Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDP

Uważam że najlepszymi kochankami są żonaci faceci

Polecane posty

Gość GDP
bo takie miał byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDP MOZE TAK TEGO
EROTOMANA KICIUSIA WYWAL MORFI JEST OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP Słońce nie bądź taka niemiła dla Morfeusza to, że on nas nie lubi nie znaczy że my też tak musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP - bardzo szanuję to że jesteś właścicielem topicu, co nie umiejsza faktu że należy się ogólny szacunek dla każdego rozmówcy który chce zabrać głos w rozmowie, przywitać się, podzielić się jakimiś swoimi spostrzeżeniami...nawet humorem (sytuacyjnym zwłaszcza).:):):) Temat topicu wydał mi się interesujący...ale już nie przeszkadzam i najmocniej przepraszam.. Morf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDP
morfi jest ok??!!! w zyciu nie widziałam bardziej ciotowatego faceta niz Morfeusz a kiciuss przynajmniej ma to czego nie ma Morfii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius oprócz stulejki
i kg sera nie ma się czym pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilon
to kurczę bardzo mało w życiu widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP - skąd wiesz co ma Morfi...na pewno zgodnie z tematem topicu jest żonatym facetem i...resztę odkryje kobieta która tego zechce dokonać GDP - nie wysilaj się na słowa krytyki, tym bardziej na swoim topicu - to buduje zły wizerunek (czyj zastanów się):):):) Pozdrawiam Morf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa morfi, masz racje szacunek nalezy sie kazdemy, co widac bardzo czesto na waszym topiku:O wystarczy ze pojawi sie nowa osoba pod pomaranczowym nikiem wy zaczynacie najezdzac na nia:O maalutka ty wiesz ja wiem...i wszystko jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASP TO DYSKUSJA O SEKSIE
a nie o kibicach pilkarskich a tak prywarnie - co masz do Warszawiaczków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciusiowi nic nie trzeba
imputować.Jest głuchy jak pień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz nie mam zamiaru robic z siebie kogos kim nie jestem sztuczne pozy, maski to wasza domena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wyście poszaleli?? kłócić się o topiki? i Ty Morfeusz taki duży chłopczyk a zachowujesz się jak dzidzia, eh, będzie ładnie wygladac na topiku, to ma ładnie wygłądać? te Wasze kreacje, dlatego Ci powiem tam nie piszę, smieszy mnie ta sztuczność, nie ma dla mnie nic gorszego niztakie udawanie, szanuję ludzi i pogłady ale mi to wisi jak będzie wygladać, mogę napisać gdzie mam ochotę myszkaruda czego nie rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka...do czego pijesz...nikt nie kłóci sie o topiki - raczej robi sio sio (w podtekście \"spadaj\") z mojego topicu... maalutka rozczarowujesz mnie... do GDP...gdybym chciał zakładać maskę po prostu pisałbym na pomarańczowo aby nie być rozpoznawalnym...i co powiesz o maskach... teraz masz prawo (o ile czujesz taką potrzebę) pojechać po mnie...ulżyj sobie...przecież tylko to w tych czasach potrafimy robić... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaruda dlaczego tak sięboisz? możesz spox pod moim adresem:) mam swoje zdanie na ten temat, rozumiem ludzi, ADP może miała powód, zauważ że jak zerknę na tamten top to bronię Morfiego, ale po akcji z fotką nie piszę tam, powodu jaki podałam, dla mnie to kreacje, same puszenie ego Morfeusz no coż nikt nie jest doskonały:D każdy ma prawo do oceny innych, ja się nie obrażam, nic mi się od tego nie stanie zdejmij okulary słoneczko i nie oceniaj ludzi przez pryzmat jednego czy drugiego głupiego topiku, nie szukaj czarnego kota w ciemnym pokoju gdy go tam nie ma, ja skomentowałam dyskusje na tym topie teraz, teraz pisałeś, że będzie źle wyglądać gdy ADP wyraziła swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka...ja czekam tylko na dokończenie Twoich wywodów do mnie (gdy korzystałaś z innej formy komunikacji). chcę się dowiedzieć od Ciebie prawdy o sobie (nawet tej bolącej).:):):) ASP...w Twoich oczach mogę być i ciotą, zniewieściałym facetem, frajerem...zmieniał tego nie będę...mam nadzieję że z tym się wyjątkowo dobrze czujesz i łechta to Twoje WIELKIE JA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka kotku wstawiłas sie czy co;) jaka ADP:D dobra dajcie spokoj tej bezsensownej dyskusji, sa ciekawsze tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"GDP - nie wysilaj się na słowa krytyki, tym bardziej na swoim topicu - to buduje zły wizerunek (czyj zastanów się)\" - Morfi dotyczyło to dokładnie tego:) a priori dowiodłam słuszności tezy GDP;) myszka z kotem są w opozycji gdzie Ci najlepsi kochankowie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ty dobrze wiesz ja zawsze mam racje:D:D no własnie gdzie sa??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP qrcze to przez ASP poplatały mi się literki:P zabawne to jest gdy się tak czyta, mój top, twój, nawet zazdrość o myszkerudą heheheh:D Morfi już Ci napisałam:D a teraz chcę o kochankach najlepszych i o seksie!!!! oooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka za dobra cene oddam MOJ topik w dobre rece;) jeszcze jedno mała dlaczego zmieniłas stopke he?? idealnie pasowałaby do MOJEGO topiku:P 🌼 FACECI PRZYBYWAJCIE🌼* * tylko zonaci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASP qrcze daje Ci to satysfakcję? można powiedzieć by nie było komuś przykro:( ja wolę BEZ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASP...no co jak co ale odszczekać to się potrafisz...podziwiam... Co do mojego życia...myślę że jest ono niezwykle barwne - nie musisz się zamartwiać tym że spędzam całe dnie na wszelkiego maści komunikatorach i forach.:) na razie jestem na kafeterii...pojawił się nowy topic i na nim też chciałbym podyskutować... Co do prezerwatywy to ja wolę \"bez\" - tylko do tego trzeba zaufanej kobiety:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam bo na ogólnym wszyscy myśleli, że jestem nimfomanką a zalezy mi na pewnym przystojnym mężczyźnie i nie chciałam, zeby on też tak myślał:P juz niedługo maj i bzy, juz mi pachną ;) dzięki :) i proszę : ________________________________________ głębiej... och tak...nie przerywaj... jeszcze...ach... mmmmm..jeszcze... tylko nie za głęboko mam motylki ;) http://img302.imageshack.us/my.php?image=motyle6hl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP...no i tu mógłbym Tobie przyznać rację (podpisać się obiema łapkami) że ufać kobiecie nie wolno...gdyby nie pewna przekora we mnie...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×