Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Mam propozycje po prostu wszystkie idzmy bezmyslnie na impreze a po przytulajmy sie z naszymi facetami!:) Ja dzisiaj nie robilam testu stwierdzilam ze poczekam jeszcze, narazie nie czuje nadchodzacej @ ale ostatnio tez tak bylo. nie wiem ja mimo wszystko sie chyba nie poddalam w tym miesiacu i caly czas jest we mnie jakas mala nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina daj znać co wyszło z tych Twoich czarów :) Słuchajcie, mój horoskop na styczeń: "Dla tych co są w stałych związkach nadchodzi czas miłości i spokoju. Nawet jeśli w przeszłości zdarzały Wam się małe nieporozumienia i sprzeczki, to teraz wszystko samo się rozwiąże. Powodem tego, będzie wspaniała nowina o powiększeniu waszej rodziny. Radość wasza będzie ogromna, ponieważ od dawna staraliście się o dzidziusia." I jak tu nie zwariować?! Test negatywny a horoskop i przepowiednia wróżbity mówią, że w styczniu będę w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja przestaje wyliczac, zakreslac w kalendarzu, obliczac i kombinowac co kiedy najlepiej, koniec z tym, jak ma byc to bedzie dzidzia, przy pierwszej ciazy nic nie wyliczalam i nie shizowalam jak teraz, moze to jest sposob, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 latka z moich czarow jests 4 na liscie z 6 osob co nie znacza ze nie uda sie jednoczesnie :) ide zerknac na moj horoskop , moze i mi ciaza pisana , gdzie sprawdzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
ale powiało smutkiem. Widać to nie czas jeszcze i tyle. Roxi chyba jedynie zaciążyła... Manina, a ile masz lat jeśli mogę zapytać? współczuję ci bardzo tej hostorii...że twój m. nie chciał przez tyle dlugich lat...to jest przykre, sama to przechodzę teraz z moim m. i też wiem, że na przerywanym nie zajdę...w tym miesiącu raz było do środka, więc mam nadzieję..trochę się ugina moim prośbom i może zaczniemy się starać...ale ja to raczej ostatnia z was zajdę w upragnioną ciążę. Manina nie martw się tak bardzo. Najważniejsze, że w końcu twój m. zapragnął tego dziecka, w końcu!!! jak już w koncu zajdziesz, będzie cię nosił na rękach, a waszego bobaska będzie kochał ponad życie, bo będzie długo wyczekiwany. Co zrobić jak tacy są faceci...raz chcą, raz nie...zwykle to nie chcą i trzeba ich namawiać...a jak zachcą, to kobieta ma już sporo lat, płodność spada już po 25tce a po 30tce jeszcze bardziej i nie jest tak łatwo zaciążyć. Lepiej się nie zastanawiać, kochać po prostu bez myślenia o dziecku. Może wtedy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat , wczesniej nie chcial , wteraz chce, ale jak sie go spytalam czy jakbym byla i bylabym w 8 miesiacu czy 9 by zjechal do polski, powiedzial ze nie , przyjechal by na porod, a potem wrocil , i wyszlo ze ja go nie rozumiem , a szkoda gadac , jak zajde to przeciez ja samao wystarczalna jestem, wkoncu sama pomieszkuje eh , no ale z tego o wychodzi sie nie udalo, a teraz kolejne starania moze za pare miesiecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog mowil zebym sie wstrzymala z planami pol roku , inny lekar z innego powodu 2 , 5 roku , a ja nie ewyobrazam sobie tyle czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbylam w aptece to mi babka powiedziala ze widziala w atece super pharmu bobo test zolty , ten o czulosci 10 . moze kiedys zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym jaram jak niepojeta , powiedzialam sobie ze jak wyjdzie plus rzucam od razu . tak to nie mam zadnej motywacji , stres zwiazany z tymi minusami mnie dobija , ide kupie se co ladnego ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ciężko tak poprostu przestać o tym myśleć, ja myśle, że ktoś kto już ma jedno dziecko jest w troszeczkę innej sytuacji niż ktoś kto nie ma go wcale. Jak ja to nazywam " nie ma już takiego ciśnienia na dziecko". A my ciągle jesteśmy w walce o to pierwsze, wymarzone i dlatego te niepowodzenia tak bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina1983
