Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Puszek testowalas juz? Odezwij sie koniecznie!!!! Mam nadzieje ze Ci sie udalo!:) Trzymam kciuki! U mnie niestety nie moze byc tak pieknie;p moj narzeczony teraz z etapu szczescia przeszedl do przerazenia. ;p nie odzywa sie, caly czas mysli, cos oblicza, co chwile tylko praca praca. ale wiem ze mu to przejdzie ostatnio mial dokladnie to samo, hehe po tygodniu mu przeszlo i pozniej skakal ze szczescia:) jednak to jest wielka zmiana, i naweet ja sie zzastanawiam jak to bedzie. powiedzialam mojej mamie o ciazy, a ona uradowana na maksa, juz chce kupowac lozeczko, ale ja powstrzymalam;p Welna jestem pewna ze dzieciaki beda sie strasznie kochaly, na pewno beda mieli male konflikty przy dojrzewaniu ale, nie bedzie zle!:) Silu ja za Ciebie mocno trzymam kciuki!:) No i Lidka!!!!!!!! Macie zaciazyc! Ja Wam przepowiadam ze niebawem!:) Ciekawa jestem co tam z Muna, nie odzywa sie do nas:( moze z wrazenia od 2 kreseczek nie jest w stanie narazie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek_nie_okruszek
Wsciekla furia! BlEE dalej jedna kreska. Ale @ ciagle brak! Objawy jak na @ i na ciaze wiec moge sobie jeszcze powkrecac ze cis z tego bedzie ale przy ostatniej ciazy jak mi sie @ spoznila 4 dni druga kreska byla taka mega ciemna a ta dzisiaj to nawet cienia nie ma zadnegi :*) po poronieniu malalm torbiel na jajniku (9 cm) ale sama sie wchlonela wiec moze to znowu to. Ale nadziei nie trace jesli do pon nie przyjdzie to znowu TESTUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek no jasne ja zawsze tu pisalam ze nadzieja jest dopoki nie ma @! :) pisz do nas jak sie rozwija sytuacja, kto wie moze juz niedlugo zobaczysz 2 krechy!:) Misiaczek jak u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek_nie_okruszek
Hm... Nie mam jeszcze dzieci, boje sie miec ale bardzo chce, nie wiem jak wy ale jak narazie nie chodzi mi tylko o to zeby miec dziecko ale przede wszystkim chce byc w ciazy! Bylam przez 8 tygodni i to byly najpiekniejsze tyg mojego zycia, to poczucie wyjatkowosci, ze bede miala dziecko ktore bedzie cale MOOJE :-) Ja po prostu marze o tym aby byc w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam dzis jakis lekko brazowy sluz, dziwne i niepokojace, boli mnie jajnik jak na okres a to znaaaaaacznie za wczesnie na okres, martwi mnie to... A co do stosunku siostra plus siostra, dopisuje sie pod welenka ;), ja mam tez siostre, te jedna jedyna, jest starsza ode mnie o 1,5 roku, mialysmy i wciaz mamy wspanialy kontakt, najlepsze psiapsioly, najlepsze kumpele, wiez nierozerwalna i tak silna, ze caly swiat moznabyloby na niej zwiesic a ona i tak nie peknie, zawsze moglam na nia liczyc i ona na mnie, choc ja mlodsza jestem, zawsze ja bronilam i oddalabym za nia zycie, skakalam jak maly szparag (zawsze bylam chuda i drodna) jak ktos jej dokuczal, kiedys, jak bylysmy same w domu a ona miala sie mna opiekowac, po tym jak bawiac sie w chowaanego, zachaczylam sie kolczykiem o firane i ona nie mogac sciagnac mnie z tej firany, zawiesila sie jak ja i tak sobie dyndalysmy na tych zaslonach przez kolejne dwie godz. az mama wrocila z pracy!!! Jest dla mnie ogromnie wazna, zaraz po corce jest jej miejsce w moim sercu!!! Dobrze, ze dostalam siostre a raczej to ona mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem, to od nas samych, od nas rodzicow, tak naprawde zalezy w glownej mierze stosunek miedzy rodzenstwem, od tego jaki dajemy im wzror do nasladowania, nie zapominajmy, ze to my rodzice jestesmy pierwsza grupa odniesienia dla naszych pociech, to na nas beda sie na poczatku wzrowac, nas nasladowac...bez wzgledu cyz bedzie to relacje siostra-brat, siostra -siostra, czy tez brat-brat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg @ nie przyszła 29 test robiłam i była jedna krecha , ale robiłam go pod wieczór wiec może dlatego , nie wiem puki co będę czekać jak się nie pojawi do poniedziałku to zrobie test z rana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek_nie_okruszek
Misiaczek wiec w poniedzialek razem testujemy. TRZYMAM KCIUKI. Bo jak narazie @ ani widu ani slychu dziwne ...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek oczywiście razem raźniej :) Ja trzymam kciuki za Ciebie . ja mam lekkie tylko bóle w brzuchu nic wiecej , no ale te bóle mam juz od 27 wiec ciężko powiedzieć czy to @@ czy też " II "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek-nie-okruszek
