Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

to takie uczucie jakby zlapalo i nie chcialo puscic, teraz mam bulgotanie w brzuchu i troche puszcza, ale bulgota jakby sie cos przelewalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct ten test ma czułość 25ml/ul czyli standardowo. Mam strasznie mieszane uczucia, z jednej strony chcę już go zrobić z samego rana a z drugiej wolałabym poczekać ale w sumie to jeśli mam się rozczarować to lepiej wcześniej mieć to już za sobą :) Jutro rano robię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba byla kolka albo skurcz bo minelo naszczescie , ale tragiczne uczucie , bulgotanie dopiero jakby popuscilo ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina to daj znać od razu :) Ja dam znać ok 8 rano co wyszło. Jak mam termin @ 12-13 to już chyba powinien wyjść. Aż mam takie motylki w brzuchu na samą myśl o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny zalezalo mi na tym miesiacu bo moj luby zaczyna cos sie wahać nie wiem czy w przyszlym miesiacu bedzie chcial sie starac:( a poza tym jutro mialam termin porodu i jest mi teraz poczwornie przykro:( naprawde mialam nadzieje ze teraz sie uda:( a tu wyglada na to ze nic. zobacze jeszcze kilka dni na pewno wytrwam bez testu jesli nie dostane @ bo cos podlamal mnie ten dzisiejszy jak zaden inny. na dodatek bylam dzisiaj w swoim ulubionym lumpeksie gdzie sa zawsze piekne rzeczy dla dzieci i w b.dobrym stanie i kupilam 2 rzeczy, a jak sie okazuje to dalej nie beda potrzebne:( sluz mam dzisiaj jakis bialy taki mega bialy, ale pewnie zakonczy sie on @ wiec juz sie nawet tym nie pocieszam. trzymam kciuki za reszte! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers nie przejmuj sie , jeszcze nie wszystko stracone poki okres sie nie pojawil , ja klade sie spac , jak wstane zrobie tescik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka, manina czekamy na wieści :) roxi powtarzasz dziś test? preggres nie załamuj się tym testem, zrobiłaś go przed @, nie z porannego moczu, wszystko się jeszcze może zmienić, nie piszę tego żeby Ci dawać złudną nadzieję, ale sama wiesz że ten test niczego jeszcze nie przesądził, zrób test z porannego moczu, powinien być bardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... U mnie dziś jedna wielka czerwona gruba krecha :( Pink test robiony z porannego moczu w 28 dniu cyklu przy cyklach 30-31 dni. Od razu po tym zrobiło mi się niedobrze i brzuch mnie zaczął mocno boleć także pewnie @ przybędzie. Preggers mi też jest strasznie przykro, liczyłam że w tym miesiącu się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka przykro mi :( ja niestety dziś nie jestem dobrym pocieszycielem, bo sama mam giga doła i stresa przed wizytą, która nawet nie wiem czy się odbędzie :( pewnie powinnam iść na inne forum wylewać swoje żale, ale jest mi tak dobrze z Wami, że nie mogę się rozstać... też mnie boli brzuch z nerwów, mam już dziś wszystkiego po dziurki w nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz by wykazalo :( nie jestem w ciazy ;( chlip chlip na dodatek brzuch boli bardzo na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
a jakie wiesci od Ciebie Roxi? zrobilas dzis rano test?melduj!nie trzymaj nas dluzej w niepewnosci!trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh juz mam dzien do d,,, mi sie nawet w nocy snilo ze wstaje i robie test ;/ no coz, czego ja sie spodziewalam :( welna daj znac jak po wizycie u gina :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina przykro mi :( a kiedy Ty masz mieć @ bo mi się już wszystko myli... pocieszę Cię, że ja też mam dupny dzień, w kupie raźniej ;) dam znać po wizycie, ale ide dopiero na 16-tą i w ogóle nie wiem o której wejdę...i czy w ogóle wejdę, ale najwyżej będę na kolanach klęczeć pod gabinetem ;) albo zagrożę że mu jądro wyrwe jak mnie nie przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe welna to powinno poskutkowac :):) ja dostalam 15 grudnia okres , opozniony 5 dni , mialam dostac 10 , wiec w tym miesiacu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teoretycznie jeszcze 5 dni...kurcze ja pomimo tych waszych negatywnych testów i tak trzymam jeszcze za Was kciuki mimo, że się nie znamy strasznie Wam kibicuję, było by super gdybyśmy razem mogły przechodzić ciążę... manina Ty się już długo starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dlugo , tzn ja juz od 6 lat chce , nie zabezpieczalam sie , tylko przerywany bo moj maz twierdzil ze jeszcze nie pora i mam czas, ale w glebi ludzilam sie ze przerywany zawiedzie. a terazz w grudniu byly pierwsze starania od 24 do 1 ,bo oboje bardzo chcemy , i to tak boli , ze przez 6 lat nie moglam bo nie chcial , , a teraz kiedy chcemy lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej jakos godzilam sie z tym faktem , ale kiedy moj rowniez zapragnal dziecka wkoncu po 6 latach to moj instynkt macierzynski wzrosl o 500 % . o niczym innym nie mysle tylko o tym by stworzyc wkoncu pelna rodzinke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
negative!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina wiem że to czekanie może doprowadzić do szału, tym bardzej jak już się tak bardzo chce dziecka...ale zobaczysz, że Ci się uda, wszystko jest kwestią czasu, tym bardziej, że Ty nadal masz jeszcze te 5 dni do @, a nawet jak nie teraz to rozpocznie Ci się zaraz kolejny cykl...a tymczasem pokorzystaj z wolnego czasu bez dziecka, idz do kina, na zakupy, na imprezę do białego rana, zobaczysz ze bedzie Ci kiedys tego brakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
i dla mnie to dupny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz prez 3 miesiace nie mam na co liczyc , mojego w tym miesiacu nie ma , za miesiac bedzie ale pare dni i w nieplodne , za 3 miesiace go znow nie bedzie caly miesiac , a 4 miesiac to pewnie znow w nieplodne :P to byla idealna okazja , a moze to dziwnie zabrzmi ale ja jestem typem domownika, nie imprezuje , ostatnio na dyskotece bylam w wieku 18 lat , jakos tak wole zacisze i spokuj .tak wiec moje kolejne starania nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja juz sie poddaje, po roku staran...nic...juz i sie nie chce, mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc jak ktos sobie odpusci to wtedy mu sie udaje ,,, lidka nie przejmuj sie , ja do tej pory nie pottrafie sobie wytlumaczyc czemu tak jest ze ktos kto nie hce to np wpadnie i zajdzie w ciaze , na jakiejs imprezie , a te co sie staraja maja tak trudno, no poprostu nie potrafie tego wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powycinalam karteczki z nikami starajcych sie , zabieram sie za losowani, ktora pierwsza zajdzie :) moze czary tu pomoga haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×