Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak wiem

Pytanie do mężczyzn 30, 30paroletnich!

Polecane posty

Gość tak tak wiem

Mam 22 lata, nadal się uczę, ale i pracuję (jestem samodzielna). W placówce do której zostałam przeniesiona, pracuje 31, może 32 letni, mężczyzna, którego chętnie bym bliżej poznała (jest wolny). Mam pytanie do 30parolatków: czy zainteresowalibyście sie na poważnie kimś w wieku 22 lat? czy jednak tylko w kategoriach seksu?? Proszę o poważne odpowiedzi, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie że
tak, wg mnie nie jest to aż taka duża różnica wieku, powodzenia Robi PS Może daj mu jakiś znak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak wiem
:P może jeszcze kilka odpowiedzi;)??? p.s. w swoim czasie-dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglena zielona 22
jestem w bardzo podobnej sytuacji,mam 22 lata a on 32,widze ze jest mna zainteresowany tylko własnie nie wiem czy na powaznie czy chodzi mu tylko o seks..... róznica polega ana tym ze on ma zone i dziecko.... w sumie to chyba sama sobie juz odpowiedziałam na to pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak wiem
no właśnie, już sobie odp.:O ten którym ja sie interesuję, jest wolny:), ale nie bardzo mam ochotę na układ-seks i nic poza tym; z drugiej jednak strony nie wiem, czy On mnie potraktuje poważnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamoże niewiem
hmmm,wiesz chyba nikt nie będzie ci wstanie odpowiedzieć na to pytanie,bo ilu ludzi tyle wariatów. Sama jestem w podobnym związku i na początku też miałam wątpliwości jak to właściwie będzie. Wiesz mówi się,że kto nie ryzykuje ten nie ma:),wniosek chyba sama domyślasz się ......jaki jest. a w ramach tematu:widzisz w tym wypadku wiek nie ma znaczenia jeżeli będziecie chcieli czegoś więcej,a to możęsz ocenić tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egnessss
Mam kochanka, który ma 31 lat. Kiedys rozmawiałam z nim na temat róznicy wieku i powiedział ze jemu podobają sie 20-letnie dziewczyny, ale w aspekcie seksualnym... nie na powaznie. Powiedział ze mógłby sie z taka co najwyzej przespać, ale wiązać sie NIE. Inny mój kumpel ma 29 lat i 19stoletnia dziewczyne... z tego co widze czasami wstydzi sie jej młodego wieku, a poza tym czasem koledzy mu dogryzają. Moim jednak zdaniem nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zalezy od osób, które tworzą dany układ. Zycze powodzenia... i najlepiej sama oceń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej tak tak wiem
hmmm, aspekt seksualny-no na pewno i mnie zainteresuje, ale czy coś więcej. Z mojej strony-chętnie; ale go przecież nie zapytam wprost. Wiem, że różnica wieku różnicy nierówna bo: 16 lat a 26 czy 27 to niemalże przepasć, ale później, te różnice się zacierają: i sądzę, że w wieku 22 lat a 30 można mieć juz jakieś wspólne cele. Niech się wypowie jakiś mężczyzna 30 letni proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Oczywiście, że w miare upływu lat róznica w latach sie zaciera, o to mozesz byc spokojna i mysle ze własnie Ty wkraczasz w taki czas.. Zresztą pamietam jak dawniej poznawałam facetów z 7 lat starszych to wydawali mi sie dziadkami. Teraz kiedy mam 26 lat to juz luzik:) Pomysl sobie.... czy wstydziłabys sie z tym kolesiem pokazać ze wzgledu na jego "starczy";)wiek wśrod rodziny, koleżanek, sąsiadów? Jesli nie to wydaje mi sie ze on będzie miał podobnie. Jesli natomiast miałabys opory małe to.... on moze miec tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak wiem
dziękuję za rady:D w pt mamy pierwszą randkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×