Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
zaczekam cierpliwie cz mi sie @ rozwinie... Pregers, ja tez czuje ze jestes w ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyscie byly jakimis medium albo czyms takim! Bo strasznie bym chciala! Kochane kobitki jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, jak na razie cisza, mam wkladke ale nic nie ma, tylko ten raz jak na razie, rano...ale kluje mnie po prawej stronie podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki żeby Ci się w takim razie nic a nic nie rozwinęło :) a w poprzedniej ciąży miałaś to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, w poprzedniej ciazy nie mialam zadnego plamienia nic a nic, wszytsko cacy i ksiazkowo, idealna ciaza, bez wczesniejszego obliczania dni plodnych, owulacji itp, brak okresu po tyg., test zrobiony i pewna ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam dostawac @ chyba! Manina moze jakis trefny. Ehh jakis slaby dzien dzisiaj mamy. Bo Tobie juz i tak sie spoznia @ no nie?!? Beta CI wszystko powie w środe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, k.........wa mać, jak to negatywny???? jezu te testy to wszystkie jakieś beznadziejne są:(:(:( moje też jakieś były podejrzane, a dwa ostatnie jakie robiłam (co niby miały być wyraźniejsze) wyszły totalnie negatywnie, więc ja wiem, że u mnie nic z tego... manina ja naprawdę tą kreskę u ciebie widziałam, u mnie na tych 2 pierwszych była dużo mniej widoczna od twojej, więc u ciebie powinna być ciąża...i pokazała się w dodatku w ciągu pierwszych 5 min. Musisz poczekać na betę. Może ona rozwieje wątpliwości. pregg, okres?? szczerze, teraz ci zazdroszczę, ja jeszcze nie mam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina!!!! wierzyć mi się nie chce, ja na tym teście co wkleiłaś widzę drugą kreskę, tym co go wkleiłaś chyba 2 dni temu, to jest niemożliwe, że wyszedł Ci negatyw, Ty masz jakieś totalne jazdy z tymi testami...czekaj na bete do środy w takim razie pre czemu myślisz, że @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu byly mocniejsze te kreski, 2 testy pozytywne , teraz minus, normalnie mnie szlag trafi , na dodatek tak mnie brzuch boli ze co chwile sprawdzam czy mam okres , i non stop latam sikac , po co ja ten test kupowalam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, na tym teście płytkowym na stówę są 2 krechy!!!!! widać gołym okiem. może ten test dzisiejszy jakiś mało czuły?? wiesz powiem ci dla pocieszenia, że quick vue są strasznie mało czułe...nie ja pierwsza ci to powiem. na forach poczytaj, że quick vue nie pokaże ci ciąży, dopiero po dłuższym czasie, ale i tak bladą kreskę. beznadziejny jest. pre-test jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Manina ja tez uwazam zebys spokojnie czekala na bete. Ona CI prawde powie. Bo ja tez tam widze kreche wiec nie wiem o co chodzi z tym dzisiejszym. A mi sie wydaje ze zaczynam dostawac bo mam znowu jakies beznadziejne plamienie. I troszke pobolewa mnie brzuch. No Silu ja tez sie ciesze przynajmniej nowy cykl sie zacznie. :) Ale do gina i tak pojde jak tylko sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobilam jednk quick vue bo juz mi sie nie chcialo tam isc i kupilam po drodze jakiegos quixx ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna ale ładne krechy! tu to nie ma wątpliwości u ciebie żadnych.... zazdroszczę! tego pinka też robiłam, mi wyszedł totalnie negatywny. ja mam sytuacje jasną. dobrze wiedzieć, że pink też dobry, mają go w mojej aptece obok domu, choć ja czekam na zamówione pre-testy:) i wykorzystam je w następnym miesiącu, ale w dniu oczekiwanej miesiączki, przynajmniej będę się starała dotrzymać do terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! ja caly weekend bylam w szkole, wiec nie pisalam. silu, manina, preggers bardzo mi przykro. u mnie bez zmian. wiecej testow nie robilam, @ nie mam, bóle podbrzusza mam od wczoraj jak na @. wiec co 5 min biegam i sprawdzam. żadnych objawów ciązowych nie mam:( dzisiaj robie test z apteki. własnie jade