Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdafsda

co pomyslałyscie gdy pierwszy raz

Polecane posty

Gość fsdafsda

zobaczyłyście/dotknęłyśćie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw dotknelam potem
a potem zobaczylam bo byl pod kolderka:P a pomyslalam...jejku jak mam go dotykac, co robic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten podniosly moment
jest jeszcze wciaz przede mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyślałam
przecież to mi sie nie zmieści... ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicaaa
pomyślałam że jest strasznie mały i naprawde był mikroskopijny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-no-nimka
ze jest zaskakujaco mily w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka szczupla
bylam w szpitalu gorniczym w dabrowie gorn,z faktu ,ze mialam miec wycinane migdaly. mialam wtedy 7 lat. w tym samym pokoju byl chlopak [jak dla mnie wtedy ,,dorosly'']mogl miec okolo 18 lat ,ale byl bardzo rozwiniety. pamietam ,ze lezalam w lozku ,bylo to 2 dni po zabiegu ledwo zywa , widzialam ze jego pidzama sie ,,podniosla'' ,chyba zapytalam go o ta ,,gorke'' a on czy chce zobaczyc a ja ze tak[bylam ciekawa czemu mu sie tak robi a mi nie] i mi,....pokazal :/ pamietam ze powiedzial zebym szybciutko potrzymala to bedzie sie cieszyl [czy cos takiego] no i potrzymalam bo nie wiedzialam ze ,,to cos zlego''.powiedzial zeby nie mowic nikomu, ze to bedzie taka nasza tajemnica. mamie nie mowilam ,dopiero kiedy na lekcji biologii uczylam sie o narzadach plc.opisalam mamie, ze w ksiazce ,klamia bo jest bez wlosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
ja pomyslalam ze jest duzo bardziej przyjemny w dotyku niz wydaje siie to na filmach :) i odrazu chyc go wzielam do buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna bardzo
ja pomyslałam że jest bardzo delikatny i miły w dotyku - tak samo jak poprzedniczki :-D a gdy wzięłam go do ręki - pomyslałam że jest twardy jak kamień i taki ciężki, a zarazem taki delikatny :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm........
A ja pomyslalam, ze nie wiem, gdzie jest gora, a gdzie dol- tak mi bylo glupio go obmacywac i szukac, co gdzie jest. Najchetniej obejrzalabym go sobie przy swietle dziennym. :D Poza tym, to tez pomyslalam, ze jest dosc duzy i ze na pewno mi sie nie zmiesci- albo ze bedzie dosc bolalo. I faktycznie poymslalam, ze byl mily w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
hehe śmieszne uczucie :) takie delikatny w jednym momencie, a w drugim już nie, bo twardy :D ale taki milusi :D hehe nie spodziewałam się tego wszystkiego ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele5
Jak pierwszy raz zobaczyłam, to nie wiedziałam, czy to penis, czy ki diabeł? :) Dziwnie to brzmi, ale było tak, że leżałam sobie ze swoim facetem, oboje ubrani, spojrzałam mu w okolice krocza. Spodnie odstawały mu od brzucha (sztywne dżinsy:P), zobaczyłam pod spodem slipy, które też odstawały od brzucha, a pod tymiż slipami coś... :) Nie wiedziałam, czy to penis - myślę - powininen być chyba w nogawce:P, ale chłopak nosi go "do góry", a ta główka tak nieśmiało spod tych slipów wyglądała... Strasznie mnie to dzisiaj bawi, ciężko to opisać, ale gdybyście były na moim miejscu, to byście zrozumiały. :D Za to pierwsze dotknięcie - cóż za delikatna, cudowna w dotyku skórka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis jak penis...
mnie bardziej intrygowały jądra :) zostało mi to do teraz :) pamiętam, że to był brat koleżanki, jakoś tak wyszło, że miałam swoją rękę w jego majtkach (on nie mógł wsadzić mi swojej - raz, że po prostu nie pozwoliłam, dwa - miałam okres akurat); miętosiłam i miętosiłam... a penis? jak nie stał - że może być taaaki malutki... ale za to jak już stanie to ho ho! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinkaaa
ja sie najbardziej zdziwilam, ze wydawal mi sie taki wielki w reku a jak chlopak mi wlozyl w pupe, to nie czulam juz takiego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak dziewczyny
Fajny temat, podnosze. Wypowiadajcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
pomyślałam wtedy że jest jak aksamit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurza stopa jako faceta tez mnie zawsze nurtowalo co dziewczyny mysla jak widza co facet ma miedzy nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaaa
a ja pomyślalam-- o jej jaki on duuuzy i na pewno nie zmiesci sie do mojej pusi,on mnie chyba rozerwie hehehe taka była pierwsza mysl ano ale juz druda---jaki on milusi w dotyku:-) uwilbiam sie nim bawic a jaderka mogłabym piescic godzinami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara ignaczek
Jak pierwszy raz wzialam do reki, to sie usmiechnelam. Pierwszy raz w buzi to zassalam, obciagnelam i niestety porzygalam sie pozniej. Pierwszy raz w tylko poczulam ogromny bol, potem placz i nastepne dni gazy przez caly czas. Po pierwszym razie w cipke zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslalam...
"ale siny" :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipusia
tamara ignaczek: ale uzywalas gumki prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...
tez mnie to zastanawia czy używała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
a tak na marginesie... 20cm to dużo czy mało według Was?... nie patrząc pod kątem średniej krajowej ani nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo za duzo
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
dużo za dużo...? hmmm... a o ile za dużo?? około?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam gdzieś tam
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteeeeem
a co chcesz dotknąc mojego??:) ok zobacz jaki cieplutki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarninow
Podnoszę temat, .. dziwne uczucie było przy pierwszym dotyku... a smak, kosztowałyście Panie ? Słonawy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×