Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przynosze szczescie

Wejdz na ten topik-pomysl zyczenie-ono sie niedlugo spelni!

Polecane posty

Gość no dobra.......
1>marze....... 2>wyobrażam sobie..:D 3>16.09.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Sniezna-szczerze mowiac zejdzie na drugi plan,ale bedziesz lub jestes kochana.Nadajesz sie do przenoszenia gor,mozesz rzadzic setkami osob,jestes wodzem w moich kartach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGGHBJHYHGRTBDRF UY
1. pomyślałam 2. wyobraziłam sobie 3. 20-04-1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Gosiam-jestes ostania osobka,ktorej dzisiaj wroze. Mialas moze jakiegos pecha w milosci? Albo zerwalas z kims po dlugoletnim zwiazku? U mnie widac zlamane serce,ale potem bedzie ono znowu cale...Jakas dobra wiadomosc,lub wizyta w najblizszych dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGGHBJHYHGRTBDRF UY
mi tez prosze powrózyc:) plisssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka***
1. pomyslalam 2. wyobrazilam 1.10.1983 i co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
wrózko trace siły. Tyle czasu czekam na slub a tu nic, i dzieci tez niema a młoda juz nie jestem. szkoda ze za 5 lat dopiero. o finansach domyslam się jest cisza. czyli bez zmian. mam jeszcze jedno pytanie. czy strace ta pracę kiedys? jak długo bede jeszcze tu pracowac bo i tak juz długo pracuję a wiem ze nic nie jest wieczne. czy firma jeszcze ileś czasu bedzie unkcjonowała ?bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Proszę Cię powróż mi Ja byłam wcześniej.Zobacz proszę Moja data to 2.10.1982r. Proszę tak bardzo bym chciała wiedzieć,czy coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis urodzinki
powiedz mi prosze czy cos sie wreszcie zmieni, no i kiedy 20 04 1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo bardzo tego chcę
no to ja byłam przed gosiam - czemu mnie pominęłaś :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Poroze,bo masz dzisiaj urodziny.:D Dzisiaj maja urodziny osoby osiagajace sukces,ale nie sa lubiani za to przez innych,przez zazdrosc zawisc,wogle jakby Cie ludzie zazdrosni otaczali,uwazaj! P.S:Dzisiaj ma tez urodziny Hitler....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGGHBJHYHGRTBDRF UY
to sie dowiedziałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
dziewczyny popatrzcie na nas. Pierwszy topic gdzie bardzo wierzymy ze wrózy nam prawdziwa wrózka z kart a nie jakiś podszywacz, nie traktujemy tego topiku jak zabawe ale własnie jako prawdziwa prawde. tak duzo osób chce znac przyszłośc. Pozdrowienia dla wrózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
ko-bietka Jestes jakby rozdarta na pol,nie wiesz jak postapic,musisz podjac jakis wazny wybor,sama nie wiesz co i jak....Czeka Cie w najblizszych latach (albo juz jestes) malzenstwo,jakby mialo byc odrazu dziecko.Zycie szczesliwe,dostatnie,bedziesz miala dobra prace,Ty bedziesz utrzymywac glownie rodzine... Mi wychodza jezyki obce,ale tu moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis urodzinki
prosze!!!! moze w dniu urodzin sie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Proszę Cię powróż mi Ja byłam wcześniej przed gosią .Zobacz proszę Moja data to 2.10.1982r. Czy coś w moim życiu się zmieni?czy minie smutek?Proszę Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGGHBJHYHGRTBDRF UY
powro zysz mi czy nie:(:(:(:( to że nie jestem nielubiana to wiem nie od dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Do osoby CO MA DZISIAJ urodziny!! Pamietaj,ze masz dobra date urodzin,masz sile w sobie!! Pozdrawiam Kochani!!!! P.S:Ludziom sprawdza sie na 95 procent co wroze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Nie nie jestem mężatką nawet nikogo nie mam:(Czy kogoś poznam?Znam może tą osobę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam wróżko , ze zanudzam , ale jest ktoś na kim mi zalezy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Minnie- widze koło ciebie kobiete, która jest bardzo wazna w twoim zyciu. Idz za jej radą. Bądz jednak ostrozna gdyz widze wypadek. Od ciebie zalezy czy będziesz miała kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiet-ka a ja byłam wcześniej przed tobą :classic_cool: hahahha. ale macie radochę :-) żeby to jeszcze okazało się prawdą:P przynosze szczescie powiedz mi coś miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis urodzinki
wiem ze Hitler tez........HEHE ale czy cos sie wreszczie wyprostuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGGHBJHYHGRTBDRF UY
tem mam dzisiaj urodziny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynsze szczescie wolałabym żebyś mi coś powiedziała o płci vrzydkiej:P czy mo chłopka mnie zdradza?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
JGGHBJHYHGRTBDRF UY - jestes osoba samotną , ale niebawem czeka ciebie nowa znajomośc, która przerodzi się w uczucie. jednak i to uczucie nie bedzie tym ostatnim. jestes samotną osobą bardzo, masz serce gorące , które ktoś kiedys doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis urodzinki
wielkie dzieki,pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo bardzo tego chcę
wróżko, przypominam się, bo byłam wcześniej niż parę osób, którym już tu powróżyłaś :) żebyś nie musiała się domyślać, o co chodzi, przypominam: 1. życzenie stałe - z miłością związane :) 2. wyobraziłam :) 3. 01.06.1981r. i co??? kiedy efekty będą??? bo jak na razie to jak niebyło, tak nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Minnie! Przepraszam,juz czekalas dlugo,juz naprawde musze zmykac,ale... Postaw na wyksztalcenie,nie wiem co robisz,czym sie zajmujesz,ale co teraz robisz-bedziesz robic wiecznie...Moze rodzice maja jakas firme i to przejmiesz? Albo bedziesz sama uczyc? Nie wiem ale jest blisko juz to -co bedziesz robic w zyciu,ale juz jest. Rodzina ,szczescie ,duzo milosci w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×