Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :P winka jak najbardziej i Reddsa pomarańczowego mniaaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, no choc Ty;), ja tez lubie winko, i moj m. rowniez, wiec dolaczam sie do tych statystak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe lub Reddsa pomarańczowego mniaaaaaaaaaaaam :) Tylko Ty teraz w ciąży to tylko ewentualnie malutko winka czerwonego :) Ale ja jeszcze mogę się napić za Ciebie jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ja tez lubie sie napic winka albo piwka!:) ale moj chlop nie. Ale to dobrze bo zawsze ja moge sie napic a on prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe lub Reddsa pomarańczowego mniaaaaaaaaaaaam :) Tylko Ty teraz w ciąży to tylko ewentualnie malutko winka czerwonego :) Ale ja jeszcze mogę się napić za Ciebie jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, no choc Ty;), ja tez lubie winko, i moj m. rowniez, wiec dolaczam sie do tych statystak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kawe - i to jest mój nałóg :) tak poza tym też lubię czasem napić się winka lub piwka, głównie w weekend dla reelaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, dolaczam sie do owej statystyki, ja roniez lubie winko, pije czesto wieczorkami z m.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kawę - i to jest mój nałóg. Winka i piwka też lubię się czasem napić, głównie w weekendy dla relaksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja rowniez dolaczam sie do owej ststystyki, lubie winko i czesto pije wieczorkami z m;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez lubie winko sobie popic, czesto wieczorkami z m. sobie serwujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20071020310214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20071020310214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez chetnie winko popijam, wieczorkami zwlaszcza z m. jak corcia juz spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewczyny,ze ci Wasi M to niepijacy,bo moj maz to jest piwoszem!Chociaz ja tez lubie piwko i czerwone winko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez chetnie winko z mezusiem popijam, wieczorkami zwlaszcza jak corcia spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś się dzieje z forum :) dobrze wiedzieć, że nie tylko ja pijąca jestem, bo już się przestraszyłam ;) a teraz to szlaban na 9 miesięcy, a potem jeszcze karmienie...uuuu długo się nie napiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja i ja też lubię winko i drineczki :-) ale nie palę a mąż popala :-( i piwko czasem trzaśnie :-) a kawę to uwielbiam ale piję 1 dziennie z mojego czajniczka magicznego z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum się zepsuło:( niby nie dodawało postów a jednak się dodawały i wyszło ze ja 10 razy to samo napisałam, hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum się zepsuło:( niby nie dodawało postów a jednak się dodawały i wyszło ze ja 10 razy to samo napisałam, hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kawoszka:) uwielbiam kawusię taką babską:) czyli mliko plus cukier:) nie wspomnę że kocham kawy z cafe w biegu/coffee heaven/sturbucks mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę to ja też uwielbiam:) najlepiej latte mniaaaam :D Laski a spod jakiego znaku zodiaku jesteście? :) ja bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ja skorpionica;) z listopada. Nawet chciałabym rodzić drugą dzidzię w listopadzie:P więc daje sobie 2 miechy teraz na starania:) lubię ten miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu u Ciebie to pewnie złoty strzał i po sprawie będzie:) także żadne dwa miesiące kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak, a ja ryybka, za marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×