Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość ja dawno zadnej nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jedbna widzialem i to w prawdziwych skorzanych , czarnych w stylu klasycznych jeansów! mimo ze niezbyt urodziwa i juz nie najmlodsza (tak przed 30-tka chyba) wygladala w nich nieżle i bylo to zaraz po poludniu czyli chyba jechala tak ubrana na wigilie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zamiera czy co
przeciez teraz w mrozy najwiecej dziewczyn w skórzanych spodniach! widzeliscie jakies ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie zaglądam do was często choć niepisze bo nie zawsze mam czas faktycznie ostatnio brdzo rzadko można spotkać tak ubraną dziewczyne lub kobiete chociarz jakiś tydzień temu widziałem przed slkepem tak ubraną kobiete miała gdzieś koło czterdziestki ale wygladała cudnie w tych obcisłych spodniach napraede miło było popatrzyć żeby nie to ze byłem z żoną to pewnie bym prubował jakieś zdjęcie zrobić az żal było z tamtąd odjeżdzać ale może jeszcze kiedyś będe miał okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w średnim wieku lub starsza w skórzanych spodniach to dosyc łatwo spotkać i to nawet w cieplejsze dni... Natmiast taka nasto- lub dwudziestoparolatka to prawdziwa rzadkość... teraz trochę do mody wróciły te skóropodobne ale niestety bardziej te lackopodobne rozciągliwe legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku tygodni zastanawiam się nad kupnem, tylko muszę pieniądze uzbierać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie planujesz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. obcisłe, czarne oczywiście i rurki. Tylko zastanawiam się, czy w jakimś H&M etc nadal są, bo allegro mi się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorvald
no bo kupowanie tego na allegro nie ma sensu wiadomo ze trza przymierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wygladaja te z HM
i ile masz lat Anitfaaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mniej więcej jak opisałam.. Ale nie wiem jaka cena i czy jeszcze są. 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic lepszego od widoku
zgrabnej 17-latki w skorzanych spodniach !!! MNIAM ! jak juz je bedziesz miec koniecznie pokaz fotke! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika32l
Ja w zimę zawsze chodzę w skórzanych spodniach. Posiadam kilka par ze sklepu DERRI bardzo dobrej jakości i dopasowanych do mojej figury w różnych kolorach. Zestawiam je z futrem naturalnym krótkim plus rękawiczki skórzane, czuję się wtedy bardzo elegancka. Mężczyźni zawsze się za mną oglądają jak wsiadam do samochodu. Natomiast marynarki, kurtki i płaszcze kupuje w sklepie Ochnik mają bardzo dobrej jakości produkty Co roku kupuje kilka par rękawiczek skórzanych o różnej długości najlepiej lubię chodzić w krótkich samochodowych.. Jestem bardzo zadowolona w zimę wyglądam super modnie.Lubię wydawać pieniądze na skórzaną odzież. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo monika brawo
a w jakim wieku jestes ? sylwanna - dlaczego nie lubisz? nosilas kiedykolwiek cos skórzanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antifaa BRAWO wierz mi
facetow kreci to jeszcze bardziej ;) kupuj koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz dużo legginsów na ulicac
ale takich z lacki... te ze skóry albo z skóropodobnych materiałów to prawdziwa rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj pojechałam do sklepu, chciałam kupić ale nie znalazłam żadnych skóropodobnych, wiec skusiłam się na bluzkę, przeceniona była na 20 zł, a juz dawno mi sie podobała, tyle ze szkoda bylo mi wydać 100 na jedna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich sklepach szukalas
w grudniu mieli jakies w newyorkerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam bo super temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shia
Ja bym chciala chodzic, jasne, czemu nie, tylko jest jeden problem- nie mam figury modelki:/ w legginsach wygladam tragicznie, skorzane moze lepoej by opiely moje okrutne nogi, ale mimo wszystko moje poczucie estetyki mi nie pozwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój chlopak bylby zachwycony
kup sobie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kupilas takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×