Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

TRAMPKI Converse? Ma ktos?

Polecane posty

Gość raany
miałam conversy ze wzorem - sprał się szybko jak zwykła naprasowanka na koszulkę.. musiałam resztę zedrzeć i zamalować czarnym lakierem do paznokci :O oczywiście wyglądało to słabo. dość szybko, jak na jakość oczekiwaną za tę cenę zaczęły pękać. także NIE POLECAM a ci, co piszą, że są super to albo kryptoreklama, albo zakładają raz na 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia102
kupiłam sobie coversy są naprawde bardzo wygodne (a mnie naprawde wszystkie buty zawsze obcierają) gdyby nie to że już z nich wyrosłam to bym w nich nadal chodziła bo po paru latach chodzenia wyglądają jak nowe naprawde warte są swojej ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love converse
Sama posiadam trampki firmy converse już prawie 3 rok i mocno je sobie chwalę. Są wygodne, uniwersalne, wytrzymałe i przepiękne. Mają swój styl i klasę i połączone są z dobrą jakością. Jestem wielką "fanką" i naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieczynkaconversa
ja tez mam trampeczki conversa, jestem z nich bardzo zadowolona :) sa super wygodne, leciutkie ..... super po prostu, mogę szczerze polecić oryginalne conversy, jak np te wymienione powyzej (nie jest to reklama, poprostu opinia użytkowniczkki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniaaa
Ja mam 3 pary Conversów , czarne,czerwone i białe . Buty są solidne, wytrzymałe i strasznie wygodne . Biegam w czarnych od 2 lat i nadal trzymają się w dobrej formie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkasurma@interia.pl
witam chce kupić pomaraniczowe trampki takie po 10zł co chodza wiecie o jakie mi chodiz jak cos to pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
-Orientalna spódnica, przywieziona jako pamiątka z Indii, rozmiar s. Bransoletka gratis! Jedynie 30 zł + przesyłka! http://allegro.pl/indyjska-spodnica-orientaln a-rs-bransoletka-gratis-i2317828945.html -Zestaw w stylu BOHO, spódnica i top ATMOSPHERE. Styl Sienny Miller. Tylko 25 zł + przesyłka! http://allegro.pl/zestaw-boho-atmosphere-r-36 -spodnica-bluzka-i2317829231.html -Kolczyki drewniane, ręcznie malowane. Gratis drewniane korale. Tylko 10 zł + przesyłka! http://allegro.pl/kolczyki-drewniane-recznie- malowane-korale-gratis-i2308518982.html -Zestaw VINTAGE składający się ze spódnicy plisowanej, apaszki i czarnej kopertówki. Tylko 30 zł! http://allegro.pl/zestaw-vintage-spodnica-r-s -kopertowka-i-apaszka-i2308519052.html - Gumowe sandałki dziewczęce, rozmiar 21. Bardzo praktyczne. Wystarczy przemyć wodą i znów są czyste. Pasują do skarpetek Tylko 15 zł + przesyłka http://allegro.pl/gumowe-sandalki-dziewczece- r-21-rozowe-i2308518212.html -Kask rowerowy UVEX, kolor różowy, niezniszczony. Bardzo niska cena jak na taką firmę, jedynie 50 zł + przesyłka! http://allegro.pl/kask-rowerowy-uvex-rozowy-w -kwiatki-dziewczecy-i2317830718.html Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskjdskkdkksdkdskdsdsjdsjdjs
w niemczech conversy mozna kupic juz za 32 euro z wysylka-tylko ja ostatnio zaplacilam ze sprawdzonego zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divadente
Mam pytanie wczoraj zakupiłam conversy i są boskie. Model All Star - Ct As Ox Dazzling dazzling blue. Mają tylko jeden olbrzymi mankament ŚMIERDZĄ GUMĄ. I to tak strasznie że nie umiem wytrzymać. Nasypałam do nich sody oczyszczonej[bo tak mi poleciła ciocia] Wasze conversy też tak zajeżdżają? Czy to tylko moje, znaczy moje źle zainwestowane 249zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazzling blue