Jednak testy nie kłamały, właśnie do mnie przyszła @, dawno nie czułam się tak rozczarowana... okropne uczucie gdy w końcu spóźnia ci sie @ i okazuje sie ze to nie ciąża tylko PO PROSTU ZWYCZAJNE DWUDNIOWE OPÓŹNIENIE! Ale nic to, wkrótce nowe staranka, chyba muszę kupić testy owu bo jeszcze nigdy z nich nie korzystałam. więc najwyższy czas, życzcie mi powodzenia... Misiaczek mam nadz że chociaż tobie się uda w pon, TRZYMAM KCIUKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, lidka popłakałam się ze śmiechu jak sobie wyobraziłam jak dyndacie z siostrą na firanie : ))))))))))))))))))))))) padłam! :D masz super siostrę :) dziękuję Ci za link do artykułu :) zaraz sobie poczytam puszek przykro mi :( wpisuj się do naszej tabelki i będziemy trzymać kciuki za przyszły cykl misiaczek powtarzasz jutro test? ja się nie odzywałam znowu, bo jak pisałam wcześniej byłam przeziębiona, ale wydawało mi się, że już mi przechodzi, natomiast wczoraj tak mnie powaliło na łopaty, że nie byłam w stanie ręką ruszyć, myślałam, że od kaszlu mi płuca wyrwie, taki ból że szok, przy każdym kaszlnięciu zwijałam się z bólu....poleciałam dzisiaj na dyżur do lekarza, na szczęście narazie to tylko wirus i nie mam nic w oskrzelach ani płucach dzisiaj mi ciut lepiej, mam przepisaną flegaminę i rutinoscorbin i kurde oczywiście nie wiem czy brać, bo lekarka średnio mi się podobała szczerze mówiąc, bo np. chcąc obejrzeć mi gardło otworzyła okno na oścież żeby mieć lepsze światło! a ja siedziałam oczywiście rozebrana przy tym oknie...brak mi słów, a jak zapytałam czy mam brać jeszcze czosnek to powiedziała mi że, nie ponieważ czosnek NIC nie pomaga tylko jest brzydki zapach! poważnie dziewczyny, myślałam że padnę, chyba zasugerowała mi że czosnkiem ode mnie jedzie ;) bo jestem nim ostro naszprycowana :) natomiast mi czosnek zawsze pomagał i pomaga, lepiej niż lekarstawa...ale to już szczegół... no i teraz nie wiem, brać czy nie brać (flega i rutino) ? czuję się lepiej więc cały czas się łudzę, że jutro będzie jeszcze lepiej a nie chcę szkodzić dziudziuchowi lekarstwami, tym bardziej, że te plamienia miałam itp. macie jakieś doświadczenie w tych lekach? byłe i teraźniejsze ciężarówki? ps. sorry, że się tak rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna,gdybym ja byla na Twoim miejscu to nie bralabym tych lekarstw,a wlasnie czosnek,mleko i miod pila,duzo lezala w lozku i poczekala az przejdzie!Ale to tylko moja opinia! A swoja droga to ta lekarka niezle porabana byla!:) Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki majeczka za opinię, mi właśnie też jakaś 10 intuicja mówi, żeby jeszcze nie brać...na razie właśnie czosnek, mleko i miód biorę ps. w gabinecie było tak zimno, że lekarka siedziała w kurtce :D masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna!!!!!!!!!!!!! nie bierz rutinoscorbinu za nic! Ja slyszalam ze jest wczesnoporonny! mi lekarka powiedziala ze w ciazy z lekow mozna tylko tantum verde na gardlo! i ja polecam tez syrop prenalen dla kobiet w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pre! kurcze ja też czytałam, że niektórzy lekarze absolutnie zabraniają tego inni natomiast nie...nie wiem już o co chodzi z tym rutonoscorbinem...w każdym razie teraz to ja już na pewno nie wezmę...liczę że czosnek stanie na wysokości zadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek przykro mi:( wiem ze to straszne uczucie, sama to przezywalam! :( Powiem Wam tak, że ja w tym cyklu, czyli w cyklu w którym w niewiadomych okolicznościach zaszłam bralam olejek z wiesiolka., nie wiem czy to on pomogl, ale na pewno nie zaszkodzil!:) Takze polecam kupujcie i jedzcie!:) Lidka serio zabawna historia, i cięzko mi było sobie to wyobrazić ,ale się uśmiałam! :) Co do mnie to cały czas niestety mam to okresowe uczucie, i coraz bardziej sie stresuje, jak jutro bede rozmawiala z lekarzemm, na pewno o tym wspomne! No i dzisiaj ból głowy nieziemski połączony z mdłościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welenko kochana nie wiem jak to jest z tym rut. ale ja bym pewnie nie