Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

jejku, ale to przera藕liwie smutno :( przykro mi.. 馃尲 nic sensownego nie napisze.sorki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 izka gloduj膮ca
Tez mam do艣膰. Ale boje sie smierci. Cholernie boje sie kona膰 w m臋czarni. Nie chce czu膰 bolu ani powoli sie dusi膰 . Nic mi w zyciu nie wyszlo. Mam 29 lat i jestem przegrana. Nie mam szacunku u innych, bo sama do siebie nie mam szacunku. Nie mam przyjaciol. Nie mam nic procz tony 偶arcia ktore pozeram. Chyba ten hak bylby wyjsciem. Rezygnacja z tego ponoc ,,pieknego" zycia. Ja wysiadam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 georgina druga
nie piszcie takich s艂贸w bo tylko prowokjecie los, tak nie mo偶na :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bez nika
Dziewczyny, bra艂y艣cie jakie艣 leki przeciwdepresyjne? Z do艣wiadczenia wiem, 偶e fluoksetyna, zoloft, aurolix pomagaj膮 ( przynajmniej na jaki艣 czas). Pewnie czyta艂y艣cie ksi膮偶k臋 Judi Hollis, Ona tam napisa艂a pewn膮 my艣l: ''艂akn膮膰 mi艂o艣ci i akceptacji, przybrali艣my osobowo艣膰 '' na niby'', staj膮c si臋 takimi, jak chc膮 inni, i zatracaj膮c poczucie siebie. Kiedy to prawdziwe ''ja'' krzycza艂o z g艂臋bi, zasypywali艣my je jedzeniem'' :-( Nie wyleczycie si臋, je艣li nie zaakceptujecie siebie. Mam nadziej臋, 偶e udawa sie Wam pokona膰 napady jedzenia. 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nic...nic juz nie chce ;( Widzia艂am dzi艣 Marcina z ni膮, szli i trzymali si臋 za r臋ce, w okolicach jego ulicy chodze robi膰 paznokcie i dzi艣 o ma艂y w艂os wpad艂abym na nich ;( nieweim jak dosz艂am do domu ale ca艂y czas 艂zy mi lec膮.... kilka dni temu si臋 odezwa艂 (sam) z nowego numeru i gadali艣my chyba z 30 min, m贸wi艂 o spotkaniu, m贸wi艂 , ze z ni膮 艣rednio i nie zadobrze a dzi艣 chcia艂am zadzwoni膰 zapyta膰 co tam, jak po obronie i wog贸le .. dosta艂am sms \"je艣li jeszcze raz zadzwonisz lub smsa napiszesz zmienie numer i ju偶 go nie dostaniesz\"... a ja nie chcia艂am nawet tego numeu .. sam si臋 odezwa艂 :( Boli jak cholernie boli, jak jabym chcia艂a nie czu膰 nic... rozpada艂am si臋 ca艂kowicie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Space Frog From Earth
If you want czy Ty czasem go nie przesladujesz, sledzisz, nawiedzasz? W koncu pewnie mial powod, zeby tak napisac. Az mi na mysl jakies thrillery przyszly ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie, nie prze艣laduje, to on sam pierwszy sie odezwa艂, ja niweim jak mozna jednego dnia m贸wic co艣 a za kilka dni co艣 innego.. On tylko wie, jak by艂o naprawde i jak mnie zniszczy艂 ale niwa偶ne... ma sam co chcia艂... ;( nie bawi si臋 tak czymi艣 uczuciami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
if you want, musisz o nim zapomnie膰... przyzwyczaj sie do tej mysli,ze nie bedziecie nigdy razem! on nie zas艂uguje na ciebie, po tym jak sie z toba bawi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przykro mi :( teraz ju偶 jak dla mnie wszystko jasne: on nie jest Ciebie wart. szkoda, 偶e okaza艂o si臋 to w tak bolesny spos贸b.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 El Ninjo
Polecam film: "Kocha... Nie kocha!" z Audrey Tautou ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 If yo want
藕le mi bardzo ;( Marcina nie ma nic tylko cholerna pustka i milion 艂ez.. moje, 偶ycie juz nigdy nie b臋dzie normlane, juz nigdy nie bede szcze艣liwa, ja w to nie wierze, w nic nie wierze, tak jak bezpieczniej, nic nie chce , nie mam zadnych pragnie艅, wszystko co chcia艂am i czemu sie po艣wi臋ci艂am to On.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
藕le mi bardzo ;( Marcina nie ma nic tylko cholerna pustka i milion 艂ez.. moje, 偶ycie juz nigdy nie b臋dzie normlane, juz nigdy nie bede szcze艣liwa, ja w to nie wierze, w nic nie wierze, tak jak bezpieczniej, nic nie chce , nie mam zadnych pragnie艅, wszystko co chcia艂am i czemu sie po艣wi臋ci艂am to On.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 The Best Treasure In Poland
