Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrocia

pytanie o cwiczenia na stepperze

Polecane posty

Gość b_rybka7
Hej dziewczyny. Kupilam właśnie twist stepper. Chyba wersja mini. Pedaly rozchodzą sie trochę na boki. Cwiczylam wczoraj pierwszy raz. 40 min ok 1900krokow i 200 kcal. Ale martwi mnie ze wogole sie nie zmeczylam i dzisiaj tez nic nie odczuwam :( czy w ogóle beda wiec jakies efekty? ? Dodam ze nie mam jakiejś super formy Od jakiegoś czasu moj tryb zycia jest bardzo siedzący i dlatego tez stepper. Zeby ujedrnic i moze zgubic 3 kg. Bagam o odpowiedz bo z motywacja to u mnie baardzo ciężko. .. ; ( a i jeszcze jedno. Gdzie go trzeba naoliwic. Bo czasami mi skrzypie co jest denerwujące. .. moze byc zwykly olej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugary
ja mam do sprzedania stepper kettler side jak ktos zainteresowany to prosze pisac :) stan idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusos
Radzę ćwiczyć w sposób zróżnicowany, to daje najlepsze efekty. W GoldsGym chodzę na fitness, bywam raz na tydzień na siłowni, korzystam również z basenu i tak jest optymalnie. Uwielbiam wysiłek fizyczny, człowiek po nim po prostu o wiele lepiejsię czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie robie 9000 stepow w godzine. Zaczełam od 6000. Cellulit sie zmniejszył, z dieta spadło 6kg. Dla mnie 500 czy 1000 to mało. Nawet sie nie meczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi123
To mój 3 dzień na stepperze skrętnym z kijkami nordic, ale już wiem co i jak, bo zapytałam instruktora, który jest po studiach itd... Powinno się ćwiczyć co 2 dzień minimum 30min (nie co dziennie - to ważne) i najlepiej z rana, ewentualnie po południu, nie przed snem. W chwili obecnej, jako początkująca robię 800 stepów w 20min, nogi nie bolą mi wcale tylko ramionka od kijków :). Nadwagi nie mam, ale flaczki ;), ponieważ pracuję do 17-18 i w cale się nie ruszam. Mam nadzieję, że troszkę wymodeluję sylwetkę. Ciekawa jestem kiedy będę już widziała efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaawe
Nie wiem czy ja nie umiem cwiczyc... ponad miesiac czasu cwiecze na stepperze max 20 min. w tym czasie przy dobrej frekfencji jestem w stanie zrobic ok 800 stepow i spalic 100 kcal. Mam raczej profesjonalny steper ketllera z 12 poziomami obciazenia, a i tak cwicze caly czas na 1. Nawet umiesniony mezczyzna ma problem ze zrobieniem paru krokow na tym stepperze na zaawansowanych poziomach. Dziwi mnie to co tutaj niektorzy pisza np. 6000 tys stepow dziennie ?....moj stepper liczy step jako caly krok (czyli docisk lewa i prawa noga to step), malo tego gdy jest wykonany niezupelnie to nie zalicza kroku. Stepper ktry posiadam jest bardzo rozbudowany, ma uchwyty do trzymania, specjalna platforme na ktorej stoi, wyswietlacz ktory pokazuje rezultaty. Teraz zastanawiam sie czy ze mna jest cos nie tak czy to kwestia sprzetu. Dodam jeszcze, ze jak zaczynalam to po 5 min nie dalam rady ustac na nogach i nie dotyczy to tylko mnie, pare znajomych z ciekawosci na niego weszlo i po 5 minutach nie dali rady zrobic wiecej kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.No właśnie też mnie zastanawia 6000 tys w ciągu godziny?? To chyba jakieś nierealne.ją zrobię ok 1000 w godzinę.więc nie wiem jak one to robią. Oczywiście mój stepper też liczy jeden pełny krok przy do docisku pedału.inaczej nie liczy nic.a może maja najniższy poziom .....co odrywasz pedal na 1 cm....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga2333
Ja miałem dylemat czy wybrać stepper czy rowerek. Zdecydowałam się na rower. Ostatnio tutaj http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html była promocja i można bylo kupic rowerek stacjonarny za 205 zl (mial licznik kalorii, predkosci i odleglosci) proponuje rozgladanie sie za takimi promocjami (choc nie moge zagwarantowac jakosci takiego sprzetu..) ja sugerowalabym rowerek i przez jakis czas jazde bez przykrecania oporu, swego czasu szalalam na zwyklym goralu i z lezka w oku wspominam jedrny tyleczek, szczuple bioderka i nogi -bez grama celulitu... (to byly czasy...) co do biezni.. to nigdy nie