Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

welna nie przejmuj sie , ja i tak pobilam rekord testowania w tym miesiacu , haha , ps, sliczne kreseczki , kiedy ja takie zobacze,,, ach , moj mnie juz wyzwal ze ja tylko testy kupuje , i ze zacznie mi kase wyliczac hehe , podesle wam moje paseczki widmo , pierwszy to w sobote , drugi dzis , tej samej firmy , ja juz chyba mam omamy :( pozatym po 2 dniach powinien wyjsc mocniejszy :( zasnelam dzis popoludniu i snilo mi sie ze mi mleko z cyckow leci, aaaaa masakra , juz schizuje hehe http://imageshack.us/photo/my-images/685/26582130.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym moze i co widac jak sie wytrzeszcz zrobi . na quixxie dzis nicccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje ze powywalalam szystkie testy wczesniejsze, bym teraz zrobila takie foto calosci z popodpisywanymi dniami hehe , mialabym ich z 15 :) to by byla pamiatka z glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, ten bliżej dołu to dzisiejszy czy sobotni? dla mnie oba pozytywne. Co ty nas tu nastraszyłaś, że negatywy dziś miałaś jak w ciąży babo jesteś! oj dziewczyny schizujemy już wszystkie w styczniu, wełna ty przodujesz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle 4 , 2 z soboty , 2 z dzis i zobaczysz negatywa :) ten na dole to z dzis byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dziękuję Ci, że mi tak ładnie napisałaś! koooochanaaaa jesteś!!! :) dziękuję, dziękuję, dziękuję! a jak tam w ogóle to Twoje dzisiejsze plamienie? manina ja Ci powiem szczerze na 1 czyli tym od góry nic nie widze, na 2 tym na dole chyba jest kreska, Ty w realu napewno widzisz lepiej...natomiast na 100% była kreska na tym teście 2 dni temu, a Ty go wtedy robiłaś z porannego moczu? bo te dzisiaj to chyba nie...może dlatego te kreski są słabsze, co?? siluetta popłakałam się prawie ze śmiechu, jak przeczytałam "wełna ty przodujesz" hahahahaha, no chyba masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi wielkie gratulacje !!!! przepiękny test :D:D wełna ja jak w końcu zajdę w ciążę to zrobię chyba z 30 testów zanim uwierzę :-) :-) także nie masz się co przejmować a jak masz ochotę to zrób jeszcze ze dwa :-) manina no z wytrzeszczem wlazłam prawie w ekran i kurcze nadal nie wiem czy coś widzę czy nie..... beta wyjaśni sytuacje z tymi Twoimi testami.. silu co to za woda.....nie mam pojęcia... dziewczyny a co z tabelką u Was? jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi szczeze gratuluje i wiatm wsrod mam:) bardzo sie ciesze nie jestem sama...juz troche wiem na temat ciąży wiec sluze pomoca:) jak sie czujesz????????? Mańka nie wszytsko skonczone czekaj cierpliwie na bete okaze sie @ nie ma wiec jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle cześć majeczka, cześć misiaczek- z Wami się jeszcze nie witałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna to jest calkiem normalny objaw kobiety ktora bardzo pragnie dziecka skasc to znam... ja tam mialam przy pierwszej ciazy teraz mialam i mam bardzo duzy dystants:) ciesz sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje oko to te dwa co sa razem to pozytywne jak nic...a czasem sie tak zdarza ze kolejny wychodzi negatyw a pozniej sie okaze ze jednak jestes w ciazy w koncu test to tylko test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina ja na tym dolnym tez widze wyrazniej!Wg mnie to ciaza jak malowana,ale zobaczymy co betka pokaze! Welna u mnie tez jestes rozgrzeszona,ja Cie doskonale rozumiem i znam te watpliwosci poki sie nie zobaczy malego na usg z bijacym serduchem!Wszystko jest w jak najlepszym porzadku!Niedlugo "go" "ja" zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 ale w tym roku już będzie 29,czas leci jak z bicza.... manina też uważam że beta wyjaśni sytuację bo raz pozytyw raz negatyw .. 3 mam kciuki w każdym razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina wiem, że jesteś o to pytana 100 raz, ale kiedy Ty ten okres powinnaś mieć? lidka pisz jak z tym plamieniem? no i dzięki dziewczyny za pocieszenie, trochę się bałam napisać, że zrobiłam kolejny test, ale tak w głębi serca chyba wierzyłam, że kto jak kto ale Wy to mnie zrozumiecie :) dzięki, kochane jesteście wszystkie :) ide stad na jakieś pół godzinki, bo moja córka właśnie z sanek wróciła ( w końcu jest śnieg!) i muszę jej coś do jedzenia zrobić preggers a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie Wam brzuchatki wszystkie :-) też musimy dołączyć, a macie Wy dziewczyny tabelkę bo chyba nie? a robimy może? jakie jest Wasze zdanie na ten temat ????????????????? a w ogóle to zastanawiam się jak to jest z częstotliwością bzzzzzz w płodne? jedni mówią że pauza do pozytywnego testu owu i potem codziennie a inni że od 10 dc co drugi dzień, ciekawa jestem jak było u Was mamcie? u mnie na razie jak widać nic nie przynosi efektów, ten cykl była pauza do 2 krech i od wczoraj działamy...może się w końcu Uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała tabelkę :-) to jak ją zrobimy? może staraczki nick............wiek..........cykl starań........termin @ Isia.............28...............7...................30/31/1 01.02. i Mamusie : hm ???? chcecie dziewczyny czy raczej nie? bo skoro nie macie to może chcecie a nie wiecie że chcecie czy nie chcecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek dziekuje za pytasz!u mnie pozytywnie!Fajnie dziaiaj minal dzionek. Isia jestesmy w tym samym wieku,ja koncze 29 w pazdzierniku. Jestem jak najbardziej "za " tabelka,to fajny pomysl. Ja przytulam sie od 2 dni codziennie,ale dziaiaj sobie raczej odpuszcze i zadzialam jutro:) Isia fajnie to wszystko napisalas hehehe to ja sie przylacze do tab majeczka_83 wiek 28 cykl staran 4 termin@ 04.02. Spadam jesc obiad i kapac mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick............wiek..........cykl starań........termin @ Isia.............28...............7...................30/ 31/1 01.02. i Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK:)).........24..................11...................19 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×