Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

będzie, będzie, zobaczysz, tylko to jeszcze musi potrwać ;) Trzymam kciuki :) ja nie tracę nic, ale czuję, że ten Pan się już zaangażował, a nie chcę ranić... hmmm, od razu lepeij :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ojoj..skoro sie juz zaangazowal, to lepiej jak schlodzisz mu glowe wczesniej! u mnie tez slonce:) ale wlasnie cos sie zachmurzylo, za chwile te chmurki przyjda do Ciebie:P kosilem troche a teraz ogladam mecz:) jeszcze 4 dni wolnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a jak mam mu tą głowę schłodzić, co? Widzisz, zobaczymy co będzie następnym razem, niczego mu nie obiecywałam, ale trochę mi go szkoda. Jej czem ja mam takie dobre serce:( nie chcę żadnych Chmur:P Koniec kropka:P Bo Ciebie to mam :D:D:D biedaczysko, potraktuj jako obóz sprawnościowy, a nie konieczność, od razu będzie Ci łatwiej :) a ja sobie poparzyłam paliucha 😭 i wróciła moja fumfela :D więc idę wieczorkiem na piwooo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze, ze masz takie serce. Tacy ludzie sa potrzebni:) Najlepiej powiedziec co i jak, no ale najpierw nastepne spotkanko. Jak to zadnych Chmur? To znaczy ze mam sobiejuz pojsc? Taaak?? Swietnie:P I Ty Brutusie przeciwko mnie..:P Oj! niech ja Cie tylko dorwe... ha! oboz:) yhym, sprobuje:) a co gotowalas, ze paluch sparzony? to ja juz dmucham.. a fuuuuuuu! pomoglo? milego piwkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ba, jakie to proste, a jak On się zaangażował, to biedaczek będzie przeżywał i jeszcze straci wiarę w Kobiety i co? Lipa. Ech... Wróciam z imprezy, więc mogę mieć głębsze przemyślenia :P jutro wszystko wróci do normy, luz Misie :D Ptysiek Patysiek Ciebie to ja mam :D i reszta chmurzysk się już nie liczy. Tia, a jak mnie dorwiesz to co? Hę, to może być miłe, kiedy?? Hihiiiii :P jak dmuchasz, to posłuchaj jaki jest dziwięk... ffffffffffff owszem, ale fuuu, no coś Ty. Chmurek, dzieciaku ależ wymyśłił, hihi. idę, bo chyba jednak ... miłego dnia, ja mam jogę rano (ciekawe czy wstanę) więc do napisania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a odpoczywamy i leniuchujemy:) o rany, a co Ty w srodku nocy robisz przed kompem? nooo..jesli sie zaangazowal to bedzie przezywal, napewno! zaczarowalas go:) a coz to za slodkosci Ptysie patysie? hmmm:) a jak Cie dorwe to beda strzepy! no, ja nie wiem czy mile, to sie okaze;P nie powiem kiedy, bo to bedzie z zaskoczenia:) Chmurus to juz nie dzieciak! a jak dmucha to robi fuuuu:P tak predzej sie goi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho, komu dobrze. Ja tam trenuję od rana :D Joga... ;) chyba zaczarowałam, ale On mnie jakoś nie... i tu jest problem :( ano w środku nocy, to ja wróciłam z imprezy :D pobrykalam na parkiecie, miodzio :D:D a Ty nie czytasz uważnie, bo mówiłam:P strzępy, strzępy, ale miodzio... czasem warto się poświęcić... fuuu to bleee:P A Chmuruś zawsze będzie dzieciak :D jak samopoczucie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..joga?! a co Cie tak wzielo, bedziesz teraz godzinami medytowac:) haha..nie widze tego, zebys siedziala w jednym miejscu dluzej niz 5 minut:P 👄 zrob sie zolza i sie odczaruje:) wiem ze z imprezy, czytalem dokladnie:) tylko ze po imprezie idzie sie spac, a nie siada przed kompem:) fajnie ze na parkiecie brykalas..;) fuuu to mniam:) Chmurus to mlody mezczyzna:) a nie zaden dzieciak:P samopoczucie lepsze, jutro ide na urodziny do wujka, ma 50 lat i robi w lokalu impreze, wiec moze byc fajnie:) bylem dzis na treningu, troche sie wyszalalem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a medytacja to dopiero później, spokojnie. Hm, a dzisiaj ćwiczyliśmy 2 godziny i co?? Trochę dłużej niż 5 minut. Czyli widzisz umiem :D czasami oczywiście ;) zalza nie działa :( Inny pomysł?? oj musiałam sprawdzić czy śpisz grzecznie również beze mnie :P a jak coraz więcej części ciała i mięśni czuję... po jodze, ale i tak superrrrr :D:D:D a teraz zmykam do łóżka, bo rano mam pobudkę:). Zmieniam włosy :D:D:D Dobranoc Chmuruś 👄 przyjdziesz się poprzytulać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje:) 