Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

roxi jestem tego samego zdanie co lidka, nie dajcie się zapędzić w kozi róg, usiądźcie i sami na spokojnie się zastanówcie czego chcecie, niech to nie będzie decyzja Waszych rodziców... ja niestety dałam się zapędzić w taki róg, wzięłam za namową rodziców ślub kościelny i wyprawiłam wesele, a wcale tak nie chciałam, chciałam cywila i bibe dla znajomych a nie wesele...a stało się inaczej i chyba żałuję, tzn nie załuję ślubu tylko tego że nie był on po mojemu... więc róbcie swoje a nie to co chcą inni właściwych decyzji życzę! powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Dopiero teraz mam chwilę i mogę coś napisać. Wczoraj miałam dostać @ i jak na razie brak. Drugi dzień się spóźnia,więc nie panikuję, poczekam jeszcze do jutra i dopiero wtedy zrobię test. Ciągle mam uczucie,że za chwilę dostanę okres,więc się nie nastawiam... Racuszek witaj w gronie staraczek - fajny masz nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem Welna jest mi przykro ale staram sie nie zalamywac. Zaraz zamawiam testy owu z allegro. 27.01 mam wizyte u gina moze on mi cos doradzi. co jeszcze doradzacie co by moglo pomoc zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka tego samego dnia mamy dzien @ w lutym ! :) bedziemy razem przezywac ten miesiac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi to jest Wasza decyzja,ale jesli moge cos dodac od siebie to dodam. Byc moze niedługo bede sama w podobnej sytuacji,ale my juz ustalilismy,ze najpierw wezmiemy slub cywilny,a po narodzinach dziecka ustalimy termin slubu koscielnego. Nie chce isc z brzuchem do ołtarza,poza tym nie wiem jak sie będę czuła.Jestesmy zareczeni,wiec nawet jesli teraz nasze starania nie wyszły to i tak wezmiemy slub. Ale ja uwazam,ze to jest decyzja Wasza i to co my tu napiszemy nie powinno mieć wiekszego znaczenia, najwazniejsze,ze sie kochacie i ze dzidzia jest juz w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilak
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7........................14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggi pisalam kilka postów o wspomagaczach. Oeparol - to jest wyciąg z wiesiołka. bierzemy go do 14 dnia cyklu, a potem odstawiamy. Wspomaga i odżywia śluz płodny. Ja go brałam w cyklu w którym zaszłam z synkiem. Kto wie:)może on pomógł. polecam. tani nie jest 30zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalas silu moze o femifertil? czytam same pochlebne opinie na jego temat i zastanawiam sie nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Podobno najlepiej go zrobic 14 dni po przewidywanej @. chociaz sa juz dostepne takie które wynik pokaża juz wczesniej,ja osobiscie robilam 14 dni po tym jak mi sie spoznial @ i wyszly 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzka, a kto by czekał aż 14 dni od spóżniającej się miesiączki, na pewno nie ja:) my robimy testy już 7 dni przed spodziewaną miesiączką i wpatrujemy się w kreski:P preggi, polecam ci artykuł: naturalne wspomagacze płodności http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21 femifertil to zwykłe witaminy...tylko nazwa ładna. no jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś cicho... chyba wszyscy czekają na jutrzejsze wyniki Bety MANINY:) Maninka, 3mamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja cały czas uwierzyc nie moge :( przykro mi bardzo :( ja bym soie dała rękę uciąć, że Ty zaciążyłaś....ehhhh chamski świat! trzymaj się i się nie smuć...chociaż wiem, że to łatwo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, tak, a ty też? ale wawa ogromna, pewnie mieszkasz 7 dzielnic dalej ode mnie... ja ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie, bo Ty wszystko wiesz :) więc może to akurat też, ja mam ten tzw. metaliczny posmak w ustach, który doprowadza mnie do szału i to przez niego jest mi też w kółko nie dobrze, cały czas mam ochotę zmienić smak w ustach i nic nie działa...znasz coś co by mogło zmienić tą ohydę? bo imbir to na mdłości a coś na zmianę tego smaku??? bo ja oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka dziekuje za doping,na