Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pre kurcze powiem Ci, że moja promotorka to też była taka jędza, że myślałam, że się zesram zanim mi przyjęła prace mgr. Poprawiałam ją chyba 100 razy a może i 101! Czepiała się o wszystko, każdy przecinek, każdą źle postawioną spację, nie mówiąc już o moich wynikach ze statystyki, bo ja musiałam badanie przeprowadzić...szkoda gadać, aż mi dosłownie jeszcze teraz ciśnienie skoczyło jak sobie przypomniałam ;) także trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się, ja jestem przykładem tego, że nawet jak promotor cham to i tak może się udać! :D a u mnie stara bida...siedzę i czekam :) bolą mnie pachwiny i mam nacisk na tyłek niesamowity, ale ja mam już to od dawna, więc się tym nie sugeruję, wczoraj bolał mnie długo brzuch jak na okres, ale potem przeszło i to tyle...małemu chyba dobrze w brzuchalu...ehhh chciałabym już urodzić, bo nie mam siły, bez kitu, nie mam siły dla małej, nie mam siły z nią łazić po tych placach zabaw, ani się z nią bawić, wkurza mnie to strasznie, szkoda mi jej, ale moja niemoc jest silniejsza ode mnie...a ona już też się nie może doczekać na brata, więc bracie wyłaź! ;) noooo i jeszcze to, że porodu się boję z każdym dniem coraz bardziej, już nie myślę o niczym innym, tylko jak to będzie, jak to będzie? mam tylko nadzieję, że chociaż ciut lepiej niż za pierwszym razem... pre który Ty masz już tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaa tyle sie napisałam i wszystki mi znikło :( Ale w skrócie. Pregg ja załamałas mnie bo ja tez musże do rozwiązania napisać swoja pr magisterską :( Mam jakieś 20 stron ale do poprawki. Narazie zmieram materiały... Kurczę jak czekam na maleństwo to wydaje mi się, że grudzień jest tak daleko, ale jak pomyśle że mam oddać do tego terminu pracę to trzęse gaciami że tak mało czasu zostało... A co do kurtki, to tez mi się wydaję ze sie nie opłaca. W zeszłoroczną juz ledwo się miszcze. Może pożyczę coś od mamy ale coś mi się wydaje, że nie bede miała wyboru i bede musiała kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco ja mam termin oddania 22.09 też już mam tylko poprawki, cała praca napisana, ale promotor to cham po prostu daje mi taki komentarze, ze szok. Np. mialam 2 spacje miedzy wyrazami to napisal ze nie bedzie tolerowal takiego niedbalstwa i ze mam sie porzadnie wziac do roboty;p az sie odechciewa. Hehe dzieki Welna mam nadzieje ze masz racje i i z tym chamem da sie obronic;p Jeszcze co do kurtki to ja mam na szczescie jeszcze taka parke sprzed 2 lat ktora jest szeroka i tylko w pasie sciskana, wiec mam nadzieje ze ona sie nada na czas po porodzie. Welna mam nadzieje ze Twoje obawy sie nie spelnia porod bedzie szybki i prawie bezbolesny;p Ja poniewaz sama jeszcze nigdy nie rodzilam naiwnie w takie porody wierze:) Meczace musi byc takie bieganie z dzieckiem na place zabaw, dla mnie wyjscie z psem w te upaly jest okropnie meczace, takze wiekszosc czasu spedzam w domu. A jak w ogole Natalka? Ja mam juz 26 tydzien, i w tym tygodniu mam ochote na monte, ktorego nigdy nie lubilam:D i jem i jem i jem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pre też miałam fazę na jogurty i inne serki :) widocznie dzidzia potrzebuje :) co do promotora, to pocieszę Cię, że ona się tak czepiała, czepiała, ale na obronie była bardzo miła i w ogóle komisja też miła, to już tylko jest formalność, więc obrony nie ma się co bać...oby tylko skończyć pisać, a potem z bani :) a Nati ma się nieźle, szaleje mi tu, właśnie za moment do mamy jadę więc będzie miała jakąś rozrywkę w końcu, a ja może odpocznę chociaż 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez się trochę czepiał ale tez dużo mi pomagał. tzn kazał dużo pododawać ale dzieki temu miałam o 20 str więcej niz zamierzałam. A na obornie był bardzo pomocny i wyluzowany :) U nas broniła sie dziewczyna z brzuszkiem i dla niej wszyscy byli milutcy, żeby tylko za mocno sie nie denerwowała :) :) A ja mam straszna jazdę na punkcie owoców. Mogłabym je jeść cały dzień. Wczoraj kupiłam kilogram winogron i kg nektaryn i dzisiaj juz nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gdy byłam w ciąży to jadłam kilogramy pomarańczy :D a żeby było śmieszniej to zagryzałam je czekoladą z nadzieniem truskawkowym heheheh jak teraz o tym pomyślę to mnie mdli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie mąż się smieje jak jem ogórki kiszone z keczupem, bo słodniego mi brakuje. Póżniej sama pewnie bedę wsponinać to z niesmakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,tak sobie myślę... czy jest szansa na zapłodnienie jeśli starania były 3 dni przed owulacją? w owulację jednak nic nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop87---------jasne ze są szanse I TO BARDZO DUŻE wlaśnie ja z sexu przed owulacją jestem w 11 tygodniu ciąży:) o wiele większe szanse poczęcia dziecka są przed owulacją niż w samą owulację a co do testów mi 2 kreski (slabo widoczne)pokazało dopiero 5 dni po terminie okresu,wszystko zależy od indywidualnego stężenia hormonu hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej cisza. Dolegliwości które przypisywałam nadchodzącej miesiączce minęły ale test znowu wyszedł