go kupic, bo chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, bardzo chciałabym do Was dołączyć jeśli mnie przyjmiecie, śledzę Wasze losy od jakiegoś czasu a dziś kiedy pierwsze co włączyłam kompa po to żeby sprawdzić jakie macie wyniki testów :-?) stwierdziłam że muszę w końcu się odważyć i napisać bo (chociaż to dziwnie zabrzmi) "zżyłam się z Wami " czytają Was :-) ....o mnie: mam rocznikowo :-)29 lat, jestem z Siemianowic Śląskich, mam męża, mamy mieszkanie, starania trwają hm..z testami owu 7 cykl teraz jest a bez testów czyli bzzz bez zabezpieczenia jakiś rok, z testów owu wychodzi mi, że jutro jakoś ma być owulina więc działamy dziś z małżonkiem i potem "ulubione" czekanie i pytanie -udało się czy nie? heh...mam nadzieję, ze się w końcu uda, wiem że są pary które starają się i 3 lata jak ktoś wcześniej tu też wspominał ....myślę, że na każdego przyjdzie pora, jeśli nam minie 12 cykli z testami i się nie uda idziemy się kompleksowo badać, na razie dajemy sobie szansę bez napinki większej, a jak nie to będę mogła ginowi powiedzieć że 12 miechów z testami i nic- ratunku. ale gdzieś w głębi serca wierzę, że uda się i tylko muszę troszkę poczekać, a czekanie zostanie wynagrodzone 2 krechami ( takimi cudami jak dziś na teście owu :P) czytałam i słyszałam, że plamienie takie właśnie jak dziewczyny tu miewacie jak nic świadczy o ciąży- ale jedno-dwu dniowe , myśle preg i lidka że się Wam udało a reszcie dziewczynm na bank w następnym cyklu! wełna- uwielbiam ten Twój nick ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Silu, u Ciebie to sprawa jest jasna, ze w przyszlym miesiacu zachodzisz w ciaze, jak za pierwszym razem przy 1 ciazy, jeden strzal do srodeczka i dzidzius w brzusiu!!! Manina tak mi przykro, ale do poki nie masz @ to nie mozesz nic stwierdzic, juz nie jeden przypadek byl, ze teszy sie myla, wiec czekaj spojojnie na wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, witaj w gronie;), dzialaj zatem dzis owocnie z m. i informuj nas koniecznie! Ja nie wiem co mam mylsec o tym plamieniu, czekam jak sie dalej rozwinie, brzuch nadal boli jak na @..bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Isia :) dziękuję za uwielbianie mojego nicku :) bardzo mi miło :) na kiedy masz termin @? będziemy trzymać kciuki i czekać razem :) manina w życiu nie słyszałam o tym teście co wkleiłaś :) roxi wracaj z testem i mów co Ci wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia witamy w naszym gronie :) i udanego staranka jutro :) Pregg poczekaj aż się sytuacja rozwinie. Manina jak to jedna kreska?! Te testy to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi koniecznie dawaj zaraz znac!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosia tak , piekna jedna gruba kreska , ide spac , nic tu po mnie :) musze sie pozbierac wrrrr, bete i tak odbiore , wkoncu juz zaplacona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wy to normalnie takie fest fajne babki jesteście - że Wam tak z rana posłodzę :P:P dziś mam 14 dc cykle mam 28-31 więc .... 30/31/1 jakoś terminowo @ ma być - oby nie..... mamina dziwne masz akcje z testami-ja robiłam już wszystkie możliwe chyba rodzaje testów i raz tylko właśnie na pre-teście był plus jak nic ale za 2 dni @ była więc lipa,zobaczymy co ta beta powie roxi-3mam kciuki , za wszystkie 3mam kciuki, oprócz brzuszków bo to one muszą teraz za nas :P Silu dobrze prawisz- masz dzieciątko w domu więc jakoś może bardziej lajtowo te starania, a my biedne co nawet jednego nie mamy to nas to bardziej dołuje.... ale trzeba być twardym a nie miętkim i wierzyć w powodzenie, też myślałam ileś cykli temu że lepiej może się nie nastawiać pozytywnie i nie wyobrażać sobie siebie z brzuszkiem ale jednak zgadzam się (chyba silu o tym pisała) że pozytywne myślenie prędzej przyciągnie ciążę niż wieczny dół- na pewno się nie udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a może to nie był pre...na jakim teście jest plus? bo na innych są krechy pionowe, kurcze nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×