Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aaSIA

Doświadczona i troskliwa niania Łódź...wejdź i przeczytaj!

Polecane posty

Witam. Jestem miłą,odpowiedzialną dziewczyną.Mam 23 lata.Mój młody wiek nie wpływa negatywnie na moje kompetencje oraz zaangażowanie...a wręcz pzeciwnie...posiadam cechy,które pozwalają mi \"dogadać\" się z maluchami:) Pierwszy mój kontakt z dziećmi(bardziej profesjonalny) to wolontariat.Pracę z maluchami zaczęłam dość wcześnie - miałam 15 lat.Niedługo po tym zaczełam pracę z Anią i Agnieszką(obecnie 5 i 10 lat...praca dorywcza przez około 5 lat).Następnie zajmowałam się Martusią(obecnie ma prawie roczek...praca około rok). Mam DOŚWIADCZENIE w pracy z maluszkami oraz REFERENCJE.Łatwo nawiązuje z nimi kontakt, lubie zabawę z nimi.Jestem osobą kreatywną,pomysłową.Często się uśmiecham, jestem uczciwa, dyspozycyjna, bez nałogów.Mojemu przyszłemu podopiecznemu oraz jego rodzicom mogę zagwarantować,że nie będzie się przy mnie nudził,a za to wiele się nauczy. Pracowałam z dziećmi w Świetlicach Środowiskowych oraz przez kilka lat z dwoma dziewczynkami(obecnie jedna 11 druga 6 lat(doświadczenie w pracy z dziećmi od 5 miesiąca).Ponadto pracowałam z maluchem chorym na ADHD(synek znajomej) oraz z osobami niepełnosprawnymi. KONTAKT 512 287 773 Joanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×