Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkaa22

On ma inną a ja go ciągle kocham

Polecane posty

Gość wiesz zasada psychologii
dobrze też by było zeby awaryjnie przyjechal po ciebie przyjaciel po spotkaniu jakimś dobrym samochodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
szczerze na tyle co go znam wydaje mi się że go to nie ruszy to nie ten typ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
ja nie jestem blacharą ale każdego to rusza tylko niektórzy nie dają poznać po sobie uwierz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
może masz racje ale narazie na spotkanie nie mam co liczyc bo on jest zajęty może delikatnie dac mu o tym znać przez sms???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
słuchaj jak komuś zależy to nie jest zajęty myślę ze lepiej było by zebys wpadła na niego na ulicy niż sms bo jak ci odmówi to nie bedzie za przyjemnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
ok to jest jeszcze jedna metoda ;) ja tak zrobilam:D napisz czy u niego wszystko ok bo mialas straszny sen z nim w roli głównej i ze to był taki koszmar ze caly dzien o tym myślisz i czy możecie sie spotkac i pogadac bo źle sie czujesz po tym śnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
ubierz sie najpiekniej i najseksowniej pokazując uwydatniając te walory które on lubił u ciebie nogi piersi czy cos tam aaa i nie idz ubrana na brązowo bo ostatnio czytalam ze ten kolor źle wpływa na podświadomośc najlepsze są czerwienie powodzenia ja musze isc juuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
ja też mykam jutro będę hmm nie on naprawde jest zajęty dużo pracuje co do tego nie mam żadnych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
no to super ze taki zapracowany--nie ma czasu dla tamtej dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
to fakt jak byliśmy ze sobą też dużo nie miał a jak już znalazł to poświęcał mi więc pewnie to samo jest teraz :( a ja jestem na drugim planie teraz wiec na spotkanie musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarletoh
tak, tak..napisz, ze Ci się co s tam snilo ;) ja bym tam nie prsoila o spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
oki napisze a co dokładnie napisać macie pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zasada psychologii
no ze jakiś koszmar i ze sie martwisz o niego o jego zdrowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁONECZKO 21
Witam,dolacze sie do dyskusji bo jestem w prawie takiej samej sytuacji...rozstalismy sie jakis czas temu,ja nadal nie potrafie byc z kims innym, a on wrecz przeciwnie,wiem ze kogos ma i chyba jest szczesliwy!Jest mi ciezko,ale nie ma sensu walczyc,moim zdaniem nie powinnas pierwsza proponowac spotkania,najwyzej daj mu jakis maly znak ze nie jest Ci obojetny,jesli Jemu naprawde zalezy sam bedzie walczyl o Ciebie!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa21
dziś chce mu napisać sms pomoże mi ktoś? Co napisać z tym koszmarem bo nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁONECZKO 21
Chyba najbardziej sensowne bedzie jak mu napiszesz,ze snilo Ci sie ze mial jakis ciezki wypadek albo cos takiego,ze sie martwilas i chcialas zapytac czy u niego wszystko w porzadku!nic innego mi nie przychodzi do glowy,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa22
kurcze nie mam odwagi chyba by napisać ale zrobie to dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×