Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gosiak666 ............26..............9......................30.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 taka j.................31..............31(5)..................21.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień Hej, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo mnie nie było troche. Odnośnie tego bielactwa to mam różne dni, czasami mam doła strasznego a czasami nie myślę o tym tyle ale przeszkadza mi to i baaaaaaaardzo chciałabym z tym coś zrobić. Niestety nie wiem co u was, pobieżnie przebiegłam tylko bo byłam na wczasach w tunezji i nie miałam jak tam czytać. Teraz dochodzę do siebie a jest ciężko bo było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się tak nie nakręcam, jak zwykle trochę wyluzowałam więc nie rozpaczałam że @ przyszła. Lidka to trzymam kciuki za pozytywny test. Taka j witaj spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja już nawet szukam pozytywnych akcentów braku ciąży, co innego mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, taka j chyba was rozumiem, u mnie podobnie...jak dostaje ten okres to mowie do meza: przynajmniej moge sie dzis napic winka;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja się już chyba godzę z tym, ale ja już czekam na zajście 3 lata!!!! chyba wielu by sie poddało po takim czasie, choć nie ukrywam, że jest mi smutno jak się dowiaduję o kolejnej ciąży, a ostatnio nawet 42 letnia kobieta u nas w pracy zaszła w ciąże, to jej pierwsze dziecko!!! szok, a ja 10 lat młodsza od niej i nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j ja mam 26 lat i nie mam w ogole dzieciaczka, Wy z Lidka to macie chociaż po jednym a ja? Lidziu ja mam tak samo, myślę sobie że przynajmniej mogę się zrelaksować przy winku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę Was za to winko!!! wstrętne baby smaka robią! ;P gosiak a Ty się nie przejmuj, ja miałam 28 lat rocznikowo jak urodziłam córkę i wcale nie czułam się staro jak na 1 dziecko luuuzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Gosia...ja 3mam kciuki, że ta laparoskopia coś wykaże, a jak nie to czekam z Tobą na inseminację. I będziesz miała max 27 jak urodzisz więc tu nie marudź:) ja też jak wełna miałam 28 rocznikowo jak urodziłam synalka:) lidka, nie dziwi mnie, że cię test kusi skoro tak się staraliście mocno, to nadzieja sama rośnie w oczach. Jeszcze ze 3-4 dni się wstrzymaj. ja mam rzyg w gardle 24h, więc tak średnio u mnie. Czas leci powooooooli, a ja już bym chciała mieć usg i wiedzieć, że maluch zdrowy. 3mam za was mocno kciuki. Taka j, ja cały czas myślę, że inseminacją zaszłabyś od razu mając drugiego malucha i być taką młodą!!! przestań oglądać się na innych. Jesteś młoda, płodna i zdrowa. Czasem choć człek zdrowy nie wychodzi to i tamto, trzeba pomóc szczęściu. Ja bym już dawno kombinowała z insemi. To jest twoje marzenie...nie możesz sie tego wyrzec. Nie da się... Mocno 3mam za ciebie kciuki szczególnie! odwagi! nie bój się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobilyscie mi smaka, moze nie na wino ale piwa to bym sie chetnie napila. ostatnio napilam sie karmi ale mialam taka zgage straszna ze pol wylalam. zgaga to ostatnio moj codzienny problem. OGIEN NORMALNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym smutnym powiem że czekałam 6 lat i nic. Później się okazało że moje owulacje były jak totolotek. Przychodziły kiedy chciały a teraz czuję że na 100% ale test negatywny . Tak tu trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riosa - witamy w naszym gronie :-) a ja tak z innej beczki: KOT MI OBSZCZAL KOLDRE - D W A razy :-( co ja mam z nia zrobic? na balkon na noc wystawic? ;-( a teraz mała zołza poszła spać. w nieobsikany skrawek kołdry :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że tylko mojego kota postraszyło bo mi w pokoju narobił :/ Lilith ja moją wciskam do pralki i piorę ale to dlatego że jest dość cienka i spokojnie się zmieści, nie wiem jaką Ty masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze 7 testów owulacyjnych takich z allegro, nie