pewno sie przyda:):):) No oczekuj na @ tylko ciesz sie z dzidziusia:) trzymam kciuki! Maninka jutro wielki dzien,nie moge sie doczekac kiedy rano wlacze lapa a tam bedzie wspaniala wiadomosc od Ciebie:) Pregg przykro mi,a bylam wrecz pewna,ze Tobie sie udalo.No nic na przyszly tydz bedziemy razem swietowaly 2 krechy:) Roxi nie dopisze nic od siebie,bo dziewczyny wszystko napisaly.Ja rowniez mysle,ze decyzja powinna nalezec tylko do Was.Ja osobiscie bralam slub po porodzie,jak corka miala 15 miesiacy i nie wyobrazalam sobie isc do oltarza z brzuchem.Decyzna nalezy tylko do Was,a nie do rodzicow. Racuszek witaj z nami staraczkami i mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszek jak widze Twoj nik to robie sie glodna, bez kitu ;/ ale bym zjadla takie racuszki mniam mniam , preggers przykro mi ale nowe staranka juz tuz tuz :) jej ja juz chce jutro, jakbym mogla to bym tam juz dzis siedziala , cala noc az do 7 , 30 , chyba sie tam zjawie juz o 7 :] i bede czekala w kolejce :)choc z drugiej strony tak sobie mysle ,,, jutro ostatnia szansa , jak wyjdzie wynik dobry bede sie bardzo cieszyc , ale jak nie wyjdze to strace wszelki nadzieje co do testow , i moj dol bedzie wrecz podwojny, tyle kasy wyrzuconej w bloto i t d , tak wiec niby sie nie moge doczekac , ale chociaz jeszcze troche mam nadziei , jutro albo bedze wieksza albo ja strace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, to pewnie bedziemy w tym samym czasie staranky czynily a potem razem testowaly i oczekiwaly, ale sie ciesze juz na to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamuje rece , chcialam sie umowic prywatnie , nie osc ze trzeba zaplacic to trzeba czekac , powiedziala : marzec , ja juz zalamuje rece . na dodatek robi mi sie slabo ale to chyba z tych nerwow, gdzie ja pojde do lekarza jak cos ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, trzmymaj sie i nie poddawaj, ja trzymam kciuki za Ciebie!! Bedzie dobrze, ale w glowie mi sie nie misci i nie moge wrecz uwierzyc co piszesz na temat wizyt u gina, a raczej proby sie umowienia na nia, szok, dla mnie nie znane, ale wierze, ze znajdziesz kogos w koncu!!! Moglabym pomoc jakbys byla z okolic Poznania, moja kuzynka jest dobrym gin., ale to chyba Tobie za daleko prawda? Uszy do gory kochana, bedzie dobrze!!! Ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Majeczka i Racuszek- to mamy podobnie bo u mnie dziś owu obstawiam :-) i starania trwają dzień 3 a jak się nie uda to następny cykl jak Gosiak napisałaś co 2 dni taktykę wdrożę... Preg szkoda strasznie..... uszęta do góry, następny cykl nowa nadzieja :-) to czekamy teraz na Lidkę i Maninkę :-)noi Silu też nowy cykl ... Roxi co do ślubu to powiem Ci że my sami sobie wszystko zorganizowaliśmy i było fantastycznie,Msza i potem 3 godzinny obiad z muzykami z teatru -bomba, kto chciał zdążył się schlać ( łącznie z państwem młodym..hehe)i posiedzieć i pogadać ale kulturalnie a nie całonocna męczarnia- to moja opinia.. wełenka -uroki ciąży , współczuję bidulo ale niebawem na pewno przejdzie wszystko i będziesz się w pełni cieszyć ciążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja słyszałam o femibion natal classic dla kobiet chcących zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maninka nie możliwe żeby prywatnie takie terminy były..musi być więcej ginów przecież....na nfz to się domyślam że ciężko...no pod górkę tylko... eh.. nie denerwuj się, ktoś się musi wcześniej znaleźć może jakaś inna przychodnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci co maja dobra opiniemaja dlugie terminy :( a ci ktorych wszyscy odradzaja na forach to nawet nie wiem, alejak ktos ma same negatywy to wole sie nie umawiac :( co slysze to marzec i to mnie dobija ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, Majeczka właśnie ja nigdy nie wiem kiedy mam tą owulację, dlatego od dziś chce non stop tak do niedzieli ;) mam nadzieję że już niedługo będziemy razem się cieszyć z 2 kresek :) Fajnie że podoba Wam się mój nick (to jeszcze taka moja szkolna ksywa, jakoś ostatnio mi się przypomniała hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×