Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jazdowicz

W sobote seks

Polecane posty

Gość Jazdowicz

witajcie.Mam dziewczyne.lat 18.W sobote mowiła mi ze za tydzień czyli teraz bedzie sie chciała sie kochac( mocno rznąc)Jest dziewica.Mam pytanko do chłopaków i dziewczyn.Prezerwatywa-jaka firma i czy tylko wystaczy jak ja bede zabezpieczony i przed spuszczeniem wyjde z jej misi.zeby nie zaszła w ciaze.a ONa?jakies tabletki 0-ale zeby nie musiała isc do ginekologa prisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuu żeby nie musiała iść do ginekologa ;> no wiesz ... mężczyzna powinien byc odpowiedzialny !!!! sam ja powinieneś zagonic do lekarza nim rozpocznie wspołżycie ! wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
na jak to okresliles "ostre rzniecie" raczej sie nie nastawiaj jesli ona jest dziewica... raczej na bardzo delikatny seks... mysl przede wszystkim o niej bo dla niej raczej pierwszy raz nie bedzie przyjemny... no i - wyslij ja do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale niezly z ciebie
dupek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz rozpoczac wpolzycie a masz zerowe pojecie o antykoncepcji. Radze cos poczytac w necie chociazby i sie douczyc.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazdowicz: powinno wystarczyć, co do firmy to nie eksperymentuj tylko zainwestuj w durexa, ewentualnie pepino lub contimax. jak masz problemy z przedwczesnym wytryskiem zastosuj durex performa :D mam nadzieję, że potrafisz dobrze założyć gumkę - sprawdź, zeby nie było powietrza, bo inaczej może pęknąć (wtedy pozostaje ==> Postinor czyli jednorazowa tabletka antykonepcyjna \"tuż po\" (nie moze być rutynowym środkiem antykoncepcyjnym bo zawiera b. dużą dawkę hormonów!), tyle, że one są tylko na receptę w aptece, ale jak przyjdziecie z płaczem do pani z apteki, to powinna się zlitować i sprzedać Wam jedną :P ). Najlepiej wyjdź z niej przed finałem, tak jak pisałeś... Niech dokończy Ci ustami, jest tyle fajnych sposobów... Jak masz jeszcze jakieś pytanka to wal śmiało. Do usług :) Pozdro. PS wbrew temu, co Ci obiecała, na Twoim miejscu nie rżnął bym jej z całej siły, bo dziewicy to nie słyuży... Po rozdziewiczeniu poczekajcie z 10 dni aż się wszystko zabliźni i potem rżnij zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×