Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rainingwoman

co robić by mieć takie ciało jak Geri Halliwell???

Polecane posty

Gość rainingwoman

Bardzo mi sie podoba budowa ciała Geri Haliwell w teledysku "It's raining man" i bardzo chciałabym mieć taka sylwetke Jeśli wiecie to powiedzcie mi proszę jak ćwiczyć, co i ile jeść i jak dlugo systematycznej pracy potrzeba by osiągnąć takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjdksl
To proste. Trzeba urodzic się w Anglii, zaśpiewać w Spice Girls, miec geny Geri i ogolnie byc nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysfunkcja
trzeba chorowac na bulimie i wynajac sobie dobrego trenera. Geri tak zrobila i prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettys
Bzdury. Wystarczy ciwczyc na siłowni bo jej ciało jest UMIESNIONE a nie WYCHUDZONE!! to widac po tym jak sie porusza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERIIII
W tym teledysku wygląda nieżle, gdzieś słyszałam, że aby tak wyglądać cały rok nic nie jadła,ha ha ha. Ale widziałyście ją teraz juz tak nie wygląda, trochę tłuszczyku jej sie zazbierało czyli to było chwilowe, po zakończeniu nagran do tego teledysku zaczeła normalnie jeść i już nie ma tak umięśnionego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjdksl
No jak to??? Bettys, przeciez sama Geri przyznała w wywiadzie,że cierpiała na bulimię. Zatem jej ciało to nie tylko efekt ćwiczeń. Pewnie też dużo ćwiczyła, ale schudła na pewno nie tylko dzieki nim. Dysfunkcja ma rację, jest lepiej poinformowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainingwoman
no a jak myslicie ile czasu intensywnych treningow i diety potrzeba zeby tak wygladac? 2-3 miesiace wystarcza czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERIIII
2-3 MIESIĄCE MOŻE PRZY SZCZUPŁEJ BUDOWIE CIAŁA I PRZEBYWANIU PO 5 GODZ. DZIENNIE NA SIŁCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***9
mieć dobrego chirurga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno geri schudla dzieki jodze, tak przynajmniej pisalo w jakiejs plotkarskiej gazecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geriiiatra
tak tak jogowała się przez całe dnie przez rok i tak medytowała że zapomiała jeść!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka mała
Rozwalaja mnie tematy typu "co robic zeby byc szczupla i zgrabna" . Naprawde zadan z was nie wie? Nie? Czy to nie oczywiste ze troszke mniej jesc i wiecej ciwczyc i sie ruszac? Chyba ze jakis cudownych recept oczekujecie, ale to nie jest zbyt madre i bezpieczne dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka79
moje ciało było jedną wielką galaretą przed sezonem narciarskim 2012... od tamtej pory niecierpliwie czekam na urlopy zimowe i jazdę na ukochanych nartach :D schudłam parę kg, wyrzeźbiłam mięśnie - wiadomo, ze jest ciezko ale coś za coś :) ten sezon szykuje sie jeszcze lepiej.... :D http://www.skicentrum.pl/narty/zjazdowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się spamerze ze skicentrum! to ta sama spamerska firma co spamuje rowerami! Jest to firma CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, my tez ich zaspamujmy naszymi mailami!!!! SPAMERZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.cyklotur.com/o-nas.html Nasza misja Być najlepszym narciarskim sklepem internetowym w Polsce Szybko i profesjonalnie zaspokoić potrzeby każdego narciarza. POWINNIŚCIE NAPISAĆ, ŻE WASZA MISJA TO PERFIDNY SPAM I PODSZYWANIE SIĘ PO UŻYTKOWNIKÓW FORUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×