Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Isia witamy z nami! Milo wiedziec ze komus jeszcze poza nami nasze rozmowy dodaja otuchy! :) Mam nadzieje ze z nami zostaniesz na stale nawet jak juz CI sie uda i zobaczysz dwie krechy! :) U mnie jeszcze sie nie rozwinelo nic ale mysle ze jutro najpozniej dostane @ . Haha ale swietny ten test na usb ale wlasnie ciekawe czy dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kompie mozna odczytac nawet poziom hormonu , no moze dziala , 19 dolarow to nie jakis majatek , liczac ze jest na 20 razy , moze kiedys kupie dla eksperymentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preg -zostanę na pewno bo uzależniające jesteście... tym bardziej w gorącym okresie testowania :-) :-) manina świetne to usb, wiecie co ale apteki na nas zarabiają, nawet nie chcę liczyć ile kasy na setki jednych krech wydałam...ehh...bo człowiek dostaje jakiejś głupawki w pewnym momencie i 4 dni przed terminem robi test i wpatruje się dostając wytrzeszczu w wyimaginowaną drugą kreskę, jak ja się nie moge doczekać tej wyśnionej wymarzonej prawdziwej widocznej gołym okiem drugiej kreski...i takiej bety potem wysokiej i bicia serduszka i porodu ...eh daleka droga..ale musi się nam udać i się uda na pewno !! tadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina Ty wariatko1 :) Daj już spokój z tymi testami :P Dziewczyny kiedyś na pewno nam się uda, ja Wam to mówię! :) Bo bardzo tego chcemy i pragniemy :) Pregg jak nie teraz to niedługo znów staranka i oczekiwania także głowa do góry :) Najwcześniej to chyba ja teraz będę miała staranka skoro u Was nie ma jeszcze czystej sytuacji :( Mam na myśli Silu, Pregg, Manina,Majeczka, Lidka no i nasza nowa koleżanka Isia :) Laski jest nas tak dużo że "razem" damy radę hehe a co ma być to będzie ale będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wotajcie dziewczynki nie pisalalm przez weekend bo spedzalam go z mezem...wczoraj bylam na zakupach i kupilam sobie fajna ksiaze o ciazy porodzie i wogole...swietna...pozniej moge odeslac ktorejs:):) hihihi..jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dziewczyny, trzeba przeciez przyznac, ze staranka o te nasze wymarzone dzidzusie sa nawet nie takie zle prawda, w koncu jak juz zajdziemy w ciaze to nie ebdzie nam sie chcialo zbytnio ( przynajmnjiej ze mna tak bylo przy 1 ciazy) na przytulanka z lubymi;), a potem to wyczekiwanie, tez ma cos w sobie nieprawdaz? tez jest czescia calego procesu starania sie o baby, nawet przynosi pozytywna enerie, tak sobie mysle, ze te jedne krechy, ktore do tej pory nas nawiedzaly sa po to, aby pozniej z jeszcze wieksza radoscia przywitac druga kreseczke!! Moim zdaniem wszytsko ma swoj cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przeciez staranka same w sobie nie sa takie zle:) dlatego ja sie ciesze ze juz za 2 tygodnie bede mogla znowu szalec w lozu! :) ale tym razem na pewno z testami. musze miec pewnosc kiedy ta owulka tym razem :) i postanawiam ja ze wszystkie sie pozytywnie nastawiamy! i wierzymy dalej w to ze wszystko sie uda w przyszlym miesiacu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers przybijam Tobie piatke!!!! Ja juz jestem POZYTYWNIE nastawiona!!! Dziewczyny przybijacie piatki!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi, ale jadza, gratuluje kochana ogromnie, ale sie ciesze, baaaaaaaaaaaaaardzo baaaaaaaaaaaaardzo!!!!!! Teraz dbaj o sibie i baby, udanej ciazy!!!!!!!!!!! Piekne dwie grube krechy!!!!! Alez sie wzruszylam!!!!!!!!!!!SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dziękuję bardzo!!!!!!! Ja też sie strasznie ciesze!!!!!!!!! wiesz jak sie rozpłakałam jak zobaczyłam te 2 kreski!!!!!!!!!! jeszcze sie trzęsę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi placz kochana bo to lzy szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi kochana Ty szczęściaro! Ogromne gratulacje! Teraz to już chyba nie masz zadnych watpliwosci? :D Mamusiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Isia wsrod Nas! Roxi takie tesciki to ja bym mogla calymi dniami ogladac hehe:) piekny widok,GRATULACJE! A jednak testy owu sie sprawdzily SUPER! Manina jeszcze nie wszystko stracone,bede trzymala kciuki za Twoj pozytywny wynik w srode Ja jestem w trakcie przytulanek,bo czuje ,ze mam owu!Juz sie nie moge doczekac kolejnych testow.Kobiety w aptekach to mnie na pamiec juz znaja hehe.Czasami to az mi glupio isc po test,bo bywalo,ze szlam nawet 3 dni