Polecam przeniesc sie na forum: "Zycie uczuciowe", wowczas bedziecie mialy wiecej odzewu ze strony innych internautow. A tak niepotrzebnie zasmiecacie ten topik.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kto pojedzie ze mn膮 na woodstock? tak bym chcia艂a jecha膰 a nie mam z kim :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie mam takiego problemu
To najgorszy blad kobiet, podporzadkowac zycie facetowi, jestem za niezaleznoscia i mam rowniez swoje wlasne zycie, mimo ze mam faceta. Czy pragnienia i marzenia jakie sie ma musza zawsze dotyczyc drugiej polowki? A gdzie miejsce na samorealizacje? Trzeba troche skupic sie tez na sobie, nie tylko na zwiazku, to taka rada na przyszlosc. Dziewczyny, miejcie swoje zycie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Serdzio Pompalione De Kanister
Dokladnie, uzaleznianie wlasnego szczescia od innej osoby to chyba jedna z gorszych rzeczy, jaka mozna robic!!!! Wmawianie sobie, ze na swiecie jest tylko 1 osoba, z ktora mozemy zyc w synergii, to takze cos totalnie bezsensownego!!!! Ale najgorsza jest nieumiejetnosc rozwiazywnia kryzysowych sytuacji :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Osoby kt贸re tego nie prze偶y艂y nie maj膮 poj臋cia jak si臋 i czuje w takich sytuacjach .. Ja jestem sobie samowystarzalna, pracuje, ucze sie, mam hobby, marzenia, ale On naprawde mnie zrani艂 i wykorzysta艂, tak bardzo jak tylko to mozliwe... i wszystko to traci sens. Ja che byc sama juz , nie chce innego faceta, odrzucam ka偶dego, nie umiem sobie da膰 rady,poprostu nie umiem, wi臋c nie szukam na si艂e nikogo... Jak mozna byc takim skurwielem...., jak mozna co tydzie艅 zmienia膰 zdanie i przy tym tak niemi艂osiernie ranic... Jutro mamy spotkanie ze studi贸w, jak go zobacze, nie wiem jak si臋 zachowami, moze, go uderze, albo siepoplacze . nieweim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ehh. ja bym nie posz艂a na to spotkanie. ale ja zawsze wola艂am ucieka膰 ni偶 stawia膰 czo艂a problemom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Serdzio Pompalione De Kanister
1 facet Cie skrzywdzil a Ty obrazasz sie na caly swiat. Eh, przemysl to, ale tylko po to, zeby Tobie bylo lepiej, bo z takim nastawieniem szczesliwa nie bedziesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
luffka --- a ja p贸jde, obieca艂am to juz komu艣, 偶e p贸jde, ale je艣li zobacze Marcina z ni膮 to poprostu sie wr贸ce... a przez tel jeszcze z tydzie艅 temu m贸wi艂 , mize zajebi艣cie, ze si臋 spotkamy na spotkaniu i takie tam bzdety. a za kilka dni ten sms ;( ;( to jest chore.. mam ochote go uderzy膰, niech sie dowiedz膮 jaki z Niego skurwiel, a zawsze wszyscy go tak strasznie lubili , a okazal si臋 sko艅czonym chamem, i nie powiem ju偶 jak mnie wykorzysta艂 luffka- jak bede mia艂a sily to napisze jak by艂o na tym spotkaniu mi艂ego dnia 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Serdzio Pompalione De Kanister
Jak pojdziesz i na jego widok uciekniesz to dopiero bedzie mial satysfkacje!!!! Powinnas isc, a jesli on przyjdzie z dziewczyna - grzecznie sie im przedstawic, powiedziec jak to milo, ze ich widzisz a pozniej, ze znajomymi, spedzic wspaniale czas!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam mieszane uczucia, p贸j艣膰 p贸jde, ale je艣li zobacze Marcina z ni膮, to si臋 wr贸ce... nie b臋dzie mia艂 satyskacji ja wiem jaki On jest. Nierozumiem tylko jak mo偶na by艂o tak bardzo k艂ama膰 przez tak d艂ugi czas. Po co by艂o to wszystko co dla mnie robi艂... po to 偶eby wykorzysta膰. Chcialabym Go zobacvzy膰 ale samego, bez Niej... a moze wog贸le nie przyjdzie.. zobacze co ma byc to b臋dzie , ale serce wali mi jak oszala艂e i bardzo si臋 boje... jak sie zachowamy ja i On

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sorry ale buahaha
No comment, kolejna glupia laska.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×