Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

TRAMPKI Converse? Ma ktos?

Polecane posty

Gość oryginalne też się rozwalają
nie raz słyszałam wśród znajomych 130zeta wydali 4m-ce i po trampkach one tylko fajnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolcia2
allegro.pl/item746669185_srebrne_trampki_jedyne_takie.html polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katapulta1266
moje rozlecialy sie po roku. polecam buty ecco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne moje conversy wytrzymały 4 lata teraz mam inne i juz 3 rok w nich chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka\m/
ja na codzien preferuje GLANY ale jak jest gorąco to conversy dobre zastępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meiija
Witam, Mam do sprzedania trampki Converse, klasyczne czarne, za kostkę. Są praktycznie nieużywane, za duże na mnie. rozmiar 41 po więcej info pisać meiija@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość < 33
Ja uważam, że trampki converse to najlepsze trampki na świecie. są bardzo wygodne i mają różne wzory ! Mam już 1 parę i mam zamiar kupić sobie drugą . A i tak naprawdę to przecież żadne trampki nie wytrzymają 3 lat bez przesady aczkolwiek jeżeli chce się mieć je na dłużej to polecam stanowczo buty converse ! < 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi owoc palmyy
ja mialam conversy 10 miesiecy odrobine sie rozwalily-tzn odkleila sie podeszwa. chce je reklamowac , nie wiem co z tego wyjdzie. z tego co wy tu piszecie raczej nie mam co liczyc na zwrot pieniedzy. coz ja tychtrampek nie szanowalam wiec coz sie dziwic ze mna zadne buty nie pozyja zbyt dlugo.. polecam je bo sa to najwygodniejsze buty na swiecie, tylko pamietajcie pranie w pralce czy inne drastyczne przygody z chocby wybielaczem Ace -zniosa . Ale spacer po rzece , plywanie w stawie , czy nagminne opalanie sie na sloncu - to nie dla nich . "Szanowane " conversy przetrzymaja dlugi okres czasu w twojej szafie;) pzdr.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Ja nie mam, ale zawsze chciałam mieć. I zawsze jednak żal mi było kasy. Ostatnio jednak zobaczyłam fantastyczną torbę, taką w sam raz na weekendowy wyjazd i kto wie, czy się nie skuszę. Na metce mi nie zależy, ale torba naprawdę była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Converse'y to już chyba klasyka :-) Właściwie trampki jak każde inne tylko ze znaczkiem i "nieco" droższe. No i bardziej wytrzymałe. Zwykłe trampki za 50 złotych zaczęły mi się rozklejać po dwóch - trzech miesiącach. Nadal da się w nich chodzić na co dzień, ale żeby gdzieś wyjść do ludzi to już nie bardzo. Dlatego poluję teraz na niebieskie converse'y. Upatrzyłam już sobie nawet na tanisport.pl jedne. W sumie jak na tę markę to niedrogo (160 złotych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumba
Miałam jedne trampki Conversa i służyły mi wiernie przez prawie 2 lata. Kupiłam je w outlecie za 100 zł, więc całkiem tanio. Nosiłam je bardzo często, lato, jesień, wiosna i cały rok w szkole. Mimo, to nie rozwaliły się. Niedawno kupiłam sobie trampki z Deichmanna za 60 zł i podeszwa odpadła po tygodniu. Jaki z tego wyciągnęłam wniosek? Jutro idę po nowe Conversy^^ A w lumpeksie conversów nigdy nie widziałam:-( A chodzę do nich często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam,dostalam od siostry, wygladaja porządnie, masywnie, i jak narazie moge tylko stwierdzic ze sa baaardzo wygodne. wiec są git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaurodynka
Conversy są fajne i długo się trzymają. Warte swojej ceny szczególnie, że klasyczne, jednokolorowe modele nie kosztują tak dużo. Ale teraz trampki możesz kupić w każdej cenie. Już nawet Laboutin je robi:) http://butysportowe.org.pl/2010/09/08/christian-laboutin-i-sneakersy-w-panterke/ I Gucci:) http://butysportowe.org.pl/2010/08/21/gucci-robi-trampki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się jakoś trampki nigdy nie podobały ;> ale każdy ma swój styl :) Jeśli już to mam jakieś buty na obcasie albo adidasy easy tone na ładne nogi i pupcię :) chociaż jak jest zima to zakładam kozaki ale raczej skórzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love converse
Sama ma 4 pary i to z różnych serii . But bardzo solidny , NIE mam problemow z podeszwafi jak inni . Seria najbardziej polecana przeze mnie to By Dr.Seuss . Trampki bardzo kolorowe , serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawawkubku
Nosiłam różne buty, niektóre kosztowały ponad 500 zł, ale nie ma lepszych butów, niż conversy. Najwygodniejsze! Poza tym fajnie jest ogladać film amerykańskiej produkcji i widzieć przystojnych bohaterów w swoich butach. Niektórzy myślą, że takie same trampki mozna kupić za 20 zł i nie widać różnicy. Widać!To tak jakby porównywać szara koszulkę z krótkim rekawkiem z zary do szarej koszulki z krótkim rekawkiem z hurtowni Kasia. To jest zupełnie inny styl i klasa butów. Nie chodzi o szpanerstwo, gwiazdke i napis all star. Conversy są jak John Lennon, Andy Warhol, czy Garcia Marquez. To nie tylko buty, ale pewien znak popkultury!Ja miałam czarno-białe przez trzy lata, a w tym roku kupiłam sobie drugie takie same. Chodze w nich codziennie, nawet po domu. POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuczino : D