pod do tej samej apteki hehehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam! kochane jestecie!!! Już nie mam watpiwoci, teraz tylko czekam na wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, widzisz nie musiałaś długo czekać na ten piękny test. Gratuluję. Będziesz wspaniałą mamą! Niech kruszynka zdrowo Ci rośnie. Miłej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mokro w majtkach, jakby woda, kurna co to? ciągle myślę, że to okres, a idę patrzę a tu normalnie jakaś woda. wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE TESTY WIDOCZNIE BYLY POMYLKA, ZROBILAM DRUGI , NEGATYW :( nie jestem w ciazy :( nie wiem po co szlam na bete :( roxi gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi, jak dlugo starals sie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, każda z nas poleciałaby na betę widząc te twoje testy... ja mając dużo mniej widoczną kreskę już byłam gotowa lekarza prosić w czwratek o betę...ale tego nie zrobię. Wniosek z tego taki, że nie każdy cień drugiej kreski oznacza ciążę. Kreska musi być różowa. Może być bledsza, ale różowa i widoczna z daleka. Ja z synkiem jak w ciążę zaszłam pre-test mi pokazał właśnie bladą kreskę ciążową, ale była ona różowa. Więc jak będziemy teraz widziały CIENIE na wytrzeszcz oczu, to olejmy sprawę. Chyba tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina dobrze,ze poszlas na bete.@ jeszcze nie masz,a testy nie sa super czule.Moze to wczesna ciaza i testy nie sa w stanie jej wykazac,a tak w srode po becie bedziesz miala jasnosc czy zaciazylas czy faktycznie nie!Uszy do gory!Jeszcze nie wszystko stracone! Silu nie mam pojecia co to za woda Ci leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyszly te 2 ostatnio blade ale rozowe , blado rozowe , na zdjeciu tego niestety nie widac :( zle spojzalam na ten test co teraz robilam, jest jednak druga kreska , ale dalej blada , bardzo blada , ale tamte robilmam 2 dni temu wiec ten powinien wyjsc mocniejszy, chyba ze mi nie rosnie :( kupilam ten sam co 2 dni temu, i rzeklabym ze jest tak samo slaba albo i slabsza;/ do kosza z tymi testami, zwariuje przez nie ;/ juz zadnego nie robieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina jak masz nam zwariowac to lepiej juz zadnego nie rob i poczekaj do srody.A my czekamy razem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....miałam Wam się nie przyznawać, ale stwierdziłam, że za głupotę trzeba płacić, więc Wam napiszę ;) ;) może mnie rozgrzeszycie... pamiętacie, cały czas Wam pisałam, że ta ciąża do mnie nie dociera kompletnie, w dodatku jeszcze dzisiaj czuję się prawie dobrze (a całe poprzednie 2 dni było mi super niedobrze), więc...ja 30 letnia baba, matka, żona... ;) poszłam i kupiłam sobie kolejny test żeby sprawdzić czy napewno jestem w tej ciąży!!!!! jezuuu możecie mnie teraz zabić ;) oto on, wykonany 5 minut temu :P :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/641ebc0e39275822.html mi na łeb padło, przysięgam w tamtej ciąży zrobiłam 2 testy i koniec, a teraz nie dość że mi gin potwierdził, to ja cały czas szaleje! powiedzcie mi gdybyscie zobaczyły taki test to czułybyście się jak w ciąży??? bo mi trochę ulżyło, ale wiem że dopóki nie zobaczę tego małego gnojka to tym razem chyba nie uwierze! co się ze mną dzieje? sorry za taki długi post, musiałam się komuś wygadać, bo przecież mężowi nie powiem, bo by mnie zabił jakby zobaczył, że ja test robie :P wiem odbiło mi, ale mam nadzieje, ze chociaz tu mnie któraś zrozumie :) obiecuje więcej testów nie robię!!!!! ale dlaczego, ja wciąż nie mogę uwierzyć??? buuuuuuuuu boże mam nadzieję, że mnie jeszcze troche będziecie lubić i nie pomyślicie, że mi do końca szajba odbiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna serce, to zrozumiale, ze jeszcze nie wierzysz do konca, poniewaz to ogromna radosc, oczekiwanie i szczescie wielkie jest, ty sie z tego ogromnie cieszysz i dlatego niedowierzasz, radosc a zarazem i obawa, moze strach, dlatego te testy!! Serce moje, babo Ty moje, ja Ciebie rozgrzeszam i przyrzekam, ze jesli ja bym u siebie zobaczyla takie krechy to bylabym mego szczesliwa i w pewnej ciazy!!! ROZUMIESZ w ciazy!!!!;) zycze sobie i wszystkim pozostalym kobitkom, tu mi juz bardzo bliskim, aby mialy takie wlasnie kreski jak ty kochana!!!! Zatem ja cie rozgzeszam i sle zrozumienie, ale prosze uwierz w koncu ze jeszes w ciazy i nie testzj sie wiecej!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×