probowalam ale .. moze jeszcze ktos wypowie sie w tym temacie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie rowery od marbo! oni zasypuja to forum swoimi niestworzonymi historiami i podszywaja sie pod innych wklejajac linki do swojego sklepu. mysla ze ludzie sa glupi i nie zauwaza jak kilka postow pod rzad od gory sa z ich linkami do sklepu. durnie jak cos napiszecie to post leci na sama gore. wy na serio mysleliscie ze nie bedzie tego widac? ladnie to tak podszywac sie pod innych? stop spamowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Polecono mi pewien steper (linku nie daję, żeby nie było że spam). Nazywa się Stepper inSPORTline EasyStep. Co o nim myslicie? Czy ktoś z Was już go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmykaj spamerku! piszesz kilka odpowiedzi pod rząd o swojej firmie i myslisz ze tego nie widać. Kolejni spamerzy won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie stepper średnio się sprawdzał.. nie mogłam jakoś równowagi na nim załapać. ;/ potem chciałam kupić ten stepper z rączkami ale w podobnej cenie znalazłam na electro.pl ( 100zł droższy) orbitrek i jestem zadowolona że go wybrałam, bo łatwiej mi się ćwiczyło, byłam mniej zmęczona, a nogi i pupa bardziej bolały ;) efekty są widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasssolka 73
Odświeżam temat , bo też zaczęłam przygodę ze steperem. Ktoś jeszcze....bo wiosna za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula19801
Ja dostałam steppera wczoraj, na razie zaczynam. Ogólnie kondycję mam fatalną. Będę starała się ćwiczyć z rana przed śniadaniem. Dziś niestety tylko 300 kroków - 11minut. Mam taki z linkami i bardziej odczuwam ramiona niż nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neferkate
Hej :D też wczoraj zaczęłam ćwiczyć, w planie mam póki co codziennie po ok 20 minut żeby się rozgrzać i mocno zmobilizować a potem może co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula19801
Ja teraz robie rano i po południu po 1000 kroków - 20minut. Właśnie 1000 zrobiłam :-). Może i po 30 minutach spala się tłuszcz ale ja jestem dumna że codziennie robię choć 20 minut, rano na więcej nie mam czasu a po południu staram się stopniowo wydłużać może dojdę do 30minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa3
stepperowe ćwiczenia są dość ciężkie ale efekty są szybko widoczne :P po miesiącu steppowania schudłam 6 kg, ale dużą tego zasługą są też tabletki iqgreen które ruszyly moją przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JebaćTabletki
STOP ze śmieciowym SPAMEM na tym forum, które piszą osoby na rzecz reklamowania tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhahahahaahahah
Sami przyznają na swojej stronie, że to jest ściema: Produkty odchudzające są w pełni skuteczne, gdy jednocześnie stosuje się zdrowe odżywianie, doskonale zrównoważone i zróżnicowane pod względem wartości odżywczych. Kuracje odchudzające nie są zalecane dla młodzieży w okresie wzrostu, kobiet w ciąży i osób starszych. Utraty masy ciała i ponowne przybierania na wadze mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zapytać jak WY liczycie te kroki, ja ćwiczę 25 minut w tempie, że prawie biegnę a wychodzi mi ok 400 kroków, mam duże obciążenie bo muszę dociskać do samej ziemi żeby zaliczyło mi krok. Uważam, że to jest niemożliwe zrobić 1000 kroków chyba że macie bardzo lekkie obciążenie bo nie sądzę, że aż tak słabo mi idzie bo schodzę po tych 25 minutach z mokrą koszulką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1970
Ja dopiero zaczynam pracę z stepperem mam nadzieję że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pol godziny robię 4 tys krokow (jeden krok = prawa+lewa) gdy wszystko jest podokrecane to normalnie wszystko.zalicza. wciskam pedaly na glebokosc 2/3 nie powinno sie uderzac o doly steppera. Cwicze bardzo bardzo.szybko a tempo mam wyliczone w zaleznosci ale.okolo 140 krokow na min lub wiecej. Cwicze godzine dziennie. 30 min na czczo , 30 min wieczorem. Karmie piersia wiec kg ciezko mi schodza ale wyszczuplalam bardzo zwlaszcza nogi i pupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×