Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Siluetta
roxi, gratuluję serdecznie po raz nty! jak krecha wzmacnia swój barwnik, to oznacza tylko, że ciąża się posuwa do przodu. Ależ musisz być szczęśliwa. Uwielbiam takie wiadomości. Idź już do lekarza i umawiaj usg na za jakieś 3 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Roxic wielkie Gratki!Fajnie,ze Ci sie udalo.Mi jak sie nie uda juz w przyszlym miesiacu to tez kupuje testy owulacyjne i wtedy zobacze. Lidka no to masz fajnie,ze Ci maz gotuje ,bo moj to wode by nawet przypalil:) ale super sprzata i to on zbiera brudy po calym domu ,kiedy to mi sie nie chce hehe! a mieszkamy w Irlandii ,a coreczka w marcu bedzie konczyla 2 latka! a Twoje dzidzia ile juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełniany zrobie chyba bete ale w przyszłym tygodniu. na wizyte też sie umowie, ale u mojej gin czeka sie miesiac. welniny tobie na kiedy wypada? dziewczyny terminy sie przesuwaja, moze bysmy urodzily tego samego dnia. ale to by bylo dobre! 25latka dziekuje! trzymam kciuki ze do mnie dolaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
majunia a mój synuś w sierpniu 2 latka skończy. A szybko zaszłaś z córcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, majunia dziekuje wam. ciesze sie ale cieszylabym sie bardziej jakbym wiedziala na 100%. ale powoli to do mnie dociera. preggers to link http://allegro.pl/testy-owulacyjne-10-szt-5-ciazowych-gratis-i1994019335.html ta licytacja jest zakonczona ale na dole strony sa pokazane aktualne licytacje. ja zaplacilam niecale 20 zł za 10 owul i 5 ciązowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Siluetta o coreczke staralam sie tylko 3 cykle i sie udalo! tym razem to juz bedzie 4 cykl i sie okaze na poczatku lutego,zalezy mi na szybkim zajsciu w ciaze,bo chcialabym zeby miedzy dziecmi byla mala roznica wieku.To ktore "poronilam"pod koniec lipca to mialam termin na 14 lutego tego roku,wiec mialabym juz z glowy:)no coz zycie sprawia figle!tak musialo byc najwidoczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Welna czy mi nie będą potrzebne. Dziekuje ze we mnie wierzysz, kiedy już nawet ja nie wierze:) Dziewczyny no o co chodzi z Wami wrzesniowkami ze nie chcecie uwierzyc i sie cieszyc co?! :) Uwierzcie i skaczcie z radości, bo niedlugo bedziecie za grube na skakanie:) Ehh jak ja bym chciala byc gruba!:) Moze do trzech razy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja sie bede cieszyc jak zobacze serduszko. a zobaczysz ze jak zobaczysz wkoncu te 2 kreski. to nie bedziesz mogla uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Preggers ja tez juz bym chciala byc gruba.Zniose nawet calodniowe mdlosci i obrzydzenie do jedzenia ktore mialam w poprzedniej ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam to samo, ja uwierze jak zobaczę małego gnojka ;) pewnie po tej becie tez by mi przeszło, ale tak mi się nie chce na nią iść że szok! pre a powiedz ile razy Ci się opóźnił okres? ten jeden raz ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to byl jeden jedyny raz. Roxi pewnei by tak bbylo jak mowisz:) Ja juz sobie wyobrazam wasze dzieci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie kawkę z mleczkiem i pachnie normalnie :) Preggers ja tam myślę, że Ty jesteś w tej ciąży a test wyszedł negatywny bo poprostu było jeszcze za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się nie dołuję tym wczorajszym negatywnym testem, myślę pozytywnie i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
majunia, moja corcia sknczyla w styczniu 3 latka. Mam do was pytanie kobietki, bo ja raczej w tym temacie zielona jestem, czym roznia sie testy owulacyjne od tych moczowych, no i jak sie jest stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka testy owulacyjne od ciążowych różnią się tym, że wykrywają inny hormon w moczu. A robi się je dokładnie tak samo jak ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym poczekac ale boje sie ze wczesniej okres przyjdzie , moze zrobie jutro rano , jak bede miala sucho w majtkach :P :) i pokwicze na forum ze znow jedna krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina poczekaj z tym testem, chociaż ja pewnie jakbym miała w domu to bym zrobiła a że nie mam to nie chcę kupować na darmo, wolę ewentualnie wydać kasę na testy owulacyjne w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze pownnam poczekac , ale ja sie caly czas ludze ze moze zobacze wkoncu ta druga kreseczke ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina nie jesteś sama, ja też bym chciała ujrzeć wreszcie tą drugą kreseczkę i dlatego też pierwszy test robiłam wczoraj a też miałam nie robić tylko czekać do terminu @, także Cie doskonale rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja tez robilam testy jak glupia. pierwszy zrobilam w sobote tydzien przed @ i wyszedl negatywny. ale robilam dalej, w poniedzialek juz pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
czy testy owulacyjne sa czulsze od ciazowych? Na czym polega roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×