Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co chodzi

facet, który wyczekuje

Polecane posty

Gość o co chodzi

mam kumpla, który dwa lata temu wyznał mi, że świata poza mna nie widzi. ja uciekłam, bo nic do niego nie czułam. przez ostatnie parę miesięcy w ogóle nie utrzymywałam z nim kontaktu, miałam nadzieje, że mu "przejdzie". ale mu nie przeszło, mimo,iz spotykałam się w tym czasie, ba, nawet mieszkałam z kim innym. od miesiąca jestem sama i on o tym, wie, znowu próbuje się do mnie zbliżyc, a mi z tym jest bardzo źle, bo właściwie nie mam mu nic do zarzucenia. po prostu nie ma chemii. o co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa pomadka
o milosc tylko jednostronna bo ty na nie, on na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooste
nie podoba Ci sie wizualnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu o tym :) Dziwi mnie, dlaczego tak niewielu ludzi potrafi ze sobą rozmawiać ? A \"chodzi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa...\" :D Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
mówiłam!! rozmawiałam, tłumaczyłam, powiedziałam wprost, ja mam 29 lat, on jest starszy, wydawałoby się, że dorośli ludzie, wystarczy pogadać. on mi na to, że będzie czekał, że może zmienię zdanie. przecież to paranoja, moi znajomi to widza, zaczynają komentować, że jestem okrutna (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo chyba jesteś
;) a nie może się w nim zwyczajnie zakochać ;) po co tak uciekać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
cóz wydaje mi sie ze jedynym rozwiazaniem jest totalne odizolowanie sie od niego nie odbieranie telefonów unikanie... skoro rozmowa i tłumacznia nie poskutkowały ale swoja droga... czy ty przypadkiem nie wysyłasz mu pozytywnych impulsów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
cos mi sie zdaje ze ten topik juz wymarł;) a ja sie tu płodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×