Witam, potrzebuje testu ciazowego z 2 kreseczkami do badan, oraz informacje na temat, ktory test jest najczulszy dziekuje studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina ufff, myślałam, że starsza jesteś, skoro aż 6 lat czekał twój m. ze staraniami. A jaka cierpliwa...ja bym nie umiała tak czekać, błagałabym go non stop, że chcę dzidzię. ja tak mojego męczę od 3 mc i już ulega. 27 lat to ok na starania o 1 dziecko. Spokojnie. Jak zajdziesz mając nawet 28 to będzie mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina ja czytalam na jakims forum ze dziewczyny mialy w ciazy w terminie @ bole brzucha normalnie takie jak zawsze na @. Takze dopoki nie mamy czerwono w majtkach jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w poprzedniej ciąży miałam identyczne bóle jak na okres, identyczne, także one nie świadczą o "nie ciąży" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie budze od razu patrze czy jest czerwona plama , no teraz to na dniach moze przyjsc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, to dobry pomysl z tym kupnem sobie czegos ladnego, ja do poprawy sobie nastroju kupilam wlasnie coreczce komplet next dzinsy i bluzeczka;), bo na pocieszenie ze strony m. nie mam obecnie coliczac, chyba przechodzi jakis kryzys wieku sredniego, wciaz narzeka, chodzi niezadowolony, a wzsytko co ja zrobie jest zle, lub nie smakuje, oj nie wiem na ile starczy mi jeszcze cierpliwosci...dlatego tez w tym miesiacu zero z przytulania bylo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma co sie podlamywac jakimis glupimi bolami! : ) Ja wlaczam pozytywne myslenie i staram sie Wam je przeslac, zeby juz tu tak nie wialo smutkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina, no to na dobre wyszła mu ta seperacja, oj na dobre!!! jakby się jakoś upierał, albo nie chciał przyjechać w dni płodne, to mu zaserwuj trochę nerwów z rozstaniem, to może znowu przyleci jak ptaszek. Nie od dzisiaj wiadomo, że na faceta trzeba sposobu i krótko trzymać!!!!!!!!! lidka, dla ciebie też ta rada pasuje - bądź ostrzejsza dla m. bo chyba poczuł się za pewnie, że tak mu w tobie wszystko nie pasuje. na smyczy nikt go nie trzyma! A córcia musi super wyglądać w NEXT:) 25latka, rozumiem kochana, tak wiem co znaczy parcie na dziecko...pisałam kiedyś że mam je od 20 roku życia, a doczekałam się ciąży w wieku 27...uwierz wiem co to znaczy... jak w końcu poznałam tego który chciał dać mi rodzinę, to kłóciłam się sama ze sobą, czy przed ślubem już nie zajść, ale zdrowy rozsądek podpowiedział mi, żebym poczekała...oj długie były te miesiące do wesela, a ja nienawidziłam brania tych tabletek antykonc...ale doczekałam się... Ty 25latka jesteś jeszcze młodziutka, zobaczysz że zajdziesz w najbliższych miesiącach. Jesteś w formie. Lekarze mówią, że teraz to 40latki przychodzą i mówią, że chcą mieć 1 dziecko... damy radę dziewczyny! lidka, a ile lat ma twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś tak podły nastrój że wszyscy mi z drogi schodzą, aż tak w sercu kłuje na samą myśl o niepowodzeniu... Dobrze,że Was mam bo nikt inny tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, moja corcia skonczyla wlasnie 3 latka, a w ciaze zaszlam majac 28 lat. Zastosuje sie do Twojej rady, bede ostrzejsza bo chyba ma ten moj m. za dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sorry, male sporostowanie w ciaze zaszlam majac 29 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
25latka, po to tu jestesmy, aby sie wspierac, ja tez jestem wlasciwie sama jak palec, nie mam tu przyjaciol a i rodzinka i kochana siostra daleko, tylko moj m. niemajacy dla mnie ostatnio czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
lidka, czyli teraz masz 32. Rzeczywiście dobry wiek na 2 dzidzię. Ale miedzy mną a bratem jest 4 lata różnicy równiutko, więc kto wie, może za 3-4mc zajdziesz w ciążę i 4 latka będziesz miała różnicy między dziećmi - w sam raz. Moja mama (30 lat temu...) mnie urodziła mając 29, a brata 33. I mówi, że to najlepszy wiek:) Dziewczyny młode jesteśmy, tylko doczekać się nie możemy. Lidka, oj koniecznie tego chłopa trochę przetrzep bo mu się w głowie zaczyna przestawiać...pamiętaj, że to ty jesteś NAJ i urodziłaś mu piękną i zdrową córkę, więc niech nie podskakuje;) i niedługo urodzisz mu syna. Powinien cię na ręcach nosić! ja mojego strofuję co i rusz, niech lepiej nie podskakuje. Od kiedy jestem ostrzejsza i wymagam a nie tylko "misiu pysiu" to od razu chłop łagodniejszy się zrobił i nawet przypomniał sobie jak sie mówi "kocham cię". Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu serce, dziekuje ci za te slowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×