brała, jesli oczywiscie jest inne wyjscie na wyleczenie sie, a mysle ze to co jest w rut, spokojnie znajdziesz w cytrynie, pomaranczy itd, takze herbatka z cytryna miodem pomarancza i imbirem i bedziesz jak nowa w ciagu kilku dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre moim zdaniem naprawdę nie masz co się martwić tym "okresowym uczuciem" to tak po prostu już jest bólu głowy i mdłości współczuję, mnie głowa w 2 ciążach bolała na początku niemiłosiernie, w 1 brałam paracetamol (podobno apap też można), a w tej nic, bo w tej to w ogóle boję się głośniej kaszlnąć ;) poleż sobie, to też czasami pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgrafkaZielona
Hej! A ja już nie mogę się doczekać, kiedy zrobię test. A tu czekania a czekania.... Dziś dopiero 2 dzień, a gdzie tam do 10 dnia :)))) Mam przeczucie , że jestem w ciąży, ale to pewnie dlatego, że bardzo bym chciała ;) Tak mi troche bulgocze w brzuchu i jakoś tak dziwnie mi tam i już sobie chciałam wmówić, że coś tam dzieje, ale mój mąż powiedział, że to pewnie coś z jelitami hihi :) Jak to czekanie może sie dłużyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgrafkaZielona
Dziś mam też zgage, ale mój mąż też ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ja mam bardzo dobrego lekarza. cieszy sie naprawde dobra opinią i właśnie on kazał mi brać rutinoscorbin. i ja biore go już od 2 tygodni i jest wszystko ok. czytalam tez w internecie i jest bezpieczny. z dzidzia wszystko ok. a ten miod i cytryna itp teraz ci już nie pomogą bo na to juz jest za późno. ale zrób tak jak czujesz. jak sie boisz to nie bierz. ja biore i ufam mojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam ze welno kochana my juz jestesmy w drugim trymestrze i taki lek jak rutinoscorbin nie ma wplywu na dziecko. co innego kiedy na poczatku sie kształtuje. ja mysle ze jest jak najbardziej bezpieczny na tym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiadomo ze na ten temat, tak samo jak na inne sa podzielone zdania. jeden uważa że absolutnie nie wolno a drugi powie że to ok. tak samo było w temacie pracy margotki. zdania były różne i i tak najlepiej sama mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi dzięki za info no tak czyli zdania są podzielone...a decyzja moja :) ehh ja chyba jednak mimo wszystko postawię na czosnek i łóżko boję się, głównie przez te plamienia, które jeszcze dokładnie tydzień temu miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, ja własnie trąbie tu od 100 stron o olejku z wiesiołka, ale chyba nie wszystkie mnie posłuchały:) ja jak zaszłam w ciążę, też go brałam tylko pare tabletek, no zdążyły wystaczyc:) jutro ide do apteki zakupić ponownie. bierzcie dziewczyny, bierzcie wełna, rutinoscorbin ok w II trymestrze, ale weź se samą wit c, dla bezpieczeństwa. lecz sie domowymi sposobami, ten caly prenalen dla kobiet w ciąży na mnie akurat guzik działał, ale jest w nim to co ty bierzerz: sok malinowy, czosnek i kilka innych jakiś naturalsów. więc po co wydawać kasę? pij sok malinowy na noc, to się wypocisz, czosnek i mliko na noc. Bedzie dobrze!! puszek, misiaczek, nie martwcie się. Ja jestem tu od tak dawna, jak wy zaciążycie to ja nadal tu będę, jak ten kołek ostatnia, to tak na pocieszenie;) kupcie wiesiołka proszę was!!!!!!!!!!!! i zaczynać brać od 1 dnia cyklu. exe, ty też se kup:) ja spędziłam cudowny weekend z moim synkiem. Kocham go nad życie. A teraz spędzę czas z mężusiem, bo czeka. lecę buziunie dla wszystkich p.s. wełna nic mnie tam na dole nie kłuje kurna, a dziś 13dc:( do dupy to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne tyle opinii co ludzi , ja jednak po poronieniu nie bede ryzykowala niczym , nie mozna palic w poblizu 100 m ode mnie, alkoholu nawet nie powacham, a lekow za nic nie wezme! ;p Po prostu kazdy ma swoje doświadczenia, a poza tym kazda ciaza jest inna, u Roxi nic sie nie dzieje, a Welna ma plamienia, wiec ja tez bym nie ryzykowala pewnie. Silu no widzisz ja Ciebie wreszcie posluchałam i było warto jak się okazuje! :) I kazdej z Was polecam też zakupienie i branie do owulacji. Ja nie jestem zbyt dobra w braniu lekow bo zapominam, wiec tego tez pobralam tylko kilka tabletek i wystarczylo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×