Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przynosze szczescie

Wejdz na ten topik-pomysl zyczenie-ono sie niedlugo spelni!

Polecane posty

Gość ko-bietka
Proszę wróżko a kiedy poznam kogoś właściwego?i będę zakochana?Tak bym chciała wiedzieć:)bardzo proszę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija
proszę nie zapomnij o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
prosze o daty urodzenia i napisac cos o sobie gdyz trace energie powoli i moge zle zinterpretowac wrózby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
KOCHANI!!!! Ostani moj wpis byl o 13.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
k-obietka niewidze na razie nikogo interesującego koło ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Ojej:(i tak zawsze będzie?chyba nie mam szczęścia w miłości:(no ale coż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie wam
Minnie przysznosze szczescie a jakie sa moje szczesliewe liczby, kwiaty, kolor itp? przypominam :1.08.1985 i kiedy umrę? nie podaje dat śmierci. twoją szczęsliwą liczbsa jest 5. uwaga ktoś się podszywa pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie wam
dija 22.12.1961 jestes szczęsciara bo czuje koło ciebie szczere i dobre serce, dbaj o to. Uwaga na zdrowie. Zrób badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. pomyślałam! 2. wierze całym sercem, że to się spełni! Tak, to całkiem realne...! 2. 26.05 a roku nie podam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KImka vel Mika
Droga Wrózko tak jak wspominałam urodziłam sie 01.05.1981 roku dzięku że mi powrózyłas, to by sie wszystko zgadzało co napisałas, a z tym zdrowiem, prosze cie napisz mi tylko na co konkretnie mam ze zdrowiem zwrócic uwage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KImka vel Mika
aha rozumiem okay dzisiaj koniec sesji dzieki za wrozbe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie wam
zrób badania bo nie widze dokładnie w jakiej sferze. Moze to byc ząb a moze zwykłe przeziębienie. Generalnie - zdrowie- badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz JA wcześniej jako dusia25 proszę o coś na mój temat 1. pomyślałam 2.wyobraziłam sobie 3, 19.01.81 ślicznie dziękuję i wierze że niedługo się spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Bardzo,bardzo Ci dziękuje za wróżbe. I rzeczywiście pomyslałam o miłości, która mnie omija nie wiem dlaczego. Ale jak widzisz całe serce to czekam cierpliwie.Bo też mam takie przeczucie, że juz niedługo i na mnie spłynie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija
dzięki ale to już wiem, ludzie się dobrze czują w moim towarzystwie a badania robiłam w zeszłym tygodniu - wszystkie wyniki w normni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to spróbujmy...
no dobrze, więc może teraz zapytam jeszcze raz i dostanę odpowiedź...?? :) urodzona: 27-12-1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie wam
daisy25 to jeszcze raz JA wcześniej jako dusia25 proszę o coś na mój temat 1. pomyślałam 2.wyobraziłam sobie 3, 19.01.81 ślicznie dziękuję i wierze że niedługo się spełni widze koło ciebie miłość, jest szczere. Uwazaj na rady kobiety, moze okazac się nieprzychylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KImka vel Mika
a na co dzień też jestes wrózka?? bo rozumiem że teraz możemy pogadać bez wrózenia by nie tracic tewj energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
To powiedz mi wróżko czy osoba,o której myślę.Czuje coś do mnie?będziemy razem jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
To ważne dla mnie, bo nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie wam
no to spróbujmy... no dobrze, więc może teraz zapytam jeszcze raz i dostanę odpowiedź...?? urodzona: 27-12-1981 widze wogół ciebie niepokój. Powinnas duzo odpoczywac i wyciszać się. Nie widze zadnego szczerego serce koło ciebie. Będzie takie ale za jakiś czas dopiero. Czeka cię miła wiadomość i wizyta u znajomych z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie dostałam żadnej wskazówki ale mam nadzieję, że nie ominiesz mnie kochana przynosząca szczęście. Nabieraj energii bo będzie potrzebna na trudy dnia!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×