Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inz Tomek

Facet w rozowym swetrze ?

Polecane posty

Gość inz Tomek

Witam , kupilem sobie prosty,rozowy sweterek (podobno fachowo to sie nazywa rozowy przygaszony czyli nie zarowiasty) .Mnie sie podoba i basta ale w pracy jakos dziwnie na mnie patrza :) Co sadzicie o facetach w rozych swetrach.Przy zalozeniu ze cala reszta ubioru jest dobrana z glowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mężczyzna jest z wyobraźnią, to nie jest pedałem w różowym sweterku, tylko oryginalnym. In plus, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm fajnie wygladaja....najwazniejsze ze odbrze sie w nim czujesz :) rzowe sa modne wsrod facetow...za granicą szczegolnie..ale nasze zdziwaczale spoleczenstwo polskie niestety zle to odbiera....:O hmm roz szczegolnie pasuje do opalonej chocby lekko skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to róż przygaszony...Myślę, że musisz wyglądać booooosko!:) Wreszcie jakiś mężczyzna niepospolicie ubrany. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pewno rozowe bluzki itd..sa miliom razy lepsze niz ci faceci w czrnych wyblaklych t-shirtach do tego wytartych jenasach i zdartych glanach...nie cierpie takiego niedomyctwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pewno rozowe bluzki itd..sa miliom razy lepsze niz ci faceci w czrnych wyblaklych t-shirtach do tego wytartych jenasach i zdartych glanach...nie cierpie takiego niedomyctwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozowym swetrze to tylko grucha z \"chlopaki nie placza\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inz Tomek
dziekuej za mile slowa :) faktycznie teraz sobie przypomnialem tego Gruche i odrazu poczulem ze ten sweter to byl pelen top zakup :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowo mi
Daj spokój:) Jak sie dobrze w nim czujesz i fajnie wygladasz to chodź w nim. Kolor rózowy jest wysmiewany tutaj na tej kafeterii przez szare myszki, ktorym sie wydaje jakie to one oryginalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inz Tomek
oczywiscie zamierzam "to" nosic bo ...bo mi sie podoba :) zastanawialem sie tylko jaki jest odbior ze strony kobiet , gej, plastik fantastik czy moze "o , fajnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
"OOOO.... oryginalnie i odważnie woooow" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontana
jestem facetem i ...jestem jak najbardziej za...to ze prostactwo uwaza to za styl gejowski jeszcze bardziej poglebia ich debilizm:) jesli jestes facetem z dobrym gustem, nie masz watpliwosci co do swojej seksualnosci i masz klase...tak ten sweterek jest dla Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inz mamon
brawo dla tego pana! :) serio. oby takich wiecej, kolorowych mezczyzn. z klasa. pozdrawiam mamoniowa (czyt. kobieta) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tymm
jeśli facet jest wystarczająco męski to nawet w różowym swetrze nie bedzie wygladał jak pedał. pozdrawiam założyciela topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCDEFGhijk
a ja mysle,ze wszystko zalezy od odcieniu rozu i karnacji...blondyn nawet bardzo meski raczej nie bedzie wygladal dobrze w tym kolorze, zwlaszcza jesli ma jasna cere ze sklonoscia do czerwienienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
moj facet nosi ciuchy w tym kolorze, moim skromnym zdaniem to jeszcze poglebia wrazenie o jego wyjatkowosci -popieram Twoj wybor:) nie stresuj sie, niektorzy potrafia jedynie bezzasadne krytykanctwo uprawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na ziarnku kaszy
mój ma koszule i krawat rózowy- super wygląda. teraz taki bum jest na rózowe koszule - na weselach co trzeci ma róowe. nie widziałam nikogo w swetrze ale myslę ze spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż jeszcze rajstopki
buty na obcasie i będzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touztoul
Kolor jak każdy inny. Bardzo dobrze , że są faceci , którzy kupują , co im się podoba , a nie tylko wszystko czasne i szarobure , brudne i nieogolone , bo prawdziwy chłop to musi być brudas i szaruch. Uwielbiam wesołe kolory i chciałabym , żeby wydano zakaz noszenia czerni i brązów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dużo mówic, jestes metroseksualny i musisz być z tego dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogabolinoga
a mnie jakoś nie przekonuje. chyba od chwili gdy zobaczyłam ogniście rudego faceta w różowym kaszmirowym swetrze... to nie był ładny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka wstańka
A jakbys ogniścierudą babę zobaczyła w takim samym swetrze , to lepiej by było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiro
Ja sam noszę różowy t-shirt...Na początku ludzi krzywo patrzyli a teraz coraz częściej zakładają coś różowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
gratuluję odwagi! sweterek jest pewnie uroczy i Ci w nim do tworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Furious
Interesujące, że glany + czerń wg Ciebie oznaczają niedomyctwo :P Jestem wiec niedomyta, przegrałam życie. Facet w różowym... Tragedia, kompletnie niemęskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x x x
mnie też się nie podoba różowy sweter... Wolę już faceta w spranym czarnym podkoszulku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka85
mój chłopak ma różową koszule i poprostu wygląda naprawde świetnie jak ją ubiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam
że róż to jednak nie jest kolor dla faceta. Ale kwestia gustu pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×