią, więc trochę czasu \"zmarnowałem\":) taka ładna pogoda, więc grzech nie korzystać:) całusy 👄 te najmocniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Tyś się zrobi paskudny, a uparty jak osioł :P. Dramat :O. Nie dopieszczonyś strasznie:P tylko na to mogę zrzucić. spoko, spoko, już ja Ci znajdę :P, jak sam nie umiesz :P. głos ostatnio tracę prze to choróbsko, a pogada taka śliczna i lodów jeść nie mogę 😭 rozumiem, że A. w ogóle nie wraca do tematu i udajecie, że nic się nie stało. chyba wszystko, jak jutro szef zażyczy sobie jeszcze jakieś poprawki to chyba mu coś powiem normalnie :O. A to gania nas, jakby nie mógł powiedzieć raz o co mu chodzi :O. byłam dzisiaj ze swoimi \"sierotami\" w kinie na kolejnej części Narnii, polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Ty! Ale mi teraz dopiekłaś:o sam sobie poradzę. Nie znasz się na tym:P jakie choróbsko?? to ja nic nie wiem:/ ja sam nie rozumiem co się dzieje. Od tamtego czasu, to ona szuka ze mną kontaktu, a ja go po prostu nie unikam. A jednym słowem robi się znów bigos i to nie dwuskładnikowy! pewnie sam nie wie czego chce:o widziałem pierwszą cześć. Jak będę miał okazję zobaczyć drugą, to na pewno skorzystam:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie taki był mój zamiar, ale widzę, że nic innego nie dociera:P. że ja się nie znam?? No nie, znowu zaczynasz?? Pasudzie jeden:P. przyplątało się w sobotę nie wiadomo skąd, w poniedziałek straciłam głos na dwa dni, ale w końcu leki dobrze zaczęły działać i chyba przeżyję ;). a może przemyślała sprawę i zmieniła zdanie?? Z tymi babami to czem ładu nie dojdziesz;). I co za bigos? Ktoś nowy?? podrażnić trochę chce :) bo robi to z tak przyjemnym uśmiechem zawsze :). Bawi go to po prostu :). Ale dzisiaj już nic nie wymyślił, także po weekendzie składam całość ;). I już tylko egzamin. jak dzień? ja śmigam z kolegami na piwo ;). Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, potrafisz być okropna:) już nie zaczynam, chciałem się tylko z Tobą trochę podrażnić:) może przez te nagłe upały, przeziębiłaś się i złapało za gardło. a nie wiem! masz rację, do ładu za cholerę..:) a bigos, bo od poniedziałku do pracy i pourywają się znajomości. Próbuje sobie ułożyć w głowie moje lata studiów, wszystkie kobiety jakie spotkałem, tego konsekwencje i na samą myśl boli mnie głowa:/ ciesze się, że już masz koniec!:) siedzę w domu i piszę pracę. Jestem na wnioskach, jutro chce wydrukować i w piątek podrzucić promotor. Niech przeczyta i powie co poprawić. Tylko ciekawe kiedy ja do niej będę mógł wpaść??? jutro mam seminarium! trzymaj kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że nawet przyznam Ci rację :) to po co o tym myślisz?? Nie warto rozpamiętywać, naprawdę. Trzeba patrzeć przed siebie... :) jak seminarium?? A dzień?? Jakieś nowe rewelacje?? byłam dzisiaj z dzieciakami na wycieczce, śladami zabytków po naszym mieście. Ależ się natuptałam :). Padam na nos dosłownie, a muszę za chwilkę jeszcze wyjść. Spotykam się od jakiegoś m-c z fufelą i ciągle nam czasu brakuje. Gdyby doba miała jeszcze ze 2 dodatkowe godziny każdego dnia ;). do później ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a rozpamiętuje, bo wszystko co mam to wspomnienia:) poszło dobrze:) mam to już z głowy, w końcu:) dzień spędziłem na kończeniu i drukowaniu pierwszej wersji pracy, jutro jadę ją zawieźć promotor, niech przeczyta i sprawdzi. Wcześniej byłem jeszcze u dentysty, więc jestem już padnięty:) Rewelacji żadnych nie mam:) Nie spotkałem nikogo fajnego:P Oj, to u Was już wakacje:) Uczycie sie jeszcze chociaż trochę?:P A co to za koleżanka? Nowa jakaś, czy odświeżona znajomość?? :) Kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha :) skończyłam, wreszcie, jupiii. Jutro zdaję :). I pozorne 2 tygodnie spokoju :). To teraz chyba się obijam :). A co u Ciebie?? Hmmm, czy uczymy, no wiesz, niektórzy próbują nawet nadrabiać cały semestr, grrr :O. Nie, kumpela nie nowa, ale raczej rzadko się widzimy, bo Ona ma jeszcze więcej pracy niż ja. Jest wykładowcą na uczelni i wiesz, publikacje, studenci i te sprawy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ świetnie:) czemu 2 tygodnie?? przecież wakacje niedługo:) ja dzisiaj leniuchuje:) film, książka (czytam skrypt uczelniany na temat mojej pracy:) ) wczoraj byłem zatrudniony do tapetowania kuchni, więc dziś ostatni dzień wolnego:) po południu jeszcze mecz, więc dzień miło zleci. Poza tym rozpoczęło się Euro 2008, także mam 3 tygodniowe święto:P Oj, teraz to już za późno na nadrabianie:o No tak! Wiem coś na ten temat;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego dokładnie ten egzamin? i kiedy, bo muszę kciuki trzymać:) oj, pierwszy dzień minął na badaniach wstępnych:o w sumie dzisiaj też, bo musiałem wyniki odebrać. Przebadano mnie w ZOZ z góry na dól i z lewa na prawą:) krew, okulista, prześwietlenie płuc, laryngolog, neurolog, badanie słuchu, lekarz ogólny:) masakra! tak więc jutro jeszcze obiegówka, jakieś sprawy z BHP i będę wiedział gdzie moje stanowisko pracy:) już dzisiaj dałem zdjęcia na przepustkę, tysiąc papierków i zaświadczeń oraz odpis dyplomu:) mam też małe poprawki do swojej pracy dyplomu, także mam co robić :/ poza tym jestem padnięty bo pobudka o 4:20 jest nie dla mnie:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×