negatywny. Zostały mi tylko mdłości, choć może to reakcja na stres? Już sama nie ogarniam tego wszystkiego... Uspokoję się i w weekend albo nawet później zrobię kolejnego testa. Nadzieja wciąż się tli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preg u nas wszystko ok. malutka robi mi fale na brzuchu cały czas. do terminu zostało jeszcze niecałe 4 tygodnie. w piątek mam wizyte to dowiem sie ile waży i czy sie odwróciła główką. welna a ty masz jeszcze wizyte u gin? czy juz czekasz na poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop 3 dni przed jak najbardziej mozna zasiac ziarnko:D Dziewczyny ktore juz byly w ciazy badz sa, pamietacie moze mniej wiecej ile przytylyscie w ciazy do 26 tygodnia?? bo ja zaczynam sie martwic ze za malo tyje, jem nie wiem. Teraz mam na plusie 4,5 kg a czytam na roznych stronach ze powinnam do tego czasu przytyc 8-10 kg. z jedenj strony wydaje mi sie to bardzo duzo ale u mnie waga ostatnio stoi w miejscu. Loco ile Ty przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam 24 tydzień prawie 7 kg do przodu. I wydaje mi sie że to trochę dużo. Teraz waże 62 kg. Moja przyjaciółka w całej ciązy przytyła 6 kg a dzieciaczek był idealny po urodzeniu ważył równo 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie przejmujcie sie waga podczas ciazy!!! Okres ciazy, to jedyny okres, w ktorym mozna sobie pozwolic na wiecej i nie majac wyzutow sumienia przybywac na wadze!!! prosze was nie popadajcie w jakas paranoje;) Moj przyklad, w ciazy przytylam 17,7 kg i co....przed ciaza wazylam 58 kg a pol roku po niej juz tylko 55, przy wzroscie 175 cm, wiec nie ma sie co przejmowac zbyt duzo iloscia przybytych kg, naturalnie nie nalezy tez przesadzac, ale wszytsko tyktuje organizm... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ale ja sie martwie ze za malo tyje,a wcale nie ograniczam jedzenia czy cos. Jem normalnie to na co mam ochote i ile mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn no nie martwie sie tylko bardziej zastanawiam, ale pewnie jest tak jak wszyscy mowia ze kazda kobieta ma zupelnie inaczej i nie ma co patrzec na jakies wytyczne srednie i inne. Dlatego dalej wcinam sobie monte:D bo dalej mam na nie smaka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobię niczego nie odmawiam :) to jedyny czas kiedy mozna pozwolić sobie na wszystko oczywiście staram się nie przesadzać z fast foodami i słodyczami. Z tym, że ograniczenie słodyczy to zalecenie lekarza. Lepiej zjeść owoc albo jogurt :) Jak duzo przytyję to trudno, to normalne pózniej i tak pewnie wszystko strace, wystaczy wziaść się za ciebie. A narazie kocham swój brzuszek nawet jeżezli oznacza to dodatkowe Kg. Oczywiście że nie chciała bym przytyć 30 kg ale żadna z naś nie chciała by tylu na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej Laseczki, Pregg ja sie zastanawiam nad tym samym co prawda jestem w 20 tyg. Ale mam takie wahania wagi ze wychodzi na to ze od poczatku ciazy przytylam tylko 1kg, tyle ze ja tez jestem pulchniutka i mozliwe ze organizm nie domaga sie za duzo bo zabiera to co potrzebuje z mojego tluszczu? Nie mam pojecia, jak na razie lekarz mowi ze wszystko ok i tym sie kieruje. Co do smakow to ja aktualnie zajadam sie caly czas danio brzoskwiniowym, odrzuca mnie od mies chyba wszystkich ale za to ryby moglabym wcinac caly czas. We wtorek mam polowkowe, i mam pytanie, polowkowe jest robione w 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej 2d robią. Zależy jaki lekarz ma sprzęt i czy chodzisz prywatnie. Tak mi się wydaję. Ja byłam prywatnie u innego lekarza i miałam 3d. Ale mój prowadzący zrobił normalne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja miałam tak jak Loco pisze, normalna wizyta u mojego gin prowadzacego normlane usg na 3d musialam sie oddzielnie umowic do specjalisty, tam tez mialam dokladne pomiary i badania Synka:) Może Wełna już na porodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Wlasnie tak mam, ze zapisana jestem osobno na to usg to moze sie zalapie na 3d, w koncu place za to 250zl. Tez sie zastanawiam nad puchnieciem nog, bo mi nie puchna i nie bola wieczorem tyko rano jak wstaje:| nie raz wstaje i ledwo chodze bo az stopy mnie bola. Welna pewnie odpoczywa przed wielkim wydazeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem, jestem biegałam wczoraj cały dzień z córką po placach zabaw, a potem po sklepach dlatego się nie odzywałam roxi zrobię dziś foto jak się umyję i ubiorę, bo aktualnie siedzę w mało gustownej koszuli w serduszka :) u mnie bez zmian... syyyynuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wyyyyyyyyyyłaźźźź!!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lidka :) ja się jednak czuję jak słoń, serio serio przytyłam jak na dzień dzisiejszy 13,5 kg dokladnie, więc w porównaniu z poprzednią ciążą to sukces, ale pomimo to czuję się jak gruuubooooo, baaaardzo gruubo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Wełna Ty wariacie :P Pięknie wyglądasz a gadasz że jak wieloryb, weź się puknij w czółko kochana :) Apel do synka Wełny: SYNU WEŁNY WYCHODŹ JUŻ I OSZCZĘDŹ TROCHĘ SWĄ MAMUSIĘ :) Lidziu jak u Ciebie? Płodniaki już były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×