Converse to najlepsze trampki na świecie . ! Ja mam je już 2 lata i tylko troche się rozkeliły ! Ostatnio kupiłem jeszcze sb trampki firmy Victory i niestety po paru tygodniach się rozleciały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep z butami
Dla Conversiarzy 30 rabatów na trampki Converse w sklepie internetowym z butami www.eastend.pl Kody rabatowe to "f-converse"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliviaaxD
Od dawna chciałam je mieć i wchodziłam co chwilę na strony z nimi, lecz najbardziej lubiłam stronę : www.converse.com Wchodziłam na nią prawie codziennie i w pewnym momencie zaczęłam rodziców namawiać na te buty . W końcu tata się zlitował i kupił mi czerwone Conversy od Chucka taylora na Allegro . Gdy przyszłam do szkoły to zaraz wszyscy do mn ,że : ja to bym za zwykłe trampki nie dała tyle kasy i wgl . I pewnego dnia jak kolega zapytał ile za nie dałam to ja odpowiedziałam, że 240 zł, a on, że by tyle za takie buty nie dał , a moja koleżanka powiedziała tak : no widzisz , bo tutaj jest taki specjalny znaczek, który podwyższa jego wartość o 200 zł . A ja sie wku*wiłam i powiedziałam coś w tym stylu : To, że zazdrościsz to nie znaczy, że musisz od razu wymyślać nie wiadomo co . Wiem, że trochę świńsko się zachowałam, bo ona nie ma tyle kasy co ja, ale nie zdenerwowalibyście się , gdyby ktoś jednego dnia mówił, że też takie by chciał mieć, a drugiego je krytykował . ?! I moim zdaniem jest wielka różnica między normalnymi trampkami, a conversami .. bo to tak jakby porównać normalne buty z bazaru i nike . Chodzę już w nich ponad tydzień i jestem bardzo zadowolona i moim zdaniem ich jedyną wadą jest to, że za długo je zakładam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conversofanka
Ja jestem fanką marki Converse generalnie. Mam trzy pary "normalnych" butów i jedne trampki. te "normalne" skórzane są nie do zdarcia. Jedne mają już z... 7 lat (jak nei więcej) :D Nooo...powycierały się tu i tam, skóra popękała w niektórych miejscach, do chodzenia się nie nadają, bo po prostu zbrzydły (i przeżyły wieeelokrotne pranie w pralce! :D) ale do mycia samochodu to właśnie je zakładam :D To były moje pierwsze consy, za peirwsze zarobione pieniądze i chodziłam w nich cały rok na okrągło, do pierwszych śniegów i od wczesnej wiosny. A i pielgrzymkę pieszą w nich zaliczyłam nie jedną :D Pozostałe dwie pary dalej są OK, ale trochę mi się już znudziły. Jednak pod względem wytrzymałości - nic im nie jest. No i ukochane białe trampki...kupiłam je we Francji, kiedy tam mieszkałam. A właściwie na zakończenie mojego pobytu tam, czyli...5 lat temu! Stąd mam do nich niewyobrażalny sentyment! I nie jestem w stanie ich wyrzucić, choć już mają "wywietrzniki" z każdej strony! :D Pierwsze 2-3 lata - nie do zdarcia! Potem już nie było mi ich żal i wrzucałam do pralki jak tylko się przybrudziły i eksploatowałam je na maksa - i teraz leżą sobie takie poszarpane, podziurawione ale i dumne, że spełniły swoje zadanie, "odrobiły" swoją cenę :D I mają taką fajną mega dziurę wzdłuż podeszwy na pięcie - ale i tak potrafię je jeszcze czasami założyć :D Mam totalnego świra na tym punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaa
conversy wcale nie są lepsze od innych trampek ja mam juz drugie po jakiś 7 miesiacach trampki zaczęły się rozpadać te pierwsze i te drugie conversy nie sa warte tej ceny płacisz tylko za znaczek materiały nie są lepsze a tym bardziej wytrzymalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakościowo są super. mam jedną parę już trzeci rok i (poza tym, że mi się pobrudziły) nie ma prawie śladów noszenia. Nawet podeszwa nie jest jakoś specjalnie starta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I... perhaps
Obecnie zastanawiam się nad kupnem conversów. Nie ukrywam, że cena mnie trochę przeraża, bo tak drogich butów jeszcze na nodze nie miałam. Ale urzekły mnie... i widzę, że nie mnie jedną :)) Co za tym idzie - mam wielkie dylematy: po pierwsze: czy oby na pewno nie pożałuję zakupu i trampki będzie się dobrze nosić, po drugie- nie mam pojęcia w jakim kolorze je kupić. Podobają mi się klasyczne Chuck'a Taylor'a, jednokolorowe. Oszałamiające są jasne, ale z tego zachwytu budzi mnie brud, którym w niedługim czasie zostaną pewnie pokryte. Z kolei za ciemne mi nie odpowiadają. Wolałabym bardziej dziewczęce, delikatne, pasujące do dłuższego sweterka, jeansów, kiteczki. Co mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livelove12
Ja nie mam :< Bardzo chciałabym mieć. Ale nie wiem czy warto. Jedni piszą, że są super a inni że to są trampki takie same jak za 20 zł. 14-letnia siostra mojego taty tak jakby moja ciocia chce mi je kupić. Aczkolwiek nie wiem czy na pewno... CO POWIECIE NA TEMAT CZARNYCH TRAMPKÓW CONVERSE ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×