dazzling blue - właśnie czaję się od dłuższego czasu na ten kolorek!!! Powiedź, w rzeczywistości to też taki ładny niebieski??? Bo waham się jeszcze między granatowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divadente
W rzeczywistości wygląda troszeczkę gorzej aczkolwiek i tak zajebiście. Masz może jakiś znajomych którzy mają conversy i dają gumą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna_99
Mam konwersy od dwóch lat i teraz zamówiłam nowe i jakoś nie śmierdzą mi gumą. Dla mnie są w ogóle mega wygodne tylko, że miałam te za kostkę a teraz wzięłam w privore te krótkie białe bo nawet do sukienki fajnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Mi Momento mają tanie, akurat trwa kampania, jeszcze chyba ze 4 dni, różne modele, kolory i rozmiary, prawie 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejgrzesik
Jestem posiadaczem dość dużej kolekcji conversów. mam białe, niebieskie, czerwone, czarne, zielone i z flagą USA. Bardzo cenie i chwale sobie tą markę. Moje trampki mają już po kilka lat i dalej są w dość dobrym stanie. Jakościowo są dobrze zrobione. Nie wspominając o wygodzie nosząc te buty czasami zapominam że je mam na sobie. szczególnie dobrze sprawdzają się na koncertach. Conversy równie pasują niemal do wszystkiego. Polecam i namawiam do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a co myślicie o takich trampeczkach ?? http://sklep.zipzpolska.pl/category/buty-zipz-dla-doroslych?horizontal szukam informacji i opinii o takich trampeczkach - firma ZIPZ - u nas nie ma ich zbyt dużo na rynku - ostatnio pojawiły się na allegro i w sklepie internetowym tej firmy - fajny pomysł można dokupić górę później i przepinać - jak każda kobieta ciężko mi się zdecydować i to byłoby dobre rozwiązanie hehe - miał ktoś takie ?? z zameczkiem ?? Zipz się ta firma nazywa czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania takie oto Conversy, rozmiar 39, nowe, kupione w Anglii :) Są piękne <3 Niestety nie mój rozmiar ;c Więcej informacji na PW: https://www.facebook.com/nina.sobkiewicz lub poczta: ninaa_14@op.pl Polecam i zapraszam do kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
Mam białe i mietowe. kupiłam w promocji na Złotych Wyprzedazach, bo w normalnej cenie nie zdecydowałabym sie. Conversy sa jednak warte swojej ceny. Sa wykonane perfekcyjnie, nigdzie nie wylazi klej czy guma, maja bardzo dobrej jakosci materiał, piore je normalnie w prace w niskiej temperaturze i za kazdym razem po praniu wygladaja jak nowe. Są dobrze zrobione, amortyzuja stopę i nie smierdza plaskikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te buty są do niczego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście miałam już 7 par i każda trzyma się b.dobrze a ja noszę je codziennie nawet na wf i czasami na treningi (lekko atletyka ) conversy to najlepsze i najbardziej wytrzymałe buty na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam śliczne converse
mam do sprzedania czarne niskie converse, rozmiar 35:) stan bardzo dobry:) cena 160zł:) gg:8451884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja mam i jestem bardzo zawiedziona, że marka z wieloletnią tradycją zeszła na psy. Może kilkanaście lat temu conversy były nie do zdarcia natomiast obecny szajs, który zalewa sklepy nie nadaje się do noszenia i to zaledwie po miesiącu (niecodziennego) użytkowania. W związku z tym zalecam kupno tego typu butów u "pani na straganie", jakość butów taka sama a w kieszeni 300 zł więcej. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam i jedynie co ich różni od "zwykłych" to fajny wygląd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam buty tej firmy. Były wygodne, dobrze mi się w nich chodziło. No i ładne z wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×