2 godziny..zwracam honor:) nie mam pomyslu teraz, ale cos pokombinuje... oczywiscie ze grzecznie, Chmurus to grzeczny, mlody mezczyzna:P hmmm...zmieniasz wlosy? wiec oczekuje maila ze zdjeciem! :) bez wymowek! dobranoc! zaraz wpadne na przytulanko:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, a dzisiaj mam zakwasy tu i ówdzie, bllleee :( kombinuj, kombinuj, bo wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe... Chmuruś, a po co Ci to zdjęcie?? Nie mam cyfry, więc i zdjęcia Ci nie zrobię. przykro mi bardzo:P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) gdzie tak wczesnie wstawac? eeeee...sobota przeciez:P ha! zakwasy! Powoli sobie dobieraj cwiczenia, bo z lozka nie wstaniesz:P a zdjecie jest po to zeby go ogladac:P no coz, jakos przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to po co, joga dzieciaku, joga :D:D:D Kolejny zakręcony dzień :D Dopiero dotarłam do domu :D Odnawiam niektóre znajomości :) ja nie wstanę, no co Ty, hihihi :D Co prawda masażyk by się przydał, ale jest dobrze :D:D:D Chmuruś a po co chcesz mnie oglądać?? Tv nie masz?? Tam chociaż ciekawie i cyrki coraz większe:P jak po imprezie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam dzieciaku:) mistrzu Joga:P a co tam takiego zakreconego? juz i tak trzeba Cie konmi z lozka sciagac, a co dopiero jak Cie zlapia zakwasy:P eee...juz teraz niewazne! Gdyby bylo zdjecie to bym powiedzial po co... telewizor mam i ogladam! po imprezie przejedzony..w sumie tylko tyle. Fajnie bylo ale sie skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, tak po imieniu odrazu, hihi :D zakręcony, bo biegam, raniutko joga, później byłam umówiona z takim znajomym (odnawiam:)), później ploty z fumfelą. Tłumy dzisiaj, tłumy, co nie podobne do mnie, hihi :D :D Wczoraj też tak samo, masa ludzi ze mną, obok mnie :D odzwyczaiłam się ;) oj Misio, teraz będzie inaczej, bo rano mam jogę, więc codziennie pobudka o 8 :) i tym samym będę wcześniej chodziła spać, superrrrrrrrrrrrrr :D mogę Ci poprzednie fryzurki przesłać, jak już tak bardzo chcesz:P a poprawki imprezy nie ma?? Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas fajna Zabka zajrzala na topic:P no to sie nie nudzisz, duzo ludzi duzo pozytywnych wrazen:) hmmm.. o 8 pobudka:) cos tego nie widze:P ale trzymam kciuki za wytrwalosc:) az tak bardzo nie chce:) wiec nie wysylaj...phi, starocie chce mi przeslac:P poprawka jest, ale juz nie dla nas:/ inni goscie zaproszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie pozytywni :D a co będzie dalej, zobaczymy :) no wiesz co Chmurek tego się po Tobie nie spodziewałam:P, nie wierzysz we mnie. Paskud, mały Paskud jesteś:P:P:P starocie?? No wiesz, włoski zmieniam średnio co 6 tygodni :P A pewnie, że nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dawni znajomi to chyba wiesz czy pozytywni czy nie bardzo:) wierze w Ciebie, ale patrze realnie:P spioch z Ciebie:) z paskudem sie zgodze, ale nie maly tylko DUŻY:) buziole:* sam sobie wezme:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale to długa historia. To był bardzo dobry znajomy mojego ex. i tak się złożyło, że dawno się nie widzieliśmy i nie wiedziałam jak to będzie wyglądało teraz. I nagle się odkazuje, że gadać możemy i możemy, bo On jeszcze większa gaduła niż ja, hihi :). śpioch, bo Ty bajek nie opowiadasz mi na dobranoc i długo zasnąć nie mogę i dlatego tak długo śpię :P a jak zachłanny, sam sobie wezmę, a jak ucieknę :P Ciekawe Kto szybciej biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) na bajki jeszcze przyjdzie pora:) nie zachlanny, ale...ja zosia -samosia:P noo..ciekawe kto szybciej:) musimy to sprawdzic:) wlasnie idzie burza, wiec zaraz sie wylaczam....nie wiem czy jeszcze zdaze tutaj zajrzec, bo mam mecz no a pozniej wyruszam:/ nie bedzie mnie przez jakis czas, wiec trzymaj sie cieplutko:) reszta dziewczyn rowniez:) buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, obiecujesz, obiecujesz i nic :O już dzisiaj? I Ciebie nie będzie?? Aaaaaaaaaa , jestem nie pocieszona :( ale będziesz pisał, co? Chmuruś... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×