Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

chyba jeszcze nie pora na gratulacje czemu fatalny ? ja wlasnie wrocilam z miasta brrrr , kupilam pink express strumieniowy , zrobie jutro , plytkowe juz mnie irytuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina życzę ci wyraźnych 2 kreseczek jutro. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści... co do mojej sytuacji, to wg zaleceń test powinno się robić przynajmniej 12 dni od owulacji/zapłodnienia. Ponieważ ja nie mam cykli 28 dniowych, tylko dużo dłuższe, 20 dnia cyklu kiedy wspołżyłam, mogłam zajść. W takim razie test powinien wyjść dopiero w 32 dniu cyklu, jeśli liczymy 12 dni. A dziś mam 28 dzień, więc 4 dni trzeba poczekać. No bo tak na chłopski rozum - jak ktos ma owulację i zapłodniony jest w okolicach 14 dnia cyklu (u zdrowych kobiet) to im test dopiero wychodzi 14 dni później (tego 28 dnia cyklu). A ja robiłam po 7 dniach...więc trochę przesadziłam... powinnam poczekać 12 a nawet 14 dni dla pewności. Czyli do środy (po 12 dniach od zapłodnienia) lub piątku (14 dniach od zapłodnienia). tak jest logicznie... no chyba, że sobie totalnie wkręcam, bo oczywiście pragnę być w ciąży jak głupia... ale jeśli w niej nie jestem, to niechże ten okres jeszcze dziś przyjdzie, bo mam dosyć czekania na kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niecierpliwa haha , zrobilam go teraz , patrze nic , nie ma , jedna krecha , a na dodatek wynik za szybka , ktora ma ryse , wkurzylam sie , nie minelo nawet 3 min m otworzylam test zeby spojzec na pasek bez tego badziewnego okienka z plexy , i patrze jest :):):) slabaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, kochana gratuluję ci z całego serducha. Bardzo się cieszę, bo tak ci zależało, a chłop daleko! Ty to miałas nosa od początku, przyznaj się, bo z testami już walczyłaś hohoho dobre 2 tygodnie co??:) Już nie rób tych testów tylko do lekarza na betę i zaczynaj swoją przygodę z ciążą:) i wklej prosze zdjęcie to sie napatrzę na te kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina czekam...... na focię zaraz do mnie goście przyjeżdżają więc mnie trochę nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek przed lekarzem (13 dni po domniemanej owulacji) będę miała 33 dzień cyklu i wtedy zrobię test. To już normalny termin na test i wyjdzie. A do czwartku muszę się uzbroić w potężną zbroję cierpliwości przez duże C. mimo wszystko, nie tracę nadziei. Kurczę nawet więcej, ja myslę, że w tej ciąży jednak jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu jak wierzysz to tak bedzie , i nie ma gadania :) 3mam kciuki bardzo mocno , mi sie smiac ze mnie chce , wyslalam wam dzis 2 testy widmo na ktorych nie widac te kreski hehe , to tez nie macie na co popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja kreskę widzę! jesteś w ciązy kochana. już gratuluję. umów się do lekarza. ważne, że ona od razu wychodzi na teście w ciągu przepisowych 5min, więc dzidzia jest na rzeczy mówię ci! zazdroszczę. ja czekam do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu trzymam mocnoooo kciuki, ja sie na zapas wole nie cieszyc :) choc w glebi nadzieja jest , od 4 dni odmawiam o 15 koronke , wierze ze moje prosby zostana wysluchane :) ide do sklepu, mam ochote na pieczonki:) , dzis jak szlam bolala mnie pachwina lewa , ale czy to ma jakis zwiazek nie wiem, poki co dalej sprawdzam czy nie mam czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, ja tez ja tez ja widze, jest!!!!!!!!!! gratuluje z calego serducha!! yupppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina1, miałam dokładnie taką samą kreskę, ja uznałam test za negatywny a tu się okazało, że jestem w ciąży. Kreska blada, bo widocznie miałaś późną owulację. Robiłaś testem paskowym? zrób tak jak ja za 3 dni Bobotestem, zobaczysz dwie ładne kreseczki. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina1, bólami jak na @ się nie przejmuj. Jeśli jesteś w ciąży to będą Ci towarzyszyć do ok 6-7 tygodnia, nawet później sporadycznie. Każde kłucie czy w jajniku, czy w pachwinie jest jak najbardziej bezpieczne :) Zauważyłaś czy masz biały śluz? Ja miałam zawsze suchość przed @, więc tym bardziej się zdziwiłam, że ciągle jestem wilgotna i ciągle myślałam że to @ ;) Skoro już masz cień kreski, to zamiast katować się testami, idź na betę, będziesz mieć 100% odpowiedzi. W razie jakiś pytań, chętnie odpowiem, trzymaj się i dbaj o siebie! A reszta dziewczynek niech szybko dołączy do koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja tez widze druga kreske. JESTES W CIĄZY! OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani się nie obejrzycie, jak też takie będziecie miały. Już nie mogę się doczekać następnego USG, myślę, że fasolka już będzie wyglądać bardziej jak człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje , tak margotka mam bialy sluz , taki mleczno przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, badanie beta HCG w każdym miejscu gdzie pobierają krew. Nie musisz być na czczo, więc sopkojnie zrób w ciągu dnia. Ważne, by powtórzyć po 48 h, czyli po dwóch sniach, Chodzi o przyros, który powinien wynieść ok 60% :) Koszt badanie miedzy 20 a 30 zł. Jak ja odebrałam wyniki, przyrost byl prawidlowy, to czekałam do 7 tc na usg, wczesniej nie ma sensu a mozna już wtedy zobaczyć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli musze wykonac poniedzieli 2 testy , czyli np poniedzialek , sroda . tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak właśnie zrobiłam. Są dziewczyny, które bety nie robią tylko ida od razu do gina. Ja wolalam zrobic, miec 100% pewnosci i spokojnie isc ok 7-8 tyg. Mnie chodzilo o to, ze jesli przyrost jest prawidlowy, to ciąża rozwija sie prawidlowo, jeśli przyrost jest zbyt mały, to nie zawsze dobrze to wrózy dla ciąży, jakbym bez bety do gina, to owszem, ciaze potwierdzi, ale nic wiecej o jej rozwoju Ci nie powie. A ja wolalam zrobic to badanie i sobie spokojnie czekac na odpowiedni czas na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina wielkie Gratulacje!dolaczylas juz do grona "ciezarowek". ahhh jak ja bym chciala byc juz w ciazy! boje sie,ze reszta dziewczyn zaciazy szybciej ode mnie(czego Wam bardzo zycze) a ja zostane sama na tym forum ktora pewnie bedzie sie ciagle starala!POczekajcie tez na mnie heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe majeczka nie przejmuj sie , nie zostaniesz sama , a apropo jeszcze ciazy , ja biore kwas foliowy, cos jeszcze trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz, jedz owoce warzywa i w ten sposb dostarczaj witaminy. Taka mała fasolka dużo nie potrzebuje, wiec znajdzie wartosci odżywcze w tym co jesz po prostu. Ale o to juz zapytaj swoja ginekolog. ja zażywam kwas i witamine B6 na mdlosci. Nic wiecej póki co mi nie kazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×