wiem kiedy je zacząć robić, dzisiaj mam 8dc. ale zupełnie nie wiem kiedy zacząć, choć ja do nich nie przywiązuję wielkiej wagi bo wiem, że to troche kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, ja urodzilam KOnstancje majac 29 lat, wlasiwie to juz koncowka...miesiac przed 30-stka, wiec glowa do gory!!! Rosi witaj w gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie troche mnie wkurzało, że mam dostać okres akurat na wczasach i faktycznie dostałam 30 dc. i miałam go przez 2 dni, można nawet powiedzieć, że przez półtora dnia!! chyba ten klimat tak zadziałał na mnie z czego się ucieszyłam :) bo mogłam znowu potem korzystać z atrakcji wodnych do woli. na początku nawet pomyślałam, że może jakimś cudem się udało zajść w ciąże choć to było bardzo wątpliwe w tym cyklu bo po pierwsze ten okres taki krótki a po drugie męczyły mnie mdłości od ok. 27 dc i w sumie nawet dzisiaj jest mi leciutko niedobrze no ale nie jestem oczywiście. Przynajmniej nie miałam długiego okresu na wczasach. Mój okres zwykle trwa tak 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja pomyślę o tej inseminacji ale to tak za 2-3 miesiące dopiero bo teraz jesteśmy w okropnej sytuacji finansowej, jak wszystko pójdzie dobrze to za 3 miesiące powinno być troche lepiej to wtedy pomyślę o tym, teraz to nawet nie mam co myśleć bo przecież ten zabieg też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna u mnie wszystko ok. ale juz troche jestem zmęczona. coraz ciężej mi sie w nocy podnieść z łóżka, i już nie mam ochoty nic robić. nic mi sie nie chce. torby mi sie nie chce spakować. rozstępy mam już takie że masakra:( leje mi sie z piersi strasznie. nogi puchną. znowu mam rano mdłości. zgaga mnie męczy. ok ponarzekałam:) a co u ciebie welna? jakies postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dwa testy oba negatywne ale do miesiączki mam tydzień więc sama nie wiem czy się nakręcam czy nic z tego. Córkę urodziłam jak mialam 30 lat więc teraz to byłby cud:) Co do kotka i kołdry to kotka bym wystawiła na balkon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. Ja w poprzedniej ciąży nie opierałam się na niczym jak już byłam w ciążu a nie wiedziałam o tym kupiłam mikroskop owulacjny i on nigdy nie wykazał u mnie owulacji przez dwa lata a teraz kupiłam testy owulacyjne i niby coś tam jest ale w 100% to bym nie powiedziala. Ja zaczęłam testować 13 dnia dwie kreski były dopiero 17 cykle 32. Teraz w miarę regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riosa ja chyba zacznę właśnie ok. 12dc, nawet nie po to, żeby sprawdzić czy będzie ten dzień tylko, żeby to wyrobić bo mi to niepotrzebnie leży bo i tak na to nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam... Moje starania stoją w miejscu, mąż 1,5 miesiąca temu wyjechał i za tydzień ja dojeżdżam do niego... na stałe przeprowadzamy się do Norwegii, i dopiero tam zaczniemy od nowa :) SILU, WIELKIE GRATULACJE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilysmy z kicia z weekendu do domu i ta pierwsze co, to pomaszerowala do swojej kuwety siusiu :-) a teraz slodko zwinieta w kocyku spi Troszke mnie zalamalyscie. Wszystkie sie o drugiego dzieciaczka staracie a ja... Za 2 tygodnie 30stka i nic:-( do malpiszona 7 dni zostalo a ja nic nie czuje. Cycki miekkie, sluz taki jak zwykle w fazie lutealnej... Zostane juz chyba tylko kocia mama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith nie mów tak, na pewno się uda, ja trzymam kciuki za ciebie z całych sił!!! nemira myślę, że na nowym miejscu na pewno popłyną jakieś bardziej sprzyjające prądy i się szybko uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi może Welna rozpoczyna rok szkolny na porodówce? ;) :D Moja @ sobie poszła i starania ruszyły pełną parą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu czuję się fatalnie, jest mi dzisiaj bardzo niedobrze, mam wrażenie, że zwymiotuję, nie wiem co mi jest, mam nadzieję, że nie przywlokłam niczego z wakacji, troche zaczynam się martwić. mąż ma duże problemy z uszami, bolą go bardzo. kurde co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×