Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Marlena**

Piękne są chwile gdy jesteśmy razem___

Polecane posty

Jestem z moim ukochanem juz albo dopiero 1,5roku.Bardzo sie kochamy zaręczyliśmy sie nawet tylko ze nieoficjalnie-tak dla siebie.Czuje że to ten JEDYNY na całe życie...chcielibysmy zamieszkac rezem ale niestety narazie nie mamy pieniazkow nawet na wynajecie kawalerki.oboje planujemy studia.choc w sumie z mojej strony to jest narazie znak zapytania(finanse i brak zdecydowanie co do kierunku) Dziewczyny co myslicie o zamieszkaniu ze swoim facetem przed slubem?ja sadze ze to jest dobry pomysl bo wtedy mozna najlepiej sie sprawdzic na szerokim polu codziennosci. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mala uwaga natury formalnej: zareczyny to zawsze fakt nieoficjalny poniewaz nie ma znaczenia prawnego (urzedowego) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyniczca
Jestescie mlode, prawdopodobnie sie rozwali wszystko, oby nie po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cyniczca nic o mnie nie wiesz .... jak mi sie uklada z moim partnerem wiec nie oceniaj a przynajmniej nie zycz zle bo to przykre!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi Abox bardzo sie kochamy wiec dlaczego mamy zakladac ze nam sie nie uda? to milosc sprawia ze mozna przenosic gory to ona napawa optymizmem! chyba ze niestety ty nie doswiadczylas tego uczucia albo jestes przez kogos zraniona szczerze zycze powodzenia i prosze przemysl swoje slowa nie wierzysz w milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze!ai zycze tobie takiego szczescia w milosci jakiego ja zaznaje! kawaleczek szynki zycze powodzenia 3mam kciuki! uciekam 3majta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×