Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka nie czuj się odsunięta...my tylko się zobaczyłyśmy, a i tak teraz będziemy tu dalej plotkować, jutro już zapomnimy o fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje ze dostane w nocy @ albo jakos tak nie boli mnie nic wprawdzie ale jakos tak dziwnie sie teraz czuje. Ja bede w Warszawie w marcu jakos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna i silu to wy mozecie sobie na spacerki chodzic. zapraszam do zakopanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
jak fajnie, popatrzcie cala polske prawie tu mamy a i nie tylko co nie majunia;). Casuki babki ide lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane. ja dopiero pojde spac koło 3, bo sie musze uczyc. a tylko w nocy moge to robic. wiec jutro odezwe sie jak wstane czyli ok 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi podziwiam, ja to jestem ranny ptak, jak pośpię do siódmej to jestem szczęśliwa, ale za to mogę chodzić spać o 21.00 :) natomiast w tamtej ciąży to wracałam do domu z pracy 17.30 a o 18.00 już spałam, tak zupełnie na noc już i wstawałam dopiero rano :D teraz też już zasypiam jak mąż wraca z roboty bo jestem nieprzytomna, ale naszczęście budzę się po godzinie :) ciekawe czy Tobie się zmieni czy dalej będziesz mogła siedzieć po nocach a dzisiaj jest mi niedobrze od rana, wczoraj zjadłam na raz cały słoik ogórków kiszonych :/ co prawda mały ;) no ale i tak...a dziś na wspomnienie o tych ogórkach robię się zielona tak mi nie dobrze preggers jak tam sytuacja? 25latka, manina a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic czerwonego w majtkach nie zostalo zlokalizowane , wiec jest dobrze. Za to bola mnie coraz bardziej sutki ale to oczywiscie moze tez zwiastowac @! No ale w zeszlym miesiacu mialam jakies brazowe uplawy a teraz nic! :) Ach ta nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym ostatnio robilam test po 5 dniach od dnia@ i 2 krecha byla lekka wiec moze poczekam nawet do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z mniej widoczną kreską robiony był 2.01 od razu po owulacji, a ten z wyraźniejszą to z dzisiejszego poranka :) Na drugim zdjęciu ponumerowałam wszystkie testy i tak 1-3 to testy robione od 30.12-01.01 czyli wskazują owulację, test nr 4 robiony 4.01 czyli widzać, że już jest po owu i test z plusikiem z dzisiaj. Ach nowa nadzieja zagościła w mym sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna pogratulujecie jak zobaczymy na ciążowy takie same kreski :) jutro rano go zrobię i daję Wam znać od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok :) nawet nie wiesz jak się cieszę :D mam takie marzenie, żebyście wszystkie były wrześniówkami, ale już o tym mówiłam chyba 100 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dalej mysle ze to by bylo zbyt piekne gdybym byla w ciazy, wiec jakos sie mimo wszystko nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh ok, może się nastawisz jak zobaczysz 2 krechy :) a kiedy chcesz robić ten test? powiedz, że jutro :) a gdzie jest manina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że nie dostaniesz @, bo gdybyś miała dostać to byś dostała wczoraj a co do testów przypomniała mi się historia takiej dziewczyny, nie wiem może czytałyście to też, bo ja to czytałam chyba 100 razy, że..z tego co pamiętam do 11 dnia po terminie @ nie wychodził jej żaden test, ani nawet beta, a ona pomimo to nadal wierzyła, że jest w ciąży, bo tak czuła i oczywiście okazało się, że w tej ciąży jest ale zawsze się mówi, że beta to wychodzi bardzo szybko, a tu proszę dziewczyna musiała czekać 11 dni żeby jej wyszła...więc jak widać różnie to bywa z tymi testami i betą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak, a juz i tak wiem, ze ejstes w ciazy, piekne te tesciki, wiec nie slucham cie i gratulujr juz!! Reeee tez gratuluje, bo czuje, ze i ty jestes w ciazy!! U nas wczoraj bylo przytulanko, choc raczej nic sie z tego nie posialo, bo to byl moj 17 dc, a wy jak myslcie, moglo cos sie tam zafasolkowac? Od dzis moj m. wrocil juz do normalnosci, a raczej od wczoraj, na nowo zasiadl do komponowania muzyki, studo muzyczne odkurzone i wszytko gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Cześć dziewczyny! Od kilku dni sledzę Wasz wątek i chyba sie przyłączę do Was. Ja jestem w trakcie oczekiwania na @ lub na radosną nowinę. Nie staralismy się,tak jakoś wyszło :) bardzo bym chciała zostać mamą. @ spodziewam się w poniedziałek lub wtorek 16 lub17.01. na razie nie robie testu,żeby się przedwcześnie nie rozczarować. Moimi jedynymi objawami są: uczucie jakby rozsadzało mi biodra,czyli tak jak przed @ z tym,że w tym cyklu trwa to już od tygodnia i tempka 37st,ale to tez normalne przed @, no i lekki ból piersi. Z moim P.pozwolilismy sobie poprzytulać się mocno 01.01.w dni jak najbardziej płodne. A może to tylko moja podświadomość powoduje te objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×