Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

składaj cv i widzę ciebie u siebie. Musisz wyjechać, bo zobacz, że inaczej zapominanie kompletnie Ci nie idzie :(. A miejsce to ja już Ci przygotuję. :) dobre i to :) oj, nie krzyw się. Praca też jest fajna :) . Własne pieniądze, niezależność :). widzisz, nawet ja się zmieniam ;). Już nie tylko \"leżę i pachę\" ;). A najlepsze jest to, że sprawia mi to ogromną frajdę :). to chcę:D a ja mam zaraz gości. Przyjeżdża mój brat z przyszłą żoną i zaproszeniem na ślub. A później jedziemy z Samcem na przed wyjazdowe zakupy i już tylko słodkie lenistwo ;). tych Beskid to ja Ci jednak zazdroszczę :). Dobrej zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozglądałem się jakiś czas temu i bardzo ubogo z tymi ofertami:o wiem, że fajna:) zobaczymy tylko jakie warunki mi zaproponują i za co W KOŃCU będę odpowiedzialny:) żeby takie wszystkie kobiety były, to nic tylko nie umierać;) mam nadzieję, że wciąż czasem lubisz jeszcze tylko pachnieć;) kawałek przesyłam:) ach..ślub za ślubem:) fajnie! przed chwilą wróciłem. Objadłem się za cały tydzień. Dziś pogoda świetna, więc nawet był mały spacerek:) Udanych wczasów życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozglądaj się dalej w takim razie :) wszystko w swoim czasie :) ależ ja nadal pachnę, nawet w kuchni :) to się nie zmieniło :) doszło tylko to, że się więcej ruszam i wyczarowuję pyszności dla podniebienia ;) mmmm :) fajnie jak się ma jeden w roku :) a my w przeciągu pól roku mamy 5, a nawet może 6 i wierz mi, że wtedy już nie każde budzi już w nas pokłady entuzjazmu. A ja jeszcze nie lubię zakupów robić, a kiece trzeba zmieniać ;). Najlepiej wszystko bez przymiarki, a tak się nie da ;). przyjdę jeszcze rano na kawkę, a tym czasem kolorowych snów :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacha tylko łapką 👋 bo nie wiem co napisać - nic mądrego nie przychodzi mi do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie, że już jesteś:) widzę, że od soboty! i jak wyjazd? opowiadaj:) dzisiaj dostałem kartkę:) dziękuje 👄 Żaba, dzisiaj dopiero rano przeczytałem:) Ja o takich porach dawno chrapie:P od dzisiaj zmieniam zakład i teraz przez 3 tygodnie będę jeździł w inne miejsce. Zatrudnili dwóch nowych kolesi. Znam ich z widzenia z uczelni, rok młodsi, bronili się chyba w ten sam dzień co ja. Co teraz planujesz na kolejne dni??:) cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, podpadasz:P Suwalszczyzna jest cudna, a mazury przereklamowane i pioruńsko drogie. Urlop fantastyczny. Nie wiedziałam, że można być tak bezgranicznie szczęśliwym :D:D:D Te regiony zwiedziliśmy w wzdłuż i wszerz, zobaczyć można wiele i warto poznać trochę obyczajów, tradycji innych regionów. A ileż tam mają zamków krzyżackich. Byliśmy też na Litwie, w Wilnie i Trokach i jeden dzień żeby zobaczyć te miasta to zdecydowanie za mało. Jutro Rycerz ma mi podrzucić zdjęcia to i owo Ci pokażę;). A Ty co robiłeś?? Bo ja widzę, że chyba masz za dużo czasu na myślenie [grozi palcem] ależ proszę :) wiem, ale jakoś musiałam przywrócić Ciebie do porządku :) a czem ich zatrudnili??? hmmm, muszę pomalować pokój, a w przyszłym tygodniu jedziemy na 4 dni do Krakowa. A później znowu jakieś 2 tygodnie przerwy i mam wesele 3 dniowe. I później to już koniec wakacji, muszę trochę popracować i do szkoły. I tańczę, śpiewam, recytuję ;). To tak z grubsza, bo w międzyczasie coś tam może jeszcze wyskoczyć;). dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu podpadam? przecież ze mnie anioł;) zazdoszcze wszystkiego, zwłaszcza poczucia szczęścia:) ja uczyłem się i pracowałem, nic poza tym:/ zatrudnili, bo od początku było ich zamiarem stworzenie kadry rezerwowej (do tego zaliczam się również ja), obecnie jest nas trójka, z czym oni dopiero zaczynają, a ja już jestem 1,5 miesiąca do przodu. no to reszta wakacji zaplanowana:) fajnie, no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jasne:) nie dziwię się zupełnie, ale nadal wszystko przed Tobą :D:D:D a piwko, jakaś impreza po mgr?? Oj m kolego, nawet myśmy z Rycerzem oblewali w Twoim imieniu:). yhm, to może będziesz miał ciekawiej w pracy?? :) a u Ciebie jak?? Dostaniesz choć ze dwa dni wolnego?? dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no, a nie?? :) nie czarujmy się, chyba za mną... piwko? z kim? byłem tylko na lodach z koleżankami z którymi się broniłem. Niestety:/ A za toast bardzo dziękuje:) Chociaż na Ciebie mogę zawsze liczyć:) jak na razie jest fajnie i bez nich. Poza tym do października będziemy się mijać, bo każdy na innym zakładzie. urlop przysługuje mi dopiero po roku, jakieś 20 dni. Teraz mam coś takiego jak 1/12 po miesiącu, czyli jakieś 1,5 dnia. Tylko że harmonogram mam rozłożony do 9 września i nie bardzo mógłbym go przerwać :/ dziś rodzeństwo wyrwało mnie na zakupy:) nie dość że wymęczyli, bo od razu po pracy, to jeszcze spłukali z kasy:) Dzięki za niespodziankę! Ładna przyroda, ładne zabytki, ładna Ty;) całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buha ha :) zdzielę po łbie, bo kopniaki widzę, że już nie działają . Za Tobą to jest tylko młodzieńcze zakochanie, ot co i kompletnie nic innego. A bezgranicznie szczęśliwy to dopiero będziesz!!! szkoda :(, ale doskonale rozumiem... To ja na piwko zapraszam wieczorkiem ;). a co ma być w październiku?? czyli wytrwałości życzę :) a nie za dobrze przypadkiem mają z Tobą?? Fajnie im, bo ja tak nie mam :O ależ proszę, fajnie, że się mi się udało :) 👄 na resztę dnia:) a i zapraszam na ciacho marchewkowe, bo zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ten śmiech oznacza? tego to nikt nie wie, moja Ty wróżko! a dziękuje:) koniec okresu próbnego i w końcu jakieś konkretne zadania:) dam radę:) z pierwszej wypłaty mieli coś obiecane:) a czemu nie masz? bierz tam kogoś za ramię i śmigaj na zakupy:) :) wyślij kawałek pocztą:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nic, bu ha ha :P :D ja wiem!!! nie dziękuj, tylko wpadaj :) a chcesz tam zostać?? Podoba Ci się ta praca?? tia:O a kogo?? ok, ale następnym razem, bo tego już niema. Pochłonęli całe. Ech i nawet dal mnie okruszek nie zostać :(. dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ''MP napisałabyś czasem co u Ciebie . Jeśli nie tu to na mail. bardzo chcę'' Przez prawie miesiąc nie miałam internetu więc nie zaglądałam na forum. Tzn czasami w pracy albo gdy byłam w gościach u siostry bywałam tu, ale to nie to samo co u siebie. Co u mnie? Poza tym, że przeprowadziłam się do własnego M :) niewiele zmieniło się. Nigdy nie jadłam ciasta marchewkowego :O chociaż kiedyś miałam przepis i wiem, że sporo ludzi je robi. Tylko jakoś nie u mnie w rodzinie. Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człek spod granicy
zaczyna się od własnego M, a potem sprowadza się obcych z ulicy na noc :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człek spod granicy - Nie mam zamiaru zapraszać obcych z ulicy :P tym bardziej na noc. Lubię być sama w domu. Nawet rodzinie powiedziałam, że zbyt często mają nie odwiedzać bo wyprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człek spod granicy
ale mnie zapraszalaś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tylko ja nic nie mówiłam o zostawaniu na noc :D A Ty co tak ukrywasz się, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Paskud:) nie wiesz:/, tylko tak mówisz, żeby było mi lepiej. to zależy od tego co będzie po okresie próbnym. Jakie będę miał zadania i jakie zaproponują warunki. Jak na razie podoba mi się, jest ciekawie i mogę powiedzieć, że trochę się na tym znam. Z drugiej strony nie natknąłem się obecnie na nic lepszego. jak to? bierz Rycerza na zakupy:) W sumie sam powinien Ci to zaproponować. robiłaś ciacho i nie spróbowałaś?? skandal:) pozdrawiam!!! może pomogę--) własne mieszkanie to dużo nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp 🌼 własne M... super :). Jakie jest?? I część najprzyjemniejsza, urządzanie :) si, si, paskud z Ciebie :) Tobie nie będzie lepiej jak sam sobie nie pomożesz. A moje gadanie to na pewno nie ma mocy uzdrawiających głupotę:P. yhm, ponoć pracę zawsze można zmienić;). oj, ja nie z tych kobiet:). Za bardzo lubię swoją niezależność :). tia, nic nowego. Ale mam już nowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym... - Dzięki za zdjęcia :D Ładna z Ciebie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków to jednak jedno z najśliczniejszych miast w Pl. Połaziliśmy, pochichraliśmy się, poleniuchowaliśmy :). Urlopy trwają zdecydowanie za krótko. a co u Ciebie?? Jak samopoczucie?? mp🌼 a dziękuję :). I własnego M. zazdroszczę ;). Mmmm, ten święty spokój mi się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie:) jak to krótko? przecież masz 2 miesiące:) u mnie nic nowego. Praca i praca....Wieczorem odpoczywam i tak w kółko:/ od dzisiaj zostałem z bratem sam w domu, bo reszta wyjechała na małe wakacje. samopoczucie średnie, ot tak! Nie ma powodu, żeby było lepiej:) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×