Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDP

Uważam że najlepszymi kochankami są żonaci faceci

Polecane posty

Gość GDP

znudzeni dotychczasowym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod warunkiem
że to nie mowa o seksie z małzonką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDP
to chyba jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mężatka
Master czy to jest odpowiedź na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też meżatka
no..prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona wcale nie twiedze ze tak nie jest jak napisalas ..nie sprawdzalem tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDP
mała ty juz lepiej nic nie pisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP dlaczego??no?? :P spróbuję bronić autorki, człowiek chce się wyzbyć instynktów, trzeba go wszystkiego uczyć, więc może to mieć znaczenie, żonaty może sprawdzać się codziennie a trening czyni mistrza, no i nie się czego spowiadać więc mniejszy stres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem takiego zdania
temat zależności...fakt nie jest to zasada...ale! ja bym skłąniała się do tego że z wiekiem przychodzi większe wyrafinowanie, smaczek...stąd może opinia że jesteśmy lepszymi kochankami...wiemy już co chcemy i jak rozpalić siebie i partnera... tu tkwi sedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny post potwierdzajacy:) piszesz z wiekiem, a mężczyźni są jak miejsca parkingowe najlepsze, wiadomo -zawsze zajęte... więc wychodzi na to, że żonaci są NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem takiego zdania
i to jest słuszna konkluzja...malutka >>> taki wniosek i ja wysnułam ale nie napisałam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee.najlepsze jest to co nieznane .to czego nie przezylismy.a nie monotonia z jednym a ze ten drugi czy trzeci jest zonaty czy jest kawalerkiem to nie ma znaczenia byleby mial w sobie to cos co nas pociagnie w otchlan sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jest tak nie wnikajac w przyczyne rozpadu ze najgorszymi kochankami sa rozwodnicy.i pewnie tak jest bo zamiast sie kochac walcza ze soba ,kluca sie i rozwod gotowy a czemu tak jest???bo nie umieja tego robic. a to ze jeszcze przed rozwodem ktoras pani stwierdzi ze zonaci sa najlepsi nie musi oznaczac ze tak w istocie jest.bo to sprawa doboru ,dopasowania sie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO 🖐️ nie rozmawiamy o czymś więcej, tylko o seksie to jedyna enrgia jaką mamy a wolność może być niebezpieczna wazne by umieć przemienić seks, coś jak węgiel i diament, kiciuś o otchłani seksu nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicius nie ma takiej możliwości:P potrzebuje jednej z tych rzeczy: podziwu, szacunku, namiętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę doborowe towarzystwo maalutkiej i myszkirudej podzielę się z Wami dowcipem:) Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, kurwa, to moja! Teraz idę po pańską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDP
Morfeusz jak bedziemy mieli ochote poczytac twoje wypociny, zajrzymy na twoj topik, a narazie zrob nam